Варчев Финанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Варчев Финанс ЕООД

Бях при Варчев още като стартираше Дилинга на Шипка във Варна, още тогава беше много зле като атмосфера. Виждам, че не се е променил в отношението си към персонала.
Много безцеремонен, цени повече рибите си в аквариума, отколкото хората, буквално.
Много напрегнато и тормозно, не знам как нормален човек би издържал повече от седмица там, при тоя Бисер...
Добре, че се махнах овреме. Ако не сте били на казарма, при иранците, може да заповядате при Варчев - същото нечовешко отношение е, ниско заплащане и тормоз.

Прочетох всички мнения и доста от тях мога да успоря и дори да приложа доказателства(ако е нужно). Заплатата ни е 500лв и 1.5% от собствения ни оборот. Не мога да разбера какво точно не ви харесва, като на по вечето места може само да си мечтаете за заплата от 500лв а да не говорим за проценти. Ще имате късмет да вземата 250лв и след полвингодишен усилен труд най-много да стигнете до 400лв, а % е допълнителен стимул който само мързеливците не могат да оценят! Нека да разгледаме и потенциала за развитие - всеки е наясно че дори 3 месеца стаж в тази фирма отваря врати в цяла Варна и не само. Много от вас са се възползвали от работата си във "Варчев ЕООД" или "Варчев Финанс ЕООД" и са и включили в CV-то си, а по този начин сте си осигурили нова работа и малко или много сте използвали името и престижа на човека който така усилено "храните" тук.
Аз работя от януари месец в тази фирма и за 8 месеца съм видяла много. Отначало ми се струваше че съм героиня в "Дяволът носи Прада" , но постепенно разбрах че както във филма "милионо момичета биха убили за тази работа". Мисля че ако някой е достатачно амбициозен ще съумее да се задържи достатачно дълго и дори да се издигне до желаната позция. Може да вземете за пример главният дилър С.Фотева, която е тръгнала от касиерка, но в момента върти полвината фирма.
Мога с чисто сърце да кажа, че работата във "Варчеев ЕООД" е мечтана работа

работих за този "господин' близо година-такова неуважение, арогантност и унижение може само той да демонстрира. иначе, че Варчев е една чудесна школа за оцеляване и проправяне на път с лакти, е неминуемо. тук може да се научиш да приемаш забележки, и да искаш повече и повече ,но ако си слабохарактерен-БЯГАЙ-тоя ще те смачка на секундата, а ти ще гледаш самодоволната му физиономия. Съвет към желаещите да оцелеят до него-ГЛЕДАЙ ГО ПРАВО В ОЧТЕ ДОКАТО ТОЙ МИГНЕ, АКО НЕ ГО НАПРАВИ-ПРОСТО НЕ СТЕ "ЕДИН ЗА ДРУГ" и си тръгни с ДОСТЙНСТВО :)

като гледам какво сте писали без почити никой от вас да е работил там незная аз бях доволен до едно време просто излезна по добра оферта за работа и приех. Вижте , че клиентите на компанията малко или мн са респектирани http://www.allfinancebg.com/category/foreks_brokers.html в горните позиции е

Най- интересното е, че опаковката продава (не само секса :-)). Варчев има много лъскава и европейска опаковка и нищо чудно, че цяла Варна обменя валута при него, обаче за съжаление мениджърският му подход е доста натрапчиво ужасен.
Работих при него преди около година и спомените от него не ми се струват вече толкова отрицателни и даже урока, който ми даде ми помогна много в кариерата. Сега съм асистент на Изпълнителния Директор на един голям варненски завод за опаковки и се справям доста добре с напрежението. Заплатата ми се е увеличила с 40% за по-малко от 10 месеца, плати ми магистратурата и даже ми даде власт да строявам по 5 ма възрастни мъже директори в 2 редици. Всъщност имам едно ново послание към всички онези унижени и гладни, бивши и настоящи служители на Бисер. Знайте, че работата там си е една добра школа, а наличието на Варчев с CV то ще Ви отвори много врати, тъкмо защото, дори и да сте се задържали малко там, имиджът му е такъв, че този факт даже не е минус в трудовата Ви характеристика. Това, което е по-фрапантно, е 4е на практика укриваше данъци, като не осигуряваше на пълната работна заплата. Така ли иначе, аз дълбоко уважавам този варненски бизнесмен, защото е перфекционист.

ТАКА СИ Е ,ГЛАСУВАМ ЗА С ДВЕ РЪЦЕ И ДВА КРАКА ;)))))))за предния комент

Ако искаш 1 година благоденствие, засей зърно, ако искаш 10 години благоденствие, посади дърво, ако искаш 100 години благоденствие, почитай хората, защото "Водата може не само да носи кораба, но и да го потопи"

Здравей Иванч Димитров, лъжа казваш е този сайт, интереснооооо, Може ли да направиш коментар за първите четири фирми, лъжа ли са? Бъди безпристрастен моля те.

Пет места и Варчев ще е на първо място в класацията, Успех! Жалко ,

че тук неможех да залагам на акции, щях да стана милионер:0

Работих при малкия ..... точно две седмици преди няколко години, но явно нещата не са се променили. Напуснах, първо защото дилърката се опита да ме набута със сто долара(но аз я хванах),второ защото ..... се развика на колежката ми пред клиенти и след което на мен самата ми каза да не го гледам така и да си сменя физиономията! :)) Уникален човек със собствен стил :).
Не препоръчвам на никого да кандидатства при него за работа.

Чудя се, колко са наивните да вярват на тоя сайт. Той е пълна измислица. Погледнете само страниците - наблъскани с платена реклама и надписа - не носим отговорност. Погледнете условията - калпаво написани с грешки; твърди се, че Вие сам сте отговорен да публикувате каквото искате съдържание, ако спазвате малко етични правила. Вижте след условията - саморекламата - ще получите полезна/достоверна информация за да направите избора си, ама bgrabotodatel не носи отговорност за публикуваната информация. Един вид като жълт вестник с доста реклама, в който на първа страница Ви се казват едни големи сензации "кой какво ... направил", а на последната страница Ви се написва с малки букви - информацията е от конфиденциални източници, редакцията не носи отговорност за публикуваното и т.н. Вижте адреси за контакт - телефон и e-mail. Никакъв пощенски адрес, никакво име. Коя фирма, кой човек.... неясно. Нещо повече, всеки дето може да пише и знае адреса, може да напише по адрес на ясна като име, град и сайт фирма каквото си поиска, но никой не може да напише името на даден човек. Ами умници, нали зад тази фирма стоят определени хора. Нали там работят определени хора, и собственици и управители и работници. Е, всеки може да пише, а никой не може да е ясен. Всеки е смелчага в тълпата докато е "невидим". Ама я да видим колко са смелите да си пишат името и да застанат реално с мнението си зад него? Май са малцина, а другите пак ще си измислят имена като "Иван Димитров" и т.н.... Ако администратора не побърза да ги затрие. Е това от мене. Поздрави на всички, които допринесоха за приходите на някой си издател на жълт сайт дет го срам да каже кой е.