Варчев Финанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Варчев Финанс ЕООД

Пълен майтап е фирмата. Шефа е най-жалкото създание, за което съм работил. Да не говорим че трябва да се занимавате и с малкия сополанко.

Най-слабото място в бранша, по-добре да отидете в скапана банка, пак ще е по-добре.

Повече от тъжно е положението, няма тимбилдинги, няма допълнителни бенефити, заплатата е минимална и ще отнасяте някоя друга глоба. Овъртайм ВИНАГИ има и никога не се плаща!

Аматьори. Преди седмици посетих обект във Варна, обмених по-голяма сума валута, но защо ли да ми предложат, както са написали в сайта си 'отстъпка в обявените цени', документ за обмяната също липсваше. Не знам дали е тенденция или просто момичето, което беше на касата се стъписа при вида на някакъв видимо неадекватен, потен и истеричен мъж да връхлита с колелото си, искайки да го пусне вътре. От кратката ситуация разбрах, че това е въпросният провинциалист-Варчев. Бях отвратен от отношението му към служителите. Явно наистина е издухал гарнитурата, жалка гледка. Курсовете им са меко казано смешни и неадекватни на фона на конкурентите. Да не говорим, че лъжат клиентите си в София, че бюрото им се е преместило на жълтите павета-нищо общо! И от 1 година го преместват... ц-и-р-к

Пародия.

Колко е заплатата на касиерите?

мн ясно дърт наркоман е пердаши се много на дебелооо.издухал е гарнитурата на мах

Не започвайте работа там...съжалявам,че си загубих времто.Повечето хора (колеги) валутни касиери са много точни гледат през обучението да ти помогнат със всичко което могат,(не можах само да разбера дали го правят,за да те набутат по-бързо в устата на вълка или по-скоро,защото искат да си получат почивките),но има и някой които не знаят вече за какво са там и каква длъжност трябва да заемат.Отношението на така наречения "шеф" е под всякаква критика.Изкарах обучение,което не се заплаща(не е проблем),но след като си занесох документите за работа и уж бях назаначен вече и започнах редовни смени никой не ми даде да подпиша договор.От кога се водя на работа,кога трябва да взема заплата,в край на сметка всеки започва работа,заради кинти.Изтърпях 1 седмица и половина в чакане и не получих нито договор,нито нищо,а преди това 2 седмици обучение.Така че 1 месец на вятъра.Господин Варчев те унижава по всяко едно време,раздава средни пръсти,обиди и нареждания как касиер да заведе детето му на тренировки ??? (wtf) Това беше най-малкото,което видях и слушах от колегите си какви ли не още абсурдни работи,как ги кара да обикалят града да му търсят измишльотините и те са свикнали с това,хора които работят там над 2 години.Мъже здрави,корави само като чуят,че звяра е на близо и държанието им се променя тотално...стават по-ниски от трвата.Като го видят само дето не му козируват...ужас.Към клиенитите също никакво уважение...станах свидетел как на сделка господин "шефа" пристига изнервен влиза в залата за сделки и не му пука кой е вътре блъсна детската количка на клиентите,които сменяха доста пари и въобще не му трепна окото,нито се извини нито нищо.Там си човек за всичко и тряба да си онлайн 24/7.Попадала съм на шефове всякакви,наясно съм,че навсякъде има един изперкал ама тоя изи рибата.Не съм го очаквал въобще.Мислех,че ще е някоя добре платена работа и ще има уважение минимум ама не,господина решава да глобява за щяло нещяло и ми го казват колегите с усмивка на уста...казват,че режи ли да се заяжда и е крив,няма какво да те спаси :О,да не говорим,че дори и до тоалетната не можеш да отидеш нормално.Абе наистина шок и ужас,та така аз реших да се махна преди наистина да съм задълбочил,макар че доста време изгубих,а за тези хора,които стоят там си потъпкват яко достойнството ако им е останало такова въобще.Не знам защо стоят там и се подлагат на това,така ли нямат алтернатива.Все едно съм им промити мозъците.Не може да говориш за всичката помия с усмивка и да се оставяш да те унижват така.Така,че внимавайте къде започвате работа и имате ли здраве,нерви и достойнство за такова отношение.

Може ли да ми дадете мнение за "SWAP Cafe" Варчев в Мол Варна - Заплащане, Отношение и т.н :)

Пълна анархия и един самозабравил се шеф. Варчев има знания и умения, които трудно предава на подчинените си. Ако нямате алтернатива става, иначе е много зле. Могат да те уволнят днес, а до вечера да са ти обяснявали че всичко е ок. Никаква сигурност, никакво уважение, фирмата е все още в началото 90те години. Колегите от ченджа си му връщат за отношението :) . Работи се под стрес постоянно, често излишно създаден от самозабравилия се господин. Заплащането е смешно, минималната заплата за позицията, е няма да се мине естествено.

нещата много зле. Клони към безхаберие и анархия. Никой незнае какво всъщносттрябва да прави. та започвам работа първи ден като млад човек впрчатление ми прави хаоса в организацията. Шефове много ама нито един не те занимава с работата по длъжностната ти характеристика. Декларации за мълчание много подписвам и сега трябва да съм като кон с капаци и да не ми прави впечатление наркоманското изражение на шефовете ми. Почвам с колегите обикновен персонал които рано сутрин от дискотеката на работа идват.после пом.шефа няква яка мацка с кръв в сополките. Минавам на шефчето аматьорче с тракащи зъби. Та така докато стига до баш ръководния орган с разтроено психо съзнание. Не работете там хора...работата е мн зле. На третия ден си набих шута сигурно съм рекордьор по устойчивост :>

Поздрави на Гордън Геко от швейцарския франк .. if you know what I mean ;)