Варчев Финанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Варчев Финанс ЕООД

Пълна анархия и един самозабравил се шеф. Варчев има знания и умения, които трудно предава на подчинените си. Ако нямате алтернатива става, иначе е много зле. Могат да те уволнят днес, а до вечера да са ти обяснявали че всичко е ок. Никаква сигурност, никакво уважение, фирмата е все още в началото 90те години. Колегите от ченджа си му връщат за отношението :) . Работи се под стрес постоянно, често излишно създаден от самозабравилия се господин. Заплащането е смешно, минималната заплата за позицията, е няма да се мине естествено.

нещата много зле. Клони към безхаберие и анархия. Никой незнае какво всъщносттрябва да прави. та започвам работа първи ден като млад човек впрчатление ми прави хаоса в организацията. Шефове много ама нито един не те занимава с работата по длъжностната ти характеристика. Декларации за мълчание много подписвам и сега трябва да съм като кон с капаци и да не ми прави впечатление наркоманското изражение на шефовете ми. Почвам с колегите обикновен персонал които рано сутрин от дискотеката на работа идват.после пом.шефа няква яка мацка с кръв в сополките. Минавам на шефчето аматьорче с тракащи зъби. Та така докато стига до баш ръководния орган с разтроено психо съзнание. Не работете там хора...работата е мн зле. На третия ден си набих шута сигурно съм рекордьор по устойчивост :>

Поздрави на Гордън Геко от швейцарския франк .. if you know what I mean ;)

с

Кво се оплаквате е? Това е Варна все пак,уж хубав град.......ама не разбрахте ли най-после че работодателите в този град са най-шибаните в цялата страна.Да се молим само да си умират един по един в най-скоро време......

Какво е отношението и заплащането за кол центъра.

Когато започвах работа лично Бисер Варчев ми заяви, че небето тавана на възможностите за развитие в неговата фирма. След няколко месеца лично ме уволни от днес за утре защото след в Съботата, на следващия ден след едно фирмено събитие което продължи цяла нощ се прибрах да си почина у дома вместо да отида в офиса да му принтирам снимките от лични му фотоапарат. Иначе човека е силен и заслужава уважение за това, че без да разбира от финанси, сам се е изучил и развива бизнес в който никой не му помага освен хората на които разчита прекалено много за да е доволен.

Хайде, хайде ... за услугите, които предлага Варчев и за работата им с клиентите не може да се каже нищо лошо, НО хората, които работят там много добре знаят за какъв тормоз от страна на собственика става въпрос (Фотева мисля, че и ти си добре запозната). С очите си съм виждала, как някои от кадрите на най-високо ниво им идва просто да отидат до аптеката и да си вземат успокоителни. Представете си какво се случва с тези на по-ниските нива.
Хубавото е, че след като човек е бил там всяка следваща работа му се струва като полед из облаците. А и човек може да се научи да работа 3 работи в едно хах :D
Все пак съм го приела като позитивен опит.

До малката русалка:
Русалке,ами няма как да ти хареса при нас явно по цял ден мечтаеш как да си изядеш мазната баничка,докато Варчев предлага най-добрия сервиз в нашия бизнес.Когато имаш поне 1% от нашите клиенти ,които идват заради сервиза на Варчев,може да поговорим и за финанси.На този етап можеш да коментираш как и къде се ядат само баници.

Най-смешната фирма на света. Уж трябва да са финансова институция, но единствено което се случва е да се въртиш около желанията на някакво странно същество с неясна мисъл, наречено собственик. Шеф ти е някакво друго недоразумение, което се е издигнало като му е ходило по гайдата и няма и елементарна представа от сделки с акции, работа на финансови пазари и т.н. Иначе големи табели, голямо чудо, а се яде в тоалетната закуска - сякаш, ако излезеш за 15 минути ще се свърши света. Ако искаш да се фукаш, че работиш във финансова институция без реално да си наясно какво правиш и ти се отдава да слугуваш и да си личен адютант на шефа - това е твоето място. Ако разбираш от финанси и искаш да се развиваш в тази област - сбъркал си фирмата.