Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Втори месец подред бавене на зпалти. Финансовия директор пак доказва колко е некадърен и неадекватен във взимането на решения. И продължава да издава звуци като от зоологическа градина идващи от смърдящия му на чесън и гнусна корейска храна офис!

Едно хубаво мнение имаше тук, и то беше това че заплатите не се бавят. Но от 4 дена насам видният професор по Финанси и Икономика от Сеулския Университет Г-н Инсун Чой омаза и него( сещате се с какво) и върху него. Най-некадърния финансов директор на всички времена. Само ходи по коридирите и пръхти като кон и крещи псувайки на корейски.

Ех, Валери, златни уста имаш. И все хубави приказки приказваш, ама се оказват от 1000 и 1 нощ.
Как не ти е неудобно да се изправиш пред повече от 100 души и гледайки ни в очите да ни лъжеш. И не само да ни лъжеш, а и да ни се подиграваш. Щяхме да сме доволни, ама не сме от по-ниските си заплати и халетата ще стават все по-празни откъм работещи в тях. Не може графата "допълнително стимулиране" да е с намаляващо съдържание и да продължава да се нарича така. Стимулиране е когато расте или поне се запазва, а не да намалява.
С тези похвати на управление ти и тези около теб ще сложите край на съществуването на фирмата рано или късно.

Преди месец бях на интервю и съм доста разочарован от завода. 1000-1100 лева заплата за инженер със стаж и то с доста условия (ако ми признаят предишния стаж, нямам никакви закъснения за работа, успея да "хвана" някакви бонуси и т.н.). Ако не си коригират заплатите все повече ще имат проблеми с намирането на персонал.

Ниски са заплатите, а няма изгледи за нарастване! Само за хора без опит, да натрупат малко стаж и да бягат! Преди време стоенето във ху*дай беше компромис, сега е чист мазохизъм! Работа през всеки възможен почивен ден! Вие си преценете! Събота не се плаща цялото време на 1.75. След 6 часа отиваш на 1.5.

Колега, то не е оливане, а направо си е на....не, взе да мирише.

Валери Николов взе да се олива напоследък.

Някой дали може да изрази мнение за търговския им отдел?
Интересува ме заплащането на каква схема е? Предполагам, че по-голямата част е процент от продажбите...?
Също така таргетите, които дават за постигнати резултати за какъв период са - месечни, на четиримесечие или година?

Фирмата така се "изчисти" от бюрократичния и комунистически персонал, че започнаха да издават заповеди за "отработване" на майските празници като преди 1989 г.

Ама смях, смях, смях ви казван, не може човек да си поеме въздух.

А синдикатите, вместо да сезират инспекцията по труда и да се противопоставят на това своеволие, като щрауси, главите в пясъка докато отмине бурята.

Като инж. конструктор взимах около 900-950лв чисто. Атмосферата е малко соц. Факт е, че в ххиб един млад инженер може да научи много неща, част от които не може да види другаде в България защото производството е специфично. Проблем имаше със слабите компютри. Конкретно в инженерния състав имаше знаещи и можещи хора, но част от тях съжаляваха, че не са се махнали когато са можели. И аз съм на мнение, че фирмата се крепи на по-възрастните кадри, които по една или друга причина не могат да си тръгнат. Заплащането беше навреме. По мое мнение си струва да работиш там ако си завършил скоро и искаш да натрупаш знания и стаж. Ако очакваш, че ще взимаш 2000лв, забрави. Заплатата за инженери е около 1000-1200лв нето, освен ако не си там от 15г. Като цяло се опитват с трици маймуни да ловят, а корейците налагат някакво тяхно виждане, което звучи така - дисциплина и труд, а ако не ти харесва заплащането, мотото им е "няма незаменими хора".
Успех на всеки, който работи или ще работи там!