Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Еми какво да ви кажа,аз не бях от свитата на лакеите.Другото трябва да ви е ясно.

Явно е че този дето ги пише тези клишета за отговорност заплащане е свикнал да ги говори по интервютата с надеждата да прекара някой балама.Но той е от тези с добрите заплати .накратко за тези които се чувстват с потенциал - не отивайте , изчакайте ще намерите по-добро.обявите за конструктори , продажби , работници в цеха и снабдяването са нон стоп - не е от хубаво! Заплатата може да ви се вдигне ако сте : доносник ( и повишение може да получите), подмазвач , хванете ги натясно - няма кой да им върши работата на мършите а в момента има! Освен редовно изплащане на заплатата друг плюс не виждам.Аз намирам и повечето колеги за хора с които по добре да не общуваш.

В момента фирмата е в процес на "изчистване" от бюрократичния и комунистически персонал! В този сайт е пълно с такъв тип хора!
Искам да добавя още едно нещо, заплатата изцяло зависи от отговорността на служителите!

Не вървят нещата в тази фирма. Работа има бол, но заплатите не отговарят на реалността. Само наказания и мъмрене, а истинските виновници никой не ги закача.

Положението във фирмата е много зле- погледнете -постоянно има обяви за нови служители.
Огромно текучество.
Читавите кадри много бързо напускат, като разберат за какво става дума.
Инспекцията по труда са през месец там.

Кофти комунистическо място на майната си
Заплата- под средната за СФ.
Увеличение на заплатата с 20-30 лв/ годишно, освен, ако не си "натегач" и гъзолизец.
Корейското ръководство нищо не разбират, а постоянно изискват допълнително от служителите.
Огромна бюрокращина, както спомена колегата по- долу ( от ИТ-отдела), за едни 100-200 лв, за едни кламери или офис консумативи ако поискаш се пише цяла процедура,и накрая ти казват ,че така ти е добре- можеш и без тях.

Единственото нормално- заплатите се изплащат на време.

Питам се защо някои колеги успяват да се задържат в тази отчайваща среда.осабено тази Лесева.

Започнаха вече да закъсняват с парите .

Работих във фирмата около 7 месеца - IT. Отидох там уж да се занимавам с поддръжката на техниката и администрация. Да ама не , оказа се, че първо трябва да си носиш инструменти - опитах се да искам пари - трудна работа.Голяма фирма нца не давал ямат 200-300 лева за елементарни неща. Части ако трябва да се купят - корееца не давал ( или трябвало много да му се обяснява), което моите преки не им е занимаваше. Друго - компютрите някакви двуядрени процесори, с малко RAM, малки HDD - умряла работа - А хората там работят с Autocad и Solid Works - мъчеха се. Нямаше файлов сървър, а всичко се прехвърляше по мейла - и той са задръстваше постоянно. Друго следеше се постоянно за трафика - не дай си боже някой да успее да с сложи Skype или някакъв друг mesenger. Веднага му се взимаше компа - изтрива се , нова инсталация и най-вече се докладваше на ониа дръпнатите за наказание. Има 3 листа с наказания там - за каквото се сетиш и какво не се сетиш.
По отношение на ЛС и Счетоводството - взимаха някои големи пари и аз не знам защо - ЛС - 4-5 човека , и счетоводството май бяха около 5-6.
Друго ми беше странно - преди да се махна най-сетне купиха 15 компа по мощни , ама ги дадоха на ЛС и Счетоводството - за чий Х , като хората от производството ( проектанти и т.н ) кретаха с по горе описаните. Дори и ние с колегата нямахме право да инсталираме други програми от тези който били лицензни, много странно - щели да дойдат от ГДБОП.
Ако някой е решил там да ходи в IT отдела - по-добре да не си губи времето - надали ще му дадат повече от 1000 лв, а простотиите са много.

Преди 3 месеца имаше същата обява,защо е пусната отново.никой не пише колко точно в цифри е заплатата и какво ги гони от фирмата.