Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

това даже и на фирма не прилича!

Работих във въпросната фирма преди 10на години. Сега не знам как е но като чета коментари.... Май си е същото. Мн ниски заплати. Нивото му колеги, тийм лидери мениджмънт под всякаква критика. Мизерия голяма.

Сега с т.н. коефициенти ще има възможност да се режат заплатите официално!

Не знам дали са приближени на Валери Николов или не са, но тези, от които зависеше изплащането на Великденския бонус също са избягали май.

Бягат приближените на Валери, то с тях или без тях си е все толкова.
За ЧР е истина, изключително безполезна служба.

Руските собственици влязоха във владение.

С влизането си нищо още на са направили, а мина време, занимават се със счетоводни и други истории.
Народа почна да се изнервя и бяга, а отдел човешки ресурси, който има некомпетентен ръководител, нищо не прави за да задържи капацитета. Поради тази причина след това ще берат ядове при опита за рестарт, освен ако заплатите не станат такива, че човек да се усмихне като си види фиша (а дано, ама надали).

Ще изчакаме още 1-2 месеца и ще се спасяваме.
Пълна мъгла е положението.
Ако някой от вас се излъже да почне в "Елпром"-а, да внимава какво ще го увещават. За работата там заплати по-малки от 2000 лв чисто, за редови служители не подписвайте, за да не си проклинате после дните. За инженерен и ръководен състав и повече, работата е много интензивна. И по малко просто ще е яко прецакване.

Здравейте ,има ли някой информация какво е заплащането на заварчиците в Хюндай в Йлиянци?

Г-н Димитров, Вие , като бивш представител на управлението виждате много розово нещата. Вероятно и г-н Гълъбин мисли като вас. Да си припомним, как през 2017 г., когато раздаваха наградите на градинското парти, беше забравено да се изтегли голямата награда - екскурзия. На следващия ден беше направен нЕкъв жребий и наградата се падна на г-н Гълабин. При толкова много млади работници в производството, как така наградата се падна на един "работещ" пенсионер ,който има топли отношения с ръководството.
Това ли е уважението ? Така ли мотивирате хората да работят ? Така ли се привличат талантливи хора ?

Ако някой иска да започва рбота особено в МЗЦ да бяга на далеч!Неслучайно не могат да си намерят хора за работа. Отивате на интервю обещават се едни условия а те реално са съвсем други. Управата или тийм лидерите ходят едни неугледни и мръсни. Пуши до като се опитва да ти обясни за какво става дума (мен като непушач не ми е ОК), а и така ти обяснява все едно е от вчера там и те не са много наясно.В самия цех супер мръсно работниците буквално са, като клошари. Мърляви дрехи със сумати кръпки (явно се дават веднъж и това е).Техниката е от преди 100 години с изключение на една нова гилотина и 1-2 цо2 (иначе се държи на качество).Всички работници са в 1 цех заедно с бояджийската камера от която така мирише на боя, че направо се задушаваш.

работата е много хубава както и отношенията