Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Г-н Димитров, Вие , като бивш представител на управлението виждате много розово нещата. Вероятно и г-н Гълъбин мисли като вас. Да си припомним, как през 2017 г., когато раздаваха наградите на градинското парти, беше забравено да се изтегли голямата награда - екскурзия. На следващия ден беше направен нЕкъв жребий и наградата се падна на г-н Гълабин. При толкова много млади работници в производството, как така наградата се падна на един "работещ" пенсионер ,който има топли отношения с ръководството.
Това ли е уважението ? Така ли мотивирате хората да работят ? Така ли се привличат талантливи хора ?

Ако някой иска да започва рбота особено в МЗЦ да бяга на далеч!Неслучайно не могат да си намерят хора за работа. Отивате на интервю обещават се едни условия а те реално са съвсем други. Управата или тийм лидерите ходят едни неугледни и мръсни. Пуши до като се опитва да ти обясни за какво става дума (мен като непушач не ми е ОК), а и така ти обяснява все едно е от вчера там и те не са много наясно.В самия цех супер мръсно работниците буквално са, като клошари. Мърляви дрехи със сумати кръпки (явно се дават веднъж и това е).Техниката е от преди 100 години с изключение на една нова гилотина и 1-2 цо2 (иначе се държи на качество).Всички работници са в 1 цех заедно с бояджийската камера от която така мирише на боя, че направо се задушаваш.

работата е много хубава както и отношенията

Пичове, вие сте пътници отдавна, просто след като от ЧЕЗ ви намазаха ските голата истина лъсна, въпрос на време е да дойде ликвидатор. По въпроса за стъпалните, еми те са два вида - MR и останалите, още ли не сте го осъзнали. R.I.P.

Тези двамата си мислят, че са вечни и си играят на началници. Като дойдат фашистите има голяма вероятност да лопнат кепенците на стъпалните.
Уж "хранеха" трафото, а всяка година кръвопреливане от трафото към стъпалните. В следствие на това в трафото е разруха и се крепи на мускулите на персонала.
Продължаваме: 2016 г. Драгомиров и компания с Решение No 1019 от 29.11.2016 г. на КЗК по преписка, вх. No КЗК-579/2016 г. печелят срещу Хюндай патентна престрелка. В следствие корейците вече няма за какво да стоят тук. Не случайно са споменали, че от три години искат да продават.

Изход: поединично спасяване в кратки срокове.

Успех!

То хубаво ги чакаме, ама те може да сменят целия ръководен екип.

Чакаме германците !

Що се отнася до ръководството на СР, хубаво е да знае английски човек, ама не е достатъчно .

Колеги, корабът потъва! Не се притеснявайте дъното е само на 2 километра, ще има вода за всички! Най-добре да закриваме. Много простотия се събра и не се издържа вече. Новия и той е зле човечеца, не е виновен, че е така. Стария го накисна като изтегли поръчките и годината отиде към слаба, а реално не е най-слабата. Ама всеки път при смяна на директор е така. Стария го поставя с лимонтузу на новия и от това страдат плебеите. Няма устойчиво развитие в този фирма.

Като гледам кои хора освобождават от апаратурата, последните няма да са от печелившите.