Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

С козунаците на Велики Четвъртък ударихме поредното най-ниско дъно за момента. Времето обаче е пред Сергей и Игор, Марианската падина все пак не е недостижима.

Можеше българското ръководство и синдикатите да организират митинг против войната в Украйна, ама нали са мишки и си пазят удобните столове.

Какво изнасяне, санкции и т.н.

Вън агресорите от България!

Собственик на Елпром ( Хюндай ) е БЕЗ груп , Словакия. А на БЕЗ груп , собственик е СВЕЛ Екатеринбург. Така че ,истинския собственик е фирма от Екатеринбург , Русия.

Группа СВЭЛ – международная компания, один из ведущих производителей электротехнического оборудования в России и странах ближнего зарубежья.
Наша команда - это 3 000 профессионалов, 9 производственных площадок в России, Чехии, Словакии и Болгарии. Мы производим каждый третий силовой и распределительный трансформатор в России.

Съветвам всички желаещи да започнат работа в Елпром, да следят , какви санкции ще наложи ЕС , какъв е курса рубла-евро и т.н.
Желаю вам удачи !

Абе братушките няма ли да изнесат производството в Русия и да затворят тая клоака най-накрая.

Може би е време за редукция на персонала, откакто Пухчо е тук, работата доста намаля.

Странното е, че като някой иска да напусне му налагат 30 дни предизвестие.

Не знам как да ви опиша положението във фирмата, но днес решихме да се помайтапим и залепихме 20 стотинки на пода пред кафе машина в едно от халетата.След 1 час монетата от 20 стотинки беше изкъртена заедно с мазилката!!!Не знам ,но ако залепя монета от 1 лев може би ще съборите халето. :) Глад мори добитъка. :) :)

Не съм съгласен с мненията на колегите и колежките относно новите руски собственици.
Хората си разбират от работата решили са да изперат едни пари и го правят доста добре. Откакто са придобили компанията не са направили никакви инвестиции с изключение на това, че асфалтираха 150-200 м. от срам , че съседната фирма го направи преди тях.
Господин собственика твърди, че административния персонал е повече отколкото трябва , но същевременно назначава предимно само такъв( отдел човешки ресурси от 5 служителки набъбна на 7-8-9 нещо такова ) , докато малкото останали качествени работници напускат един по един, но поне назначените нови служителки предимно от женски пол , млади и стройни хващат окото на останалите изстрадали работници.
Но по -интересното е ,че въпросните нови собственици продължават твърденията на предишните, че фирмата е на загуба и едва ли не пред фалит, и работниците трябва да са благодарни че все още са на работа със заплати малко над средната за страната ( не за София) , а пък новоназначените бамбини идват с начална такава 3-4 пъти по - висока от тяхната.

Браво!
На всички вече им писна от некадърни шефчета, които са много знаещи и можещи, а няма изнесена стока без дефект и няма проект без глоби и лизане на гъзовете на клиентите, защото пак не сме си свършили работата и да се мисли само как да се краде и източва завода. Подобрение няма да има докато са тук Николайчо, Йорданчо, Даниелчо, фризьорката, колегата с белите хавлиени чорапки и т.н.

Като бивш служител искам да Ви споделя разочарованието си от новите руски собственици и нивото, което толерират в компанията.
За 1.5 години чакане нещо да се случи се нагледахме само на нови неработещи системи, липса на каквито и да е инвестиции, липса на ясен план за развитие, толериране на дребните шмекерии и далавери и т.н. Няма да получите никаква перспектива за развитие, KPI или каквото друго са Ви обещали. Даже може и да Ви порежат с месечното възнаграждение, както стана с мен ако намалите цената на някой дългогодишен добър партньор с 40000 евро за транспорт или пък може дори и тихомълком да Ви съкратят позицията. Нищо че в момента ясно се вижда колко слабо решение е било
и какво е нивото на управление след като с всички транспортни дейности е пълен крах и всеки трябва се спасява както може. Наемат се хора основно на административни позиции, а в цеховете се изнемогва от липса на кадри, но пък искат да наемат нови 5-10 търговеца, нищо че само двама трима от сегашните имат проекти и нещо вършат, а останали имитират работа в CRM системата. После няма да има кой даже болт да завие на трафовете даже. Ще се наслушате на големи обещания на интервюто, но после ще получите и голямо нищо от обещанията. Има и обучения, но ако не издържите изпита накрая, ще си платите обучението. Хубавото в компанията бяха част от колегите и работното време.