Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Може ли някой да ми каже каква е бонусната система в компанията?
За миналата година какъв размер са били бонусите, става въпрос за административна позиция.
Питам, тъй като ми казват на интервюто,че има бонуси, но не казват размера им.
Искам да взема мотивирано решение дали да приема.
Знаете ли защо миналата година са търсили отново директор снабдяване и сега пак? Напуснал ли е предишният?
Благодаря!

Тази фирма руска ли е?

Защото се опитвам да кандидатствам за работа и ме прехвърля в някакъв руски сайт.

Фирма, която купува нови столове за служителите си има бъдеще. Както обработваха корейците, така обработват и руснака, талантливо ръководство .

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

....колко далновидно, да търсиш пясъкоструйчици, монтьори и други подобни с нескончаеми обявички в интернет. Всчки потенциални кандидати чакат с нетърпение на техните компютри да изскочи обява.... И разбирасе да се захласнат по офертата, която ще получат от цели 700 лв..... ОООООООО благодат. Ай сиктир а?!

това даже и на фирма не прилича!

Работих във въпросната фирма преди 10на години. Сега не знам как е но като чета коментари.... Май си е същото. Мн ниски заплати. Нивото му колеги, тийм лидери мениджмънт под всякаква критика. Мизерия голяма.

Сега с т.н. коефициенти ще има възможност да се режат заплатите официално!

Не знам дали са приближени на Валери Николов или не са, но тези, от които зависеше изплащането на Великденския бонус също са избягали май.

Бягат приближените на Валери, то с тях или без тях си е все толкова.
За ЧР е истина, изключително безполезна служба.