Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Рожен 41&markers=София,бул. Рожен 41

Хюндай Хеви Индъстрис Ко. България АД

Може би е време за редукция на персонала, откакто Пухчо е тук, работата доста намаля.

Странното е, че като някой иска да напусне му налагат 30 дни предизвестие.

Не знам как да ви опиша положението във фирмата, но днес решихме да се помайтапим и залепихме 20 стотинки на пода пред кафе машина в едно от халетата.След 1 час монетата от 20 стотинки беше изкъртена заедно с мазилката!!!Не знам ,но ако залепя монета от 1 лев може би ще съборите халето. :) Глад мори добитъка. :) :)

Не съм съгласен с мненията на колегите и колежките относно новите руски собственици.
Хората си разбират от работата решили са да изперат едни пари и го правят доста добре. Откакто са придобили компанията не са направили никакви инвестиции с изключение на това, че асфалтираха 150-200 м. от срам , че съседната фирма го направи преди тях.
Господин собственика твърди, че административния персонал е повече отколкото трябва , но същевременно назначава предимно само такъв( отдел човешки ресурси от 5 служителки набъбна на 7-8-9 нещо такова ) , докато малкото останали качествени работници напускат един по един, но поне назначените нови служителки предимно от женски пол , млади и стройни хващат окото на останалите изстрадали работници.
Но по -интересното е ,че въпросните нови собственици продължават твърденията на предишните, че фирмата е на загуба и едва ли не пред фалит, и работниците трябва да са благодарни че все още са на работа със заплати малко над средната за страната ( не за София) , а пък новоназначените бамбини идват с начална такава 3-4 пъти по - висока от тяхната.

Браво!
На всички вече им писна от некадърни шефчета, които са много знаещи и можещи, а няма изнесена стока без дефект и няма проект без глоби и лизане на гъзовете на клиентите, защото пак не сме си свършили работата и да се мисли само как да се краде и източва завода. Подобрение няма да има докато са тук Николайчо, Йорданчо, Даниелчо, фризьорката, колегата с белите хавлиени чорапки и т.н.

Като бивш служител искам да Ви споделя разочарованието си от новите руски собственици и нивото, което толерират в компанията.
За 1.5 години чакане нещо да се случи се нагледахме само на нови неработещи системи, липса на каквито и да е инвестиции, липса на ясен план за развитие, толериране на дребните шмекерии и далавери и т.н. Няма да получите никаква перспектива за развитие, KPI или каквото друго са Ви обещали. Даже може и да Ви порежат с месечното възнаграждение, както стана с мен ако намалите цената на някой дългогодишен добър партньор с 40000 евро за транспорт или пък може дори и тихомълком да Ви съкратят позицията. Нищо че в момента ясно се вижда колко слабо решение е било
и какво е нивото на управление след като с всички транспортни дейности е пълен крах и всеки трябва се спасява както може. Наемат се хора основно на административни позиции, а в цеховете се изнемогва от липса на кадри, но пък искат да наемат нови 5-10 търговеца, нищо че само двама трима от сегашните имат проекти и нещо вършат, а останали имитират работа в CRM системата. После няма да има кой даже болт да завие на трафовете даже. Ще се наслушате на големи обещания на интервюто, но после ще получите и голямо нищо от обещанията. Има и обучения, но ако не издържите изпита накрая, ще си платите обучението. Хубавото в компанията бяха част от колегите и работното време.

До колегата Илиян Йосифов- ти що си стоиш още там бе, тъпак!!! Ако си кадърен вземи и се омитай от компанията за 11 години само такива като теб водят до дъното.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Във фирмата съм от 11 години,за това време нищо не се е променило!Сега ни купиха руснаци,които нямат понятие от такъв тип производство.Нивото на мениджмънт е много ниско и от там идват повечето проблеми във фирмата!
Мениджър производство,в цех трансформатори,до сега беше един некомпетентен идиот,на име Иван Щерев!Сега назначиха друг,който е още по-некомпетентен от предния!Ходи из цеха,все едно компанията е негова,без да поздравява,без усмивка,без да се поинтересува има ли някакви проблеми за които може да съсдейства...
НИвото на заплащане е обидно ниско,за работата която се върши(продавачка в Лидъл,взима повече)!
Никой не уважава труда на работника,гледат само да експлоатират хората!
Съвет от мен,ако имате някакво себеуважение,подминавайте обяте на Хюндай Хеви Индъстри!

Сега са нови собственици и има много промени в компанията. надявам се всички да са за добро. Има бонуси ама те за са коледи и великден. други не съм взимал. чувам, че се говори за нови заплати и нови бануси ама до моята камбанария още неса стигнали.

Може ли някой да ми каже каква е бонусната система в компанията?
За миналата година какъв размер са били бонусите, става въпрос за административна позиция.
Питам, тъй като ми казват на интервюто,че има бонуси, но не казват размера им.
Искам да взема мотивирано решение дали да приема.
Знаете ли защо миналата година са търсили отново директор снабдяване и сега пак? Напуснал ли е предишният?
Благодаря!