T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

кандидаствах за работа вав т маркет искам да попитам какво е заплащтането и дали си заслужава

Хора, ако сте мазохисти подайте си документите за работа в Т Маркет! Заплащането е мизерно, непрекъснато ви удържат пари за нещо, от време на време забравят да ви начислят всички работни дни. Отношението на управители и регионални представители към служителите н магазините е като към роби и няма на кого да се оплачеш или да потърсиш помощ и съдействие. От фирмата обещават осигурен обяд за персонала, но това се случва само в два-три магазина, в останалите дори не те пускат да си починеш повече от 5 минути, камо ли да ти осигурят обяд. Питам се къде ли отиват тези средства, които са начислени за храна на служителите? В началото казват, че работното време е 2 дни работиш по 12 часа и 2 дни почиваш, но на практика многочесто работиш 3 дни, почиваш 1 ден, а заплащането е едно и също! Радвам се, че се оттървах от тях!!!

От откриването на магазина ,винаги е задръстен със стока и няма каде да се движат клиентите му и тоалетната не му работи.На двата щанда за месо и салати винаги когато и да влезеш има клиенти но няма кой да ги обслужи.Зареждат си стоки по рафтовете,макър да са препълнени и не обслужват клиентите.Мисля ,че би трябвало да посетите този магазин като скрити клиенти и ще разберете за какво говоря.Стоката в магазина е добра и на добри цени,но обслужването отблъсква клиентите.

Какавото и да напиша за те маркет На улица Червена роза ще е меко казано. Управителката Отврат. Зам Управителите. Добри момчета. Ама ги е шубе. Персонала клюкарки, слабо интелигентни, и доста простовати. Не започвайте работа там. За ваше добро е колкото и да сте изпаднали, недейте. Няма да вземете дори и Мизерните 470лв. Като ви сложат липсите. Просто не започвайте там. За ваше добро е. Зачеркнете веригата като цяло за работа. Желая ви успех.

Никога по никакъв начин даже не си и помисляйте да започвате работа в тази скапана фирма,където незнайно защо управителите дават предложения за работна заплата.Работното време е по 15ч..Охраната има повече права от управителите ,приемчика го мързи да работи.Касиерите са под всякаква критика груби,арогантни ,дебелата жена от витрината с колбасите гледа само да се скатае . Да не споменавам факта ,че продават хляб с изтекъл срок .Горко съжалих,че започнах работа в тази бакалийка.Заплатите ....говорихме за 1 то се получава друго,гледат само как да удържат пари от персонала.Ако искате да си съкратите живота с мин.5 години ходете работете за братушките.

Взеха ме на работа в магазина в "Гео Милев" малко преди да стана студент. Пуснаха ме "на изпитателен срок" и ме нагърбиха мен да подреждам всички месни продукти, но ако може и да помагам с разтоварването - а просто нямаше време за двете. Всички служители изглеждаха изтормозени и отчаяни. Никой нямаше право да сяда (устна заповед) където и да е за 12 часа (смяната е толкова). В склада е абсолютна кочина, кално, мръсно и жалко. По пода се метара риба, която после се опакова и продава. Карат хората да правят жива верига, за да разтоварват - и най-прецакания седи по тениска във фризера на -29 градуса по половин час, докато му мятат замразена риба в ръцете. Работих няколко дни с уверението, че договорът ми се подготвя и се е забавил случайно. След няколко дни дойде дебелата (явно вече бивша, не знам) управителка и ми каза, че нямало да ме вземат. Поисках поне да ми платят изработените дни, защото все пак съм работил с тяхното уверение и честна дума, че ще имам договор. Отказаха категорично да ми платят. Сам съм си бил виновен, че съм работил без договор. За тия хора думата няма никакво значение. Възползваха се, че показах малко вярва в човещината и така.Никога повече не съм пазарувал от този магазин. Вече никой не пазарува там и без това и вероятно скоро ще фалира. Майната им.

Към служителите на Т маркет
Драги господа/госпожи дайте по един мейл да ви пратя снимки на регалите Ви от "прекрасният"Ви магазин с месо търкалящо се без опаковка по олющените и крайно зацапани етажерки да им се порадвате.....
Поздрави за магазина в Овча купел-върха на мизерията и противните мустакати касиерки

Здравейте днес на 07.11.2014 г влизам в магазин Т-Маркет( РАЗГРАД) с моето дете което е само на 1 година и 8 месеца .Стигнахме до бонбоните които са насипно .....малкият ми син си взе една бонбонка и аз реших да му купя докато търся торбичка които не се намират наблизо престигна управителката на веригата , ГОСПОЖАТА която не се представи почана да се кара .......Какво правите ? задава въпроса а ние си сипваме бонбони ..... и без да отговоря ТЯ ЗАПОЧНА ДА ГОВОРИ  това дете като стане първи клас ще идва пак тук и ще се налоие да викам полиция казва тя Аз направо не разбрах къде се намирам.ГОСПОЖАТА  която не се представи обвини детето ми на 1 годин и 8 месеца с кражба ......А ние сме редовни клиенти в тази верига която от днес няма да стъпя. Ние просто пазарувахме.....

Моля върнете старите касиери в магазина.Говоря за Диди Димитрова,Владимир и Виолина. При тях нямаше опашки,винаги усмихнати,любезни,весели, шегуваха се с нас с помеждуси но работеха и на нас ни беше приятно. Но явно не цените кадърния си персонал което е минус за вас !

Може ли някой да ми каже какво е положението в този обект ?Какво е заплащането ?Каква е заплатата ?Прочетох доста негативни мнение но за този обект конкретно не намерих нищо.Благодаря предварително