T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

Писна ми да чета само-персонала тва-персонала онова.Драги клиенти погледнете се малко и вие,повечето от вас влизат с единствената цел да направят някои скандал.Примери за това има безброи,но сега ще ви разкажа за един.Купил си нашия извара да Димитър Маджаров от преоценената стока.Това става на 15-исти,връща се след два дена (на 17-исти) и започва да дига скандал че изварата била прокиснала (е тя вече е с изтекъл срок на годност),иска да я върне.Никога не сме отказвали рекламация на които и да е било с това изключение.Ако господина беше дошъл същия ден (на 15-исти) щеше да си вземе парите обратно.На 18-исти ни идва проверка от Агенция по храните по сигнал на въпросния господин!!!Постояно пискате че цените липсвали и стоката която е на брошура я няма.1-лично аз съм мел етикети пред магазина (как са се озовали там)?2-Ясно и четливо в долния краи на брошурата пише за кои магазини се отнася,и че промоцията е валидна до изчерпване на количествата!!!НИЕ НЯМАМЕ ФАИДА ДА ВИ ЛЪЖЕМ-наще заплати се определят по някаква схема в която най-важна роля има оборта на магазина.-----за бившите и бъдещите служители-при дневен оборт от 5 000лв.какви заплати очаквате,кат се има предвид че сте минимм 10 човека перснал??? Спрямо за изтеклите срокве,ако незаете имаме контролна група която минава и гледа за липсващи и неверни етикети (един етикет 10 лева),за изтекли срокове,чистота,зареждаемост по стилажите (регали).Това всичко се осеща в месечните ни заплати,които както знаете не са големи.ТА СА СИ ПОМИСЛЕТЕ-НИЕ ОБИКНОВЕНИЯ ПЕРСОНАЛ УМИШЛЕНО ЛИ МАХАМЕ ЕТИКЕТИ,И НЕ ГЛЕДМЕ ЗА СРОКОВЕ НА ГОДНОСТ.И ние сме хора и понякога грешим,а вие това не си го слагате на акъла НАЛИ (поне 95%-останалите 5% са хората които са в тази свера и знаят за какво става навъпрос).

Иснам да се оплача от магазина в Пирдоп и по -точно от Управителката.Отношението и е ужастно.Да не я попита нещо човек.Сигурно заплатата и е доста  висока че така се е възгордяла.Ако някой клиент попита нещо или се оплаче тя му се сопа или вика на служителките.А относно магазина - винаги стоките са с различни цени или с изтекъл срок най-редовно.Доста зле е и мисля че скоро ще намалеят клиентите драстично ако не се вземат някакви мерки.

Клиент съм в магазин Т Маркет в Дианабад.Искам да изкажа на Управителя и на Главния касиер своето добро впечатление и благодарност за това,че в магазина се наблюдава много добра организация в последните месеци.Има повече касиери които да ни обслужват и не се образуват големи опашки на които бяхме свикнали.Явно за това има голяма заслуга Главния касиер на магазина.
Поинтересувах се и ми казаха,че се казва Малина Ковачева.
Благодаря на ръководтвото на този магазин и най вече на г-жа Ковачева,както и на целия екип в магазина и им пожелавам с настъпващите празници да бъдат все така отзивчиви,любезни и компетентни с нас клиентите.Да бъдат живи и здрави.
Весели Коледни и Новогодишни празници!

ВНИМАНИЕ!!!За всички бъдещи служители.Никога не започвайте работа в Т Маркет!!!Това е най-нещастната фирма в България.Едно говорят,друго правят.Заплатите са под всяка критика,за работата която се върши тази заплата е недостатъчна.Иначе проверки и посещения от Литва колкото искаш има,през седмица две, все някой идва.А за каквото не се сетиш, затова ще те глобят измислят си хиляди причини само и само да не си получиш заплатата.Персонала е малко, изискванията са им хиляди, а насреща нищо.Много още може да се напише, но няма да ми стигне нито времето, нито мястото за писане.Замислете се сериозно дали си заслужава въобще да започвате работа.Дано някой от по "високите етажи"прочете всички написани мнения и да се замислят!!!Дай Боже....По Коледа стават чудеса!

магазина вгр.карлово е под всякаква критика!на  20 метров щанд не може да работят две служителки,които също така пекат на скарата и на грила!винаги има опашка от поне 20 човека,а работи само една каса.персонала е  твърде малко,освен това се държи лошо с клиентите!аз лично немисля да пазарувам повече в магазина!

НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ!!! Некоректни са - едно ти обещават, а друго излиза наяве. Заплатите в по-голямата част от магазините са мизерни. Всеки - включително и управителите са общи работници и се експлоатират до край. Не назначават достатъчно персонал и винаги трябва да се работи за трима и извънредно. Естествено, не се плаща реално изработеното.
Всеки да си направи сметката!

Лагера е същото нещо оправитела си има негови хора и само на тях им дава висока заплата и нон стоп трърсене на персонал нямат никакво отношение клиентите са много недоволни никаква организация няма ли някой от погоре да мине на проверка язък за магазините ,една касиерка обслужва магазина как ще имат персонал нямам думи.........

Касиерите в магазин T-MARKET на магазин ул.Червена роза са изключително не любезни. В другите вереги магазини винаги касиерите поздравяват с Добър ден и Приятен ден, а вашите са винаги намръщени и гледат като "телета". Образуват се големи опашки, а роботят само две каси. Не се учудвайте, че губите клиенти!

Коментара е за м-на в ж.к."Гоце Делчев" ул."Червена роза".
Перснала е некомпетентен,груб и арогантен.
Когато и да пазарувам там все има някакъв проблем.

Докога в Т Маркет Самоков хранителни стоки с изтекъл срок на годност ще се предлагат на промоция, на по-ниски цени?! Или целта им е да тровят хората?! НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ В Т МАРКЕТ САМОКОВ!!!