Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД

Едно се чудя, как не ви омръзна само да се оплаквате.Ми вземете направете нещо.Работил съм с някои от вас, може някога пак да работим заедно...Вижте сега какво ще ви кажа - от 1000 мнения тука виждам само клюки - тоя спи ония работи по-малко от мене.На акъл сте като 10 годишни - и като за 10 годишни ви плащат.Ако искате да промените нещо - Ами променете го де, и ще ви кажа нещо под секрет - Колкото и вашите началници да ви натискат - поне вътрешно ще ви УВАЖАВАТ.Не мислете, че има някой на който му е прятно да работи така, но май така се налага.Спрете да хленчите и да злословите кой ви е виновен за това, че мизерствате.Ако не ви изнася в крайна сметка - ами напуснете.Вземете съдбата си в свои ръце и тогава да видим кой ще ви е виновен.На нас май все някой друг ни е виновен.Като прочетох мненията назад направо се погнусих: Еди кой си спял, другия бил некадърен,третия провали завода .... е да тези поне нещо правят - а вие какво направихте пак - същото - МРЪНКАХТЕ.Аз не работя вече в завода защото прецених за себе си, че е дошло времето да променя нещо.Решението съм го взел сам и сам си нося отговорноста.Така че ако нещо не ви е угодно - ами променете го и си носете отговорноста.Неможе само да мрънкате, че друг ви е виновен - огледайте се и ще видите кой е истинския виновник.И между другото не видях никой от вас да си напише името и да поеме отговорност за думите си.Или ПАК ви е страх?Еми бъдете си малки душици....
Името ми е отгоре на мнението.Повечето от вас ме познават - ако някой не е съгласен с мен винаги може да ми каже мнението си или да ми докаже, че не съм прав.А ако наистина не съм прав мога да поема отговорност за думите си и да кажа "Извинявайте".....вие можете ли ?

vsi4ko kazano za i protiv mondi e vav izvesten smisal viarno.Dano g-n Klikler ili niakoi ot golemite vav mondi da pro4etat mneniata na xorata.Ne moje na 4 4oveka vav tselia TEts da ima 2-na4alnika,na 2 torbini-1 na 2kotela-1 na srka-1,i obhto ohte 1-goliam.Rabotnitsite sa ostanali pod minimyma a administratsiata nababva postoiano.A za zaplatite niamam dymi.

заплащането вьв монди е срамно ниско за отровата която се гьлта :УВАЖЕНИЕТО КЬМ РАБОТНИКА ГО ИМА САМО КОГАТО РАБОТАТА ЗА СВЬРШВАНЕ Е КОФТИ :СТОЛА Е ПРИВИЛЕГИЯ :ФИРМАТА ЗА СЕГА ПРАВИ СТЬПКИ ДА СПАСИ РАБОТНЦИТЕ СИ ВЬПРЕКИ КРИЗАТА:НА СМЯНИ ОСТАВА СВОБОДНО ВРЕМЕ НО ЗА СМЕТКА НА ЗДРАВЕТО:МОЖЕ ДА СЕ РАЗВИЕ МНОГО САМО ВРЬЗКАР-МЛАДИТЕ КОИТО СА КАДЬРНИ ГИ ГОНЯТ малките началници:ГРАДЬ Е МАЛКО СЕЛСКИ НО Е ХУБАВ:МНОГО ЗАСТАРЯЛ ПЕРСОНАЛ ИНАЧЕ СА ОК:РАВОТИ СЕ ВЬВ МИЗЕРИЯ/БЕЗ АДМИНИСТРАЦИЯТА/А СЕ СРАВНЯВА ЦЕЛИЯ ЗАВОД СЬС НЕЯ

Според мен причината за ниското заплащане , която е в основата на проблемите е липсата на самоорганизация. Никой никога няма да ти даде пари ,ако ти не знаеш и не можиш да си ги поискаш. Да се направят справедливи и грамотни синдикати и да се започнат справедливи преговори. Квалифициране на кадрите на всички нива и европейска кадрова политика.

монди-с наи добрия мениджърски екип!!!

Скоро ще съкратят доста хора.

sprete li bonusite niama da ostane 1 rabotnk vav va6teto prosperira6to predpriatie za6toto vie gonite zainterisuvani za va6ata firma abotnici GUT BAIIIIIIIIIIIII

Връзки връзки познати - аман!!!Условия на труд ужасни има места където нормален здравомислещ човек не може и не трябва да работи
химически В28,познавам хора с изгаряния ами лаборантите в ТЕЦ основи ,химикали ...нямате си идея и са жени-тежка мръсна и неблагодарна работа а от предприятието даже с претенции за образовани е и комп грамотност --смях в залата
и на всичко това 350 лв заплата нищо

Gadni kapitalisti.
Namerete si drugi glupaci da vi rabotyat.

Izlishno e da se govori za tozi otvratitelen zavod i da mu se pravi besplatna reklama v neta.tuk niama nikakvo razvitie i vazmojnost za profesionalno izrastvane.Ne Vi preporachvam da zapochvate rabota tuk.Razbra se ,che 'Mondi' se otarva ot (edin dosta nekadaren agronom) - menijer G.S. ot Plovdiv.Iavno sa se setili veche da prochistiat tova smradlivo miasto ot prestapnata shaika na N.T. ot Perushtitsa.