Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД

Мисля,че заводът е перфектното място за работа.Тук получавам уважение от началниците,хубаво заплащане и потенциял за по високо развитие..

za6to vsi4ki gie strah dasi kajat imenata i az rabotq vav fabrikata i kvo davi kaja, za taq rabota tolkoz pari.samo marzelivite ostanaha v zavoda,i na hora koito neim se rabotqt.koito iska pove4e pari da napuskat dasi tarsqt po platena rabota.vav fabrikata pari nqma i nqma da ima skoro.

Da naistina tova e ada!
Az bih popital nastoiashtite sobstvenitsi litseto na 'Mondi' - dali ako rabotihme v Afsria shtiahme da poluchavame sashtiti mizerni zaplati ili sa doshli tuk v BG a da ni polzvat kato beli robi!??

Napalno viarno e predishnoto mnenie - tova naistina e golata istina za tazi fabrika!

Prosto niamam dumi da da opisha situatsiata v tazi fabrika - ama tova naistina e ada za bolshinstvoto raboteshti pcheli trujenichki i rai za nekoltsina prodajni tartei menadjeri. Za nishto polojitelno i privlichashto chovek ne moga da se setia - samo loshi neshta. Tazi fabrika be kupuvana i prodavana niakolko pati i v kraina smetka nishto ne stava. Segashnia sobstvenik v litseto na "Mondi" iavno e kupil fabrikata za da pecheli na garba na horata s niski zaplati - da ne kaja mizerni a za da darji horitsata v poslushanie si ima taka narecheni - menadjeri,koito se iaviavat v roliata na pazvanti i plashiputarnitsi. Da ama mai doide vremeto kogato shte triabva da si naemat rabotna raka ot Kitai- takmo shte namaleiat i bezdomnite kucheta v Stambolijski. Elementarnia i shizofrenen tartor na menajerskata prestapna shaika N.T. ot selo Perushtitsa e glavnia vinovnik za vsichki krajbi i nespoluki v tazi fabrika.Nishto dobro ne moje da se sluchi dokato te sa na vlast.Balgaria e s otvoreni granitsi i ne se lajete da si gubite vremeto v tazi fabrika - edno e da rabotite za 1500 evro a savsem drugo e da varshite sashtata rabota za 150 evro no vav Fabrika za hartia!!!!!!????????

Ръководството само изисква, съкращава работници, а за повишаване на заплати не споменава въпреки инфлацията. Много съм разочарован от отношението на г-н Тенов към работниците,като на куче-пазач. Битовите условия по цеховете са повече от ужасни, направо мизерни. ТА НАЛИ НИЕ СМЕ ХОРА!

mai ima dosta bezpoleznni hora ot rukovodstvoto - koi li gi durji?????! (imam v predvid nachalnik cehovete i smennite)

No ne v si4ki cehove e taka!...........

To ako 6te ja gledame rabotata, a njama da si ja var6im, maj e po-dobre lubov da pravim...v kraen slu4aj moje i samo sex.

Neka prez rabotnno vreme da si gledame rabotata, a nr da pravim Lubov!

kato niakoi !!!..

имали някои в този саит които мойе да ме свурже с някакьв отдел за транспорт на фабриката.ВЬЗНАГРАЖДЕНИЯ