Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

Работя като шофъор на бус и мога само да кажа че тази фирма е под всякаква критика работното време е 12 часа парите не са малко а направо смешни държат се с работниците като с долен отпадък най-вече с шофъорите който вършат цялата работа даже не знам за какво има и търговски като шофъорите ще се справят дори по - добре особено ако им се плаща повече

Бягай колега, бягай и не се обръщай.Положението е трагично.Аз стоя щото е криза и за сега нямам избор.Всичко е на доизжяване.Пълна трагедия.Само се правят че имат пари с лизингови коли,за заплата забрави,ако не си жена и да стоиш с вдигнати крака.

Моля,кажете нещо повече за Търговските представители на тази фирма.

И какво по точно и е на ред на тая фирма
Казваш зимал си добри пари, я кай на теб 550 лева стигат ли ти
Било се държало на реда и дисциплината - най кой ред и коя дисциплина по точно (говоря за ТП отдела)
На интервюто за ТП кажи че имаш книжка и че не те бърка да пътуваш и си приет в елитния екип от търговски представители кой от кой по селянин готови за една служебна кола да търпат лицемерието на регионални и вайзери ! А да не говорим че ако някой се качи на различно от Caddy или калинка неможеш да говориш с него.
За какво са тия ML-и и прочие ...... дигнете заплатите на хората, че за да изкарат вашия хляб си губят семействата (защо колаждиите не карат ML-и, та те могат булиди от F1 да си позволят ама Нова Трейд траа покаже, че има пари иначе се знаем сички.
Каква е възможноста да се реализираш в фирмата.....- няма такава
Може да избираш да си верен на колегите или да се правиш на приятел на регионалния или вайзера като от това чат пат има няква облага ама....
Добре че повето осъзнати младежи напуснаха и решиха да отидат във фирми в които могат да се реализират
Дано и тфа мнение не ми се истрие щот едно подобро беше изтрито, явно тук няма свобода на словото :)
Поздрави!!!

До тук всичко прочетено от мен са само глупости на изгонени служители.Реда и дисцеиплината във фирмата са на много високо ниво,но понеже българинът си е "Бай Ганьо" и така си е свикнал,и когато попадне на такова място с такива изисквания и веднага става недоволен.Нова Трейд е една от водещите фирми в производството на безалкохолни напитки и аз като дългогодишен нейн работник  смея да твърдя,че работната среда,условиятя на работа  както и заплащането са много добри.Но винаги недоволни ще има

Защо не се върне Думбалски във Войводиново да вкара малкоо ред в тази фирма, защото е пълна анархия. Там в момента е толкова мръсно, че дори сметището в Цалапица е по-чистио.Тоя Сашо от къде го изкопаха чеп за зеле не става от него искаме си бачо Иван

ще започвам работа като началник смяна
кажете нещо повече
правя ли грешка

РАБОТИХ В ТАЗИ ФИРМА ПО ВРЕМЕТО КОГАТО БЕШЕ ВЪВ ВОЙВОДИНО И СЛЕД ТОВА ВЪВ ПАЗАРДЖИК ТОГАВА ШЕФОВЕ БЯХА уЗУНОВ -ГОТИН ЧОВЕК Думбалски-симпатяга началници на бригадите бяха Мария Атанас Балиев и Радо Савов итримата бяха не просто началници но и приятели на всеки един от работниците Аз бях в бригадата на Наката и мога да ви кажа че всички бяхме като едно голямо семейство Работихме здраво плащаха редовно и то добри пари Мисля че като работиш и не се мотаеш и да чакаш като дойде датата да си вземеш парите шефовете това го виждат и не мисля че големите шефове обичат натегачите ако сте съгласни с мен или не пишете мнението си

Колега ,казваш 'за хамал 400 лв на тях други не им трябват' предполагам че на всеки преди да почне работа кам 'Нова трейд' му е било обяснено с какво може да баде полезен, какви ще му бъдат функциите.Ако някои е останал подведен спокоино е могал да си трагне на време. Друг е вапроса че работим здраво и в делник и в празник ,държим сериозни позиций на пазара , ала в краина сметка сме с доста нисички заплати, но както би казал всеки един БГ работодател, 'не сам те варзал' . Просто искам да кажа следното на наще шефове вдигнете тея прословути заплати , и даите пат на амбициозните кадри, защото ги губите ,а свестни тарговци трудно се намират,тарговски инвалиди колко щеш. Поздрави

Знаете ли защо написах няма значение, защото във тази фирма повечето хора нямат значение да не казвам всички, защото според Йочков стоката сама се продава.Много ми е интересно ако си остане само той и тъпото му обкръжение от лизачи и чалгарки какво ще правят като трябва да отидат на акция-аз ще ви кажа лизачите ще се потриват, а силиконките няма да бутнат и един стек за да не си счупят маникюра -хаха той ли ще си носи стековете.Хора нямате място там хубавите места са заети вече ви казах от какви -е ако не си търсите работа за хамалин за 400лв на тях други не им трябват Само чалга помии ,глупавото е че не можа да си задържи свесните служители като по най лесния начин му ги откраднаха,защото понякога човек трябва да гледа по далеч от носа си. Защото живота е кръговрат.