Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

500лв.Това е заплатата.Почива се само в неделя и на 01.01.Работи се на всички празници.

Някой би ли дал актуална информация за длъжността търговски представител в Пловдив-заплата,отношение и изобщо плюсове и минуси?

какво ви е мнението за Разград,как е работната среда там?

Ивайло Петров,научете се да пишете и после давайте мнения, кое е добре и кое не е.

Момчета спрете се бе както казвате 550 лв да взимаш на днешно врвме е добре в тази криза няма и да вземеш повече кво ше каеш ако взимаш 284.54 лв а се водиш управител и варшиш сичко как ше тие кажи и при това рабориш в магазин (МТЕЛ),колкото и гадно да се даржат  началниците ти трябва да стискаш заби и да взимаш поука от това което са ти казали те. Ако си взимаш поука няма да се повтаря тяхното лошо поведение.Някои ако мисли че не сам прав да пише на емайла ми а тои е [email protected] Сас удоволстви ше ви ислушам

искам да ви попитам искам да кандидатствам за работа. кажете ми какво е заплащането като оператор на машина и освем оператор ще се испалнявам ли други функции.а колкото до колегиалност аз си мисля че във българиа освем интриганти и мазници във фирмите други маи не са останали.така че.оправиата е само една със тиа хора и тиа се знае.на саме със дадениа обект без свидетели

ТП:заплащане :идеално ако имаш хъс за работа и добър район
уважение:ако си го заслужиш го има и без да си вдигаш краката или да си "лизач"
ангажираност:колкото прецениш и мн и малко
потенциал за развитие:....пак зависи
местоположение:идеално
колеги:50 на 50 всеки обсажда другия.но иначе са супер готини повечето
работна среда:добра
Общо взето фирмата си е добра ако не беше така нямаше да е толкова развита и напреднала!!!и ако на някои не му харесва не е длажен да стой нали така ?а за шефовете са си супер точни стига и ти да си такъв с тях!!!а за бонуси ИМА ,банкети ИМА,концерти и др сащо има.Незнам за др длажности но за ТП нямам оплаквания!!!!!

магазините все повече и повече  се дразнят (и съответно) протестират от непрекъснатата и честа промяна на цените на  дерби-продуктите.Отделно валят оплаквания от търговските представтели,че по време на акции се държат нагло и отблъскващо,стигайки дори и до заплахи в стремежа си да продадат Дерби.И точно заради това ефекта е обратен.
ДАВАМ БУРЕ ВИНО НА ТОЗИ,КОЙТО ПРОЧЕТЕ ТОВА МНЕНИЕ И СЕ ЗАСЛУША В ГЛАСА КОЙТО ВИКА В........     Иван Кънчев- 0878789608

Здравейте, чудя се дали да кандидатствам по една обява на нова трейд за лаборант? Виждам, че има отрицателни мнения.Може ли някой да ми даде някаква информация за конкретната длъжност, имате ли някакви впечатления и нещо ориентировъчно като заплата? Благодаря предварително.

Фирмата е готина незнам защо всички говорят против нея и шефовете.
За Кирил Кокошаров.Сашо Динчийски,Любен Йочков и останалите шефове.Заплатата е също много добра поне за сега ме устройва.Може и да е кално и прашно там,но колегите са готини е не всички де,но поне една част ги бива.Няма да споменавам кои ме дразнят.Аз не съм от лизачите,но има и такива.Гордея се със мойте шефове.Много са добри.