Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

za zaplastaneto go biva samo kade to e 12 4asa.yvagenie ima samo kogato sa v nastroenie.neznam.sigornost ima.kolegite gi biva.abe obsto vzeto e dobre

оле ле просто нямям думи

олеле 1000 лв заплата да ми дават няма да се върна да работя ..... само този който не е работил само той не знае за какво става въпрос.пълен леш са отвсякъде

Az ne sam ot Plovdiv,no rabotim v tazi firma.Kakvo da vi kaja vsichko mi e dobre.Uvajavat me kolegi te i shefa ,no uvajenie ne stiga samo.Parata si e para.Trebva da dignat teq zaplati ili mnogo xora prez taia godina shte se zamisliat,da li da ustanat vav tazi firma.Ima vse oshte kadri vav tazi firma,ama kato gledam shte okapem edin po edin.Togava da gi vidia koi shte im gleda rabotata izvan Plovdiv.Nada li plan 2010shte moje da se izpalni bez tiax.
Da pojelaia samo uspex na novite kolegi i da se cenit!!!

Е за този в София.

и заради кой шеф по-точно

V tazi firma e strahotno,zaslujava si samo zaradi shefa!

До тук прочетох само мнения на неудачници свикнали за малко работа да взимат много пари.Най-вероятно повече от мненията са на изгонени служители.Ако сте мързелив и глупав тази фирма определено не е мястото за вашата реализация.А ако е обратното/т.е.качествата ви в Нова трейд не се оценяват достойно/дерзайте но другаде.Никой не ви държи на сила там.

Derby !!! Ако мислите да започнете работа там, трябва да сте наясно, че едно кафе струва 200лв., а представете си какво ще се случи, ако направите по-голяма грешка. Заплащането е, може би най-ниското за търговски представител в Пловдив, всеки месец има одръжки - 10-20лв(не се знае за какво), за награди и поощрения да не говорим. Уважението във тази фирма е лицемерие.Привилегии - никакви.Фирмена сигурнос?-Боже! За свободното време не можем да се оплачем - има го дори в излишък.Няма никакъв потенциал за развитие, освен, ако не си подлизурко. А местоположението ни е много интересно - забравено от Бога място (прах, кал,студ). Дори намаме покрив, под който да се скрием, когато вали. Не знам какво ще се случи, ако дойде проверка от инспекцията по труда(да не говорим за друга).

Заплащане:ами че то си е пална подигравка
Уважение:такова нещо в нашата фирма не съществува
Привилегии:ами те са само за някои хора,например и аз искам да карам чисто нова корса ама само някои колежки си варшат добре работата _I_
Фирмена сигурност:хахахахахахахах
Работа/своб.време:тук поне немога да се оплача
Потенциал:отвори крака и вече си супервайзор :)
Местополойение:дори в момента незнам каде се намирам
Колеги:аууу какво да ви кажа елате да видите слона с който работя долен гъзоблизач
Работна среда:офф