Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

Бихте ли ми казали как стоят нещата за търговски представител в Бургас? Изчетох мненията, разбрах че ръководството в Бургас е сменено. Сега по-добре ли е? Също ме интересува дали е вярно, че редовно служителите се командироват някъде с дни наред и вечер събиранията граничат с оргии. Това ми е много важно, защото имам деца и за мен това е недопустимо, да ме принуждават да ходя по разни места. Освен това, дали спазват обещаното заплащане. Абе с една дума нормална ли е работата или въобще да не се захващам.
Благодаря предварително на всички които ще пишат от първо лице.

Еее тоя Добрички мишоран от години е оравя тая девойка Христиана много служебен лев има налят в нея,а завода нехае явно има достатъчно

Това което се пише за Варна е така от 5-6години. Въпросния регионален на Варна от дълги години прави това. Странно е обаче че никой не реагира. Явно не четат сайта. Така, че аз вече ще пиша директно на Мейла на фирмата, така поне ще го прочетат: [email protected]

Фирмата е структорирана добре,има потенциално е хубаво шефовете да знаят каква шуробаджинащина цари вШУМЕН ДОБРИЧ ВАРНА И БУРГАС.Тези които ди щипкат служебни парички и раздават парични бонуси ди кадруват на месно ниво Ивайло вече е изпълнил американската мечта,от прост общак сега вече коли и беси с втората си полвинка ХРИСТИАНА....Бони и Клайд по италиански ,щипкат служебни парички и раздават парични бонуси вдигнаха и стандарта на живот,пишим тук но дано ТУЧЕВ И ХОРАТА МУ ЧЕТЪТ ,че зарази тези боклуци ще ходим гладни и жадни

София добър регионален,Шумен,Добрич,Варна бягай далеч и не се обръщай назад не бива хич регионалните пълни капути

Някой може ли да изкаже мнение за гр. Варна? Благодаря!

за Бургас изчетох доста негативи, а за София? Пуснали са обява за търговски, някакви препоръки?

Ама даже се раздилихте като любовници даже сигорно си бъркахте в гащите и си меришехте пръстите от Христо нищо не става дакато е там на позиция само ще харчи служебни пари и това ще е както в Добрич,ШУМЕН СЪЩО

Кирчо ако те надушат какви далъверки правиш в складовете Иванов лично ще ти дойде на гости!
И не на Q7 а на колело ще те качи!

Здравейте, работех в офис БУРГАС с Ръководител господин Христо Стаматов. мога само да кажа че всичко беше на ниво. нямах никакви проблеми. разделих ме се като приятели. а колегите бяха много готини и точни хора.