Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

В Бургас вече има депо на Нова трейд от тук нататъкна Христо започва с големите кражби и присвояване, а честито Нова трейд работата е виждам ще стане като с Марти мап и други складове задължения без край

Ще бъда ясен точен и кратък! АКО НЕ ИСКАТЕ ДА БЪДАТ ИЗПИЛЕНИ НЕРВИТЕ ВИ ДО КРАЕН ПРЕДЕЛ ,ДА РАБОТИТЕ В НОРМАЛНА СРЕДА И ДА ИМАТЕ ДОБЪР ШЕФ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НОВА ТРЕЙД И ПО -ТОЧНО В ОФИС БУРГАС С ПРЯК РЪКОВОДИТЕЛ ХРИСТО СТАМАТОВ!! УСЛОВИЯТА СА МЕКО КАЗАНО ПЛАЧЕБНИ .ТАРГЕТИ КАКТО ВЪВ ВСЯКА ЕДНА НОРМАЛНА ФИРМА НЯМА,СЪОТВЕТНО НИТО ЕДИН СЛУЖИТЕЛ НЕЗНАЕ КАКВО ЩЕ ПОЛУЧИ НАКРАЯ НА МЕСЕЦА,ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА БОНУСИТЕ КОИТО СА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ.НА НЯКОЛКО МЕСЕЦА ПОЛУЧАВАШ СТОКА (изтичаща!!!) ,която ако не успееш да продадеш не се връща като брак ,а си я плащаш ,но парите отиват в нечий джоб (най-вероятно се досещате в на кой точно) За почивка по празници не може и да става дума!Но не свършва всичко с това!Прекия ръководител Христо знае перфектно как да дискриминира хората от екипа и още по-добре знае как да те накара сам да си пуснеш предизвестието ,казано с една дума-Мръсник !!!Ако случайно го издразниш,няма да ти го каже ,а по-скоро ще разбереш резултата при заплатата !Лятото си върти схемичките ,от които никой от екипа не вижда и стотинка само ако си негов човек !При евентуално напускане от страна на служител (ако е стар) умело се опитва да го задържи чрез подкупване!Ако продължа да пиша,няма да ми стигне полето и времето!!Успех на всички

Това е най-смотаната фирма,пускат някакви таргети които даже не си видял и нямаш документ,разбираш за тях чак когато си ходиш като ти ги одържат.Отчиташ някакви пари на регионалните ама къде отиват не е ясно и ти стоят не платени.Бургаският уж началник(регионален) Христо за никакъв хуй не става,освен да лее акъл друго не може.Колко хора се смениха и тези които не мълчат прави така да си отидат оставя си удобни и послушни хора.Не си губете времето с тая смешна фирма.

От познати с вътрешна информация знам че фирмата редовно си пуска обяви за гр.Бургас но никой не взима на работа защо ли?Имат минимални изисквания а не вземат никой и това е нарочно с цел сплашване на персонала до тука !

Интересувам се от един служител , май се казва Ивайло Йорданов ли , Димитров ли . към 40 годишен , женен с детенце . Работи до колкото ми е известно в ОТК или отдел по контрола. Та от известно време се крие , защото ми дължи пари . Живее в Пловдив , но нито ми отговаря на обажданията , нито когато съм го търсил на адрес , някой ми е отварял . Благодаря за всякаква информация .

Не знам кой е изгонен от фирмата и от ръководството но дано не върнат крадеца
Любен Йочков!,боклука и наркоман Иван Пеев!,тариката Димитър Куков!,И не на последно място комарджията Митко Балджиев,че става страшно пари ще се пелеят до зори.Как ще го надут тоя спукана балон незнам много много крадаха бог да и е на помощ на ФАБРИКАТА

Отговор към въпроса на Кандидат от София-какви ги е вършил ли?Много пари окраде от фирмата, присвоява и в момента.И всичко това добре замаскирано с лъжите и машинациите му, в които той е огромен спициалист.Попитайте за какво беше изгонен от фирмата преди години,ама защо го взеха пак знаят тези които го покровителстват в момента.Все ще си отвори очите шефа,само дано не е прекалено късно.

Какви ги е вършил и какви ги върши въпросният търговски директор? Знаете ли как се формира възнаграждението на търговските представители? Има ли субективна преценка и предпоставки за създаване на такава? Вашият намек за "крилото" на шефката е свързан с какво?

А какво ще кажете за Н.Богоев - набедил се за търг.директор,отговаря за София.Пълен селяк и мошеник,тъп като галош,ама нали му дали да кара служебна кола...пълен майтап е тоя.Ако разберат шефовете какви ги е вършил зад гърба им и преди години и сега когато кака Мина пак го взе под крилото си.Такъв голям шут ще му бият,че ще му се види тясно отвсякъде.

БРАТОВЧЕДКАТА НА МИЛКО КАЛАЯ,КАКА МИНКА(ДИДА):)) ЩЕ ОПРАВИ АБСОЛЮТНО ВСИЧКО,КАТО ДОКАРА ФИРМАТА ДО ФАЛИТ.И ТОГАВА ЗА ГЛУПАКА(ЧИЧО ПЕНЮ) :)) ЩЕ ЗАПОЧНЕ ГОЛЯМОТО ЧУКАНЕ...НО ИМАМ ПРИЯТЕЛИ МОГАТ ДА ГО ВЗЕМАТ ДА СЪБИРА РЕКОЛТАТА ОТ ПОЛЕТО....:D..