Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

ako nqkoi misli da zapo4va rabota tam kato:gotva4,sevitior,podragka ili kamerierka ,ne go pravete 6te napravite mnogo golqma i fatalna gre6ka.

Ми,полякът много бърка работите...
Много хора са напуснали, и ще продължават да напускат.....
Внимавайте ако идвате за работа....

кво му има на хотела бе всичко си е наред,тоя поляк малко бърка сега обстановката ама като цяло поне има някакъв ред и закони.всичко ни се плаща,храна квартира получаваме заплати,имаме почивни дни и отпуски.аман от недоволни като си седиш в къщи някой ще дойде да ти даде 600лв и да те нахрани.

tova sagluposti i go e pisal 4ovek koito e izgonen za6toto ne stava za ni6to.ypraviteli te sa novi ima i star personal idvat mn hora da kandidastvat usloviqta sa mn dobri osigurena kvartira i to dobra hrana po4ivni dni dobro zapla6tane kakvo o6te iskate kade 6te namerite takiva a i e celogodi6no rabotata e spokoina i vsi4ko e 6 stariqt personal iska da se vra6ta no dali 6te go vzemat... te davat no i iskat normalno trqbva i da znae6 emerald za sega e mn dobre i koito pi6i lo6o e ot qd za6toto ili nesa go vzeli ili izgoneli i to zaslujeno.opitaite nqma da sajalqvate az rabotq ot dosta vreme tam i znam.super e v emeral a ravda e got nesebar ti e na edna kra4ka opitai....

Много неподходящо място за работа за хора с амбиция да работят и да се развиват.Психарска обстановка.Некоректни работодатели.Обещаха ми,целогодишна работа,аз си напуснах работата а после ме уволниха поради 'съкращаване на щата'.Назначават и уволняват както си искат,само на базата на лъжи и обещания.Сега чувам са измислили и да заплащат само 70% от договорираната заплата,останалата част щяла да бъде ако си работил добре.Шефовете от София идват само да се напиват и да се лигавят с персонала.Винаги по някоя голяма опашата лъжа,докато не излезе нещо ново.Няма нито на кого да се оплачеш,нито пък някой ще те чуе.

be kakvoto i da si govorim,polojenieto ne be6e mnogo dobro tam.az bqh servitior tam,pone se pie6e zdravo alkohol na korem ima6e kuponi sas servitiorkite.samo kolegite stavaha.ravda ne e losho miasto no ima kade kade po hubavi mesta za rabota.parite...moje i po dobre,kato se ima v predvid kakvo sum pil cqlo lqto,zaslujavalo si e.be ako si namerite nqkade drugade po qka rabota,po4vaite tam ne v emerald!

kompleksa ako se dovar6i naisitna e mnogo hubav:)no,ima edno norakovodniq sastav nestava,nqma i pari,nkoga nebih rabotil pove4e za ..... ......,nerazbira ot turizam:) aa i parite sa mijavi,hubav kompleks,no v ravda,kvo da kaja tam osven _ NE RABOTE TE V EMERALD,nablizo e sl brqg tam moje da e mizeriq no pone se pravqt pari!

koi si tibe 6matka,deto pi6e6 4e sa ni izgonili ili sme krali,stoi si tam ti za 350 lv i pesti i se hrani i da te tap4at hora deto ot turizam ni6to nerazbirat!da vidim dali6te si nameri personal Emerald prehvaleniq za drugiq sezon,iska6 li togava da govorim,tam za ni6to nikoi ne struva!ima samo edin 4ovek koito oba4e ni6to neznae i toi idva ot sf ot vreme na vreme,samo toi moje da gi opravi,aa ot emerald nii ne sme izgoneni,napusnah az sam :) qsno ?

tova gore vsi4kite sa mnenia na hora deto sa gi izgonili ot firmata za6toto ili sa lagali ili sa krali i te.koyto mu se ba4ka si stoi.lo6o e 4e nqma sigurnost,nikoy ne misli za horata,zaplatite sa malki i vseki mesec zakasnqvat.o6te ne sa platili obe6tanite pari za hrana,nyama bonusi za Koleda.

kaka da kaja izglejda s mom4eto ili momi4eto koeto e pisalo parviq komentar za Emerald sme bili kolegi tam za6toto do kolqma 4ast ot negovoto mnenie e i moe
Laja,laja i pak laja e v Emerald obe6tavat a ne izpalnqvat bilo to za zaplati,razvitie,otno6enie i t.n.Specialno za tiq ne6ta koto izbroqvam moda da kaja kato dokazatelstvo 4e v na4aloto ima6e 320 du6i personal a sega sa edna ..... kolko li sa......20-30 nai mnogo i to celiq momenten kolektiv kato barmani servitiori administratori i t.n. na edno i s c4etovodstvo,4ove6ki resursi i skladove:)
no kaktoto i da kaja nai dobre 6te se izrazq s tova "ako mrazi6 nqkogo nau4igo da pie i da igrae komar.Ako go mrazi6 ot edna godina na sam daje go nakarai da po4ne rabota v "Emerald Hospitaliti"EOOD- Ravda!
Poslu6aite ni:)))