Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

Мизерия в слада на Божурище....Голям Студ, Счупени Шкафове в Съблекалнята нама и Столва за Хранене....Що за Условия и Фирма, бе?!.....МАМИЧКАТА ВИ ДА ЕБА!!!!....

Нямам думи за тази фирма докато работех имаше един мениджър Ивайло Марков пълен пе.ал който се правеше на голямата работа и уволняваше шефове и служители без причина 2години съм работил не си губете времето най-много да се усакатите както за момичетата така и за момчетата фирмата е интеграция за стари хора и роми защо? Защото няма работна ръка и текучестсото е на максимума

Лек ден и поздрави! От

Хората в склада на Божурище наистина ги уволняват без причина.

Всичко зависи дали мениджърите от РМ нагоре са спали добре или накриво.....

Вие сериозно ли смятате, че при този пазар на труда, някой ще маха работници "без причина"?!?

Ако да, значи сте без връзка с главния мозък и говорите, с извинение, глупости.

Ако не - просто тролите

Поздрави на всички!

Не започвайте работа в склада на Спиди на Божурище!!!
Условията на работа са отвратителни! Няма отопление в склада и вътре е по студено отколкото навън.Няма осигурен транспорт до склада.Отношението на мениджърите е изключително лошо и грубо.Постоянно се вика по теб и крещи по работниците.Много работници бяха уволнени без причина от днес за утре.

Здравейте

ще съм кратък - работя в Спиди от малко повече от година, и долните мнения са крайни глупости. Не си губете времето да ги четете!

Ако се чудите, просто започнете работа и ще видите че това са писания на крайни комплексари. с мен така се получи.

В договора ти пише 8-часово работно време, но Гърбиш по 10-12 часа на крак.При сключването на договора ти пише 5-дневна работна седмица, но ти работиш и Събота....Обещават ти Бонуси, Служебен Транспорт от Работното Място и до Работното Място, но такова няма(Говоря и Визирам Складова База-Божурище)....Лъжат те и за Реалните Осигуровки, а те осигуряват на Минималната или малко Над Средната...Нашиват те Уж за тъй наречените Курсове за Мотокаристи...Като казват, че в рамките на два месеца ти удържат от Заработвните Пари-Заплата...Нямаш Право да Ядеш-Хапнеш...Изпушиш НОРМАЛНО И РЕГЛАМЕНТИРАНО една Цигара....Камоли да ходиш до Тоалетна(Биогични Нужди)....Хора, казвам ви....
ГОЛЕМИ ИЗРОДИ И БОКЛУЦИ СА!!!!!!!..

Никога ,ама за нищо на света не започвайте работа в Спиди! Фирма, в която най - крещящият и унижаваш служителите си мениджър е добрия мениджър! Принуждават те да работиш извънредно ( в договорът ми пишеше 8 часов работен ден с 5 дневна работна седмица). Извънреден труд не се заплаща. Работи се 6 дни седмично, като минимум по 12ч. Подмазването и интригантството е толерират масово!

Здравейте искам да започна работа като шофьор куриер в пловдив и ако може да изкажете мнение и къде мога да кандидатствам за град Пловдив.

И как така бързо прецени , че коментиращите не са работили там? За да го казвам това нещо , значи имам преки наблюдения отвътре. Да , обработват се много повече , но базата е с размери и капацитет за два пъти по- малко. Защото става една блъсканица и хаос , точно защото се правите на великата фирма , вижте ни колко пратки обработваме на нощ и се биете в гърдите с таргети и бонуси. Всъщност сте едни пълни комплексари и неудачници , на които в къщи жените не им пускат и си го изкарват на работниците в РЦ. Работливите били малко , а пратките много . Ми що ги наемате и ги държите на работа , като знаете , че не са от работливите? Кой ми сра в гащите . Случвало се да се увредят пратки. Хубаво , аз отдавна избягвам услугите на Спиди , но сме задължени да ползваме вашите услуги , понеже онлайн магазините са длъжни по договор да работят с вас. Дори някои не позволяват и преглед на пратката , понеже , знаят , че сте насрани. Есента ми се случи и пратката беше леко увредена. Само , че следващия път с почупена от работниците ви в депото пратка ще дойда и ще ви я облъскам лично в тъпите , самодоволни мутри.