Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

Като настоящ служител на фирмата, съм изключително доволна. Заплатата е висока, осигуровките са реални, колегите са страхотни. Никой, дори и ръководителят ни, никога не ми е отказвал помощ. Директна връзка с всички отдели. От страна на заплащане са изключително точни. Тук ще коментирам, че във фирмата има много длъжности в различните отдели и мойте наблюдения се отнасят, само за служителите в активните офиси.
Обучението ми се заплати, от деня в който го започнах, подписах и ТД. Работата е динамична и изисква високо ниво на комуникация, т.е. не е за всеки.
Също да добавя, това кой ти е пряк ръководител е от изключително значение.

Когато започнах, работната атмосфера беше приятна. Докато не се сблъсках със селското поведение на един от меринджеите - И. Б. Този индивид обижда и унижава подчинените си. Когато имаме проблем и трябва да се обърнем към него, получаваме "конско", но не и съдействие. В общи линии - никакъв стимул да работиш съвестно и качествено. Не съм съгласен с това работодател да изреждат роднините ти до 9то коляно, докато ти прави "забележка", нито да ме обижда на "прост", "неграмотен", "некомпетентен", но в същото време аз да съм един от хората, които повече от година му изкарват заплатата.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Зависи кой ще ви се падне ръководител когато бях куриер нещата не бяха ок,в последствие когато смених позицията на междуградска логистика всичко беше на високо професионална ниво въпреки че началника не беше в нашия град и ни водеше дистанционно;но в спиди бригади много ръководни кадри много,аз останах много доволен.

Какво да ви кажа.Не започвайте, надявам се правилните институции да я подкарат тая фирма. Работиш като роб, уважение 0, социални придобивки никакви. Мизерно и скрито заплащане на рака.

Здравейте. Явих се интервю в тази фирма,нямам думи просто от условията. Работиш по 10 часа на ден. За мизерно заплащане. Осигоряват те на минимална заплата./сива икономика/ както искате ме разбирайте.Докато си на обучение не те назначават и не ти се заплаща. Държава пак я няма.... Не започнах работа, не го правете и вие.

По лош работодател от Спийди не съм намерил. Освен че заплащането е мизерно, мениджмънта е некадърен. За тях сме роби и нямаме право да ядем дори 1 минута

Това е възможно най-лошата фирма от към условия на труд. Експлоатират те като все едно си някакъв парцал. Карат те работиш по време на големите празници и в неделя, и ако откажеш започват да ти го втълпяват често и да ти приписват някакво чувство на вина. Мениджмънта на високо ниво е под всякаква критика. За спиди куриерът е един роб, който няма право на мнение, само трябва да слуша и изпълнява. Ако ли не да си хваща пътя, понеже видиш ли кандидати за работа имало много. Да признавам имах и печени колеги, но ние с тях бяхме в едно и също положение и за това се разбирахме перфектно.
Всяка година по Коледа спиди има супер големи забавяния на пратки, и това изнервя много клиентите, които накрая си го изкарват на куриера. Това не е сериозно и няма как да търпя тези глупости. Да те плащат добре, но за тези 1400 лв (например) ще ти изкарат душата. Често ти удържат пари без да знаеш за какво (обясняват ти - "имаш лоша обратна връзка от някой си клиент) . Та те половината ми клиенти в моя район бяха някакви лигльовци, които очакваха да им ходя по гъза и постоянно да се съобразявам с тях за всичко. Както и да е, просто бих Ви препоръчал да не започвате работа там, защото НЕРВИТЕ ВИ няма да издържат и накрая буквално ще полудеете.

Здравейте

Искам да попитам информативно тъй като се интересувам като за работа като кандидат за работа шофьор куриер в speedy, ако може някои които работи в speedy като шофьор куриер да ми каже какво е заплащането и работното време, режат ли от заплатите за закъснения на доставяне на доставките? , наемат ли млади неопитни шофьори с категория B които тепърва ще трупат опит зад волана без опит като шофьори куриери? , и товарен бус ли караш или караш кола тип товарен автомобил баничарка? Има ли обучение за ново назначени служители на позиция шофьор куриер с категория B в speedy? И какво представлява обучението за позицията шофьор куриер ако има такова обучение? Моля някои които работи в speedy като шофьор куриер в speedy с категория B да ми каже моля
Питам защото мои познати приятели казват че плащат добре и че може да наемат с категория B без опит като шофьор на позиция шофьор куриер в speedy и ще ме наемат веднага на работа на позиция шофьор куриер в speedy след кандидатстване за работа длъжност шофьор куриер в speedy и след като мина интервю за работа длъжност шофьор куриер в speedy

искам да знам и разбера повече по тези въпроси относно работа като шофьор куриер в speedy

Крайно некоректна фирм!

Погледнете още от сайта им.
Посоченият начин на контакт е само чрез автоматичен телелефон, който е програмиран така, че да не свързва с никого.

Качеството на услугата е под всякаква критика.

Не знам как излъгаха французите да влязат в компанията - пълна загуба.

Никъде не може да се осъществи контакт чрез електронни цифрови услуги.

Посочените телефони за контакт в регистрите на Агенцията по вписванията не отговарят.

Пълна разруха!