Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

Смятам да почвам работа в склада на Божурище.Изчетох доста коментари и съм на кантар.Нека някой който в момента работи там да сподели дали са верни тези коментари.Също така ме интересува вярни ли са слуховете за глоби и режене от заплатите.

Голяма Мизерия в Слада на Божурище....Разбити Шкафове,Тоалетните са в Окаяно Състояние, Не може да си Измиеш Ръцете и Последствено да си ги Избършеш, защото няма Течен Сапун и Хартия....Да не говорим, че Мръзнеш, като Куче от Разбитите и Развалени Отворени Рампи-МИЗЕРИЯ И ТРАГЕДИЯ Е!!!!!....

Пичьови от село Леденик , област Търновска депотатите предложиха закон непушачите да ползват 2 дни повече годишен отпуск. Ами сега вие като сте там 99 % пушачи как ши я прайм? Ще има масово рязане на вени на пушачи буахаха оня кавал Величко женен пък чука колежките жена му дали знае?

Днес напуснах, защото до Гуша ми дойде да Мръзна в тоя Ветрилник в Божурище.Идваш в 14:00h, а си тръгваш в 22:30-23:00h...Е, колко пъти да вадя от моя джоб Пари за Такси..Никой от Боклуците там не ми го Осребрява...Имало „Организиран Транспорт”-Глупости!...Обещаят ти 1200лв.-Чисто, а не може да Докачиш и 1000лв....Постоянно „Измислени Глоби”...Постоянно Некви Простотии.....На тая Ани(Тим Лидер) Мъжа й не я ли Чука Редовно...Та се Уяжда, Завижда и Злобее в Служителите?!...Страшна Мърша е и не само тя....Ония новия Мангал-Кандидат Тим Лидер-Гроздан Също...СТРАШНИ ТЕМЕРЕЛИ!!!!!Хубаво си Четете Договорите преди да ги Подпишете,защото нищо не Отговаря в Условията на Труд, Работна Седмица, Възнаграждение и т.н
Ебал съм ви Майката на Парите, който Удържате в Формата на Глоби,Липси и Измислени Причини.
Ебал съм ви Майката и на уж Пет Дневната Работна Седмица(Идваме,Работим и в Събота и на Официалните Празници)!...Плащат ти по 3лв. на Час-Няма и за 1-кутия Цигари.
ЗАТОВА НЯМАТЕ ЦЕННИ КАДРИ, РАБОТНИЦИ И КОМАДИРОВАТ СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ ПЛОВДИВ, СТ.ЗАГОРА, ВАРНА И Т.Н
ЩОТО СТЕ „ГОТИНА И КОРЕКТНА Ф.А. В ТОВА БОЖУРИЩЕ!!!!!!...

Такова Махленско и Коплексирано Поведение от Мениджъри, Тим Лидери и Шефове не съм виждал никакаде....Мякащи, Фъфлещи....Но, Претендиращи, че са Копетентни в Процеса на Работа......Е, да ама НЕ.....ПЕДЕРАСКА РАБОТА И ФИРМА!!!!!!...

Кръга кумгейт в Стара Загора се разширява.Почва да става смешно и там.

Ти знаеш ли колко човека работят в склада на DHL?

Не знам за какъв конфликт на интереси говориш,но факт ,че не ми отговори на поставените по-долу въпроси е красноречив....

Факт е и ,че не могат да се намерят работници за склада на Божурище и се командироват хора от цяла България.

Ако не е истина ,моля те да ме обориш :)

Като сте почнали да командировате работници от другите клонове в Божурище , изпратете и поне двайсетина льохмана от село Леденик (РЦ-ВТ). Че на тях нещо им е малко работата и скучаят. Ще им се отрази отрезвително и освежаващо.

Ми според мен ти си в брутален конфликт на интереси, които си длъжен да обясниш. И то не на мен, а на всички които заблуждаваш. Иначе няма как да ти повярва който и да е. Самия факт че не казваш защо са те махнали показва, че плюеш Спиди, защото са те махнали.

Аз например за мен си казах - нито съм в кухнята, нито в хола на Спиди и от мен нищо не зависи. Парите са ми ок, винаги може повече, сред колегите има и пичове, и шефовете не са уроди, каквито ги описваш, условията са нормални като за склад.

Хайде, и пази се, да не се пукне някой кръвоносен съд от злоба или нещо друго да стане. :)