Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

За 1 седмица ми стана ясно на какъв хал са.Синът ми започна работа там,на новите работници не казват нищо за 18 часови смени в събота и неделя.Не спазват уговорено работно време, уж до 6 ч сутринта,после до 9,после до когато се свърши работата - може и 24 часа да откарат.
Лоши условия на труд, мръсни тоалетни, дори елементарно вода не им подсигуряват.Не се спазват почивки за 12 часа - 15 мин почивка.Да ядеш ли,до тоалетна ли да отидеш, цигара ли да изпушиш??? Обявите им за работа нямат нищо общо с действителността.Така,че въобще не се връзвайте! Работя в НАП и още малко ще ги почакам - тогава ще им се види тесен света от проверки от всички институции!!!

Аз кандидатствам за работа в компанията.
Моля да споделите мнение относно заплащане и отношение към служителите.

Ще започна със заплащането във фирмата. Сравнително добро , но не е повече от други работни места ,както се опитва да ни внушава ръководството. Работи се и всяка събота през кампаниите, без почивки и по 10-11 часа ,така че не си заслужават парите за стреса и натоварването. Няма никакво уважение към служителите. Отвратително отношение, постоянно вменяване на вина и се налага внушението ,че нищо не става от служителите. Поради тази причина е огромното текучество. Подобно текучество никъде не съм срещал, в подобни мащаби. Постоянна смяна на служители, както и тези на по-високо ниво. Няма никаква сигурност във фирмата. Измислят постоянни простотии с които принуждават работниците да напускат ( напр. карат служителите да карат и нощни смени по без тяхно съгласие). Привилегии няма никакви, освен здрава експлоатация и претоварване. Високо ниво на стрес в работна среда, придружено от крещене. Абсолютна некомпетентност на голяма част от ръководителите ,което допринася за недоразумения. Взимат всеки срещнат от улицата и после се чудят защо стават грешки. Може още много да се напише ,но мисля да спра дотук!

Хора не се оплаквайте ,че някой ви е крещял и ви е обиждал защото вие сте си виновни ,че го позволявате. На мен никой никога не се е и опитвал да ми държи тон и да ме обижда защото не съм го позволявал НИКОГА. Не позволявайте да ви мачкате тези измислени мениджъри в София работа колкото искаш. Когато аз бях кандидат някога , ми казаха: Ще глобяваш ще уволняваш с твърда ръка. И просто му казах на провеждащият интервюто ,че е глупак и няма да стане а той остана без думи без дори да ми каже тръгвайте си. Та така.

УУУУУУУУУУУУУУ Б*КЛУЦИ ГОВЕДА МРЪСНИ,ДОЛНИ СПИДИ УУ НАЙ СКАПАНИТЕ СА СПИДИ ИМАМ ПУСНАТИ 8 CV НИТО 1 ПЪТ НЕ СЕ ОБАДИХА ГОВОРИМ ЗА СТАРА ЗАГОРА ТУКА !! ЛЪЖАТ МАМЯТ ЗАРИБЯВАТ С НАЙ-ДОБРИТЕ УСЛОВИЯ И ЗАПЛАТА ДА АМА НЕ, 1500-1800 ЛЕВА ГИ ВИЖДАШ АМА В ШЕСТЪК !! 10-12 ЧАСА РАБОТИШ НЯМА ПОЧИВКА НЯМА КЪДЕ ДА СЕ ИЗПИКАЕШ !! НИКОГА ТАМ УУУУУУ КАТО ЕКОНТ,ЕКСПРЕС ONE,ТРАНСПРЕС, ВСИЧКИТЕ СТЕ ЕДНА С*ЕРМА ЕДНИ Л*ЙНА БОПКЛУЦИ БЪЛГАРСКИ.!!
ИМА САМО ЕДНА ЧИТАВА ФИРМА И ТЯ Е CVC ТАМ ПЛАЩАТ ПО 2500 ЛЕВА НА ВСИЧКИ ЕТО ГИ ПУСКАЙТЕ CV ТУКА https://www.jobs.bg/company/288648 ВАЛЕНТИНА БОНКИНА СЕ КАЗВА HR ДИРЕКТОРА ИМ СВЯСНА ЖЕНА !!

Ne stavat

Аз съм клиент и днеска направо ме изненадаха със обслужване
Повече никога няма да ползвам тяхните услуги
Чакам пратка и пренасочвам пратката в овис на Спиди зада я взема когато имам възможност
после в офиса ми казват че, трябва да изчакам още два дена зада я взема защото е пренасочена

Говориме за логистиката на Божурище
Отвратително отношение от колеги,ти си вършиш работата,но все някой от така наречените колеги ще дойде да ти дава акъл да ти казва как не ставаш и нищо не правиш,един от двамата шефове И.Н постоянно докато си на работа ти звъни,новите шофьори винаги са на мушка и за всичко те са виновни,има камьони без климатици с един отварящ се прозорец и лятото е много приятно да умираш вътре в камьона,изгърбват те от работа,за първа смяна 5ч трябва да си на склада,ако искате да сте просто хамалин който го мачкат това е работата,но моя съвет е по добре не се захващайте на работа там!

Здравейте причината за която пиша че бях бивш служител в началото ми харесваше но след това и аз нз какво там няма ти какво отношение колектив никакъв никакво отношение и не винаги ти дават това което си изработил отношение от началници никакво получавахме само унижение и обиди докато някой от ожанживите жилетки (началниците) не ги интересува какво става в склада с пратките предпочитаха да вартят гуми пред слада с моторите си опитахме да бъдем чути отсреща пак никой какво ли не правихме накрая получавахме отново затворена врата накрая се пренудих да напусна издържах на тяхните унижения 3г работните смени са ужасени всяка седница без почивка това за мен беше абсурдно но нямаше какво да направим единствено само един ми чуваше и ни съдействаше но уви накрая го изгониха нз защо дано някой да се на вдигне и да се променят нещата защото нещата там са много зле нямаме никакви условия и хигиена нямаме дори и таолетна като влезнеш ти идва да повърнеш също така нз и каде го има това да имаш 12-почивни съботи в година което не се казва на новодошлите работници който е напуснал от там го режат яко в кръста от финансова гледна точка от януай 2020г ни беше казано да си запазим отпуските за цялата година да си използваме цялата отпуска и имахме срок който ако не го спазим ни пускат те когото решат и накрая разбрах защо е било така за да може като напуснеш в средата на годината за да могат да ти одрежа заплатата понеже нямаш отпуска защото си я изразходил с последни думи не искам да чуя повече за спиди изгубиха е като клиент и като служител в рамките на месец напуснахме около 10ч причината са нацалниците (ОДС ).

Здравейте,тук говорим за клона в СТАРА ЗАГОРА !! СЛЕД 5 ПУСНАТИ CV И ЧАКАНЕ 5 МЕСЕЦА МИ СЕ ОБАДИХА,НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В СПИДИ СТАРА ЗАГОРА тук нещата са много зле л*йняни !! ТАКА ЗАВИСИ НА КАКВА ПОЗИЦИЯ СИ !! 1400 ЛЕВА ДО 1800 ЛЕВА АКО КАРАШ МЕРЦЕДЕС АТЕГО 7,5 ТОНА!! РАБОТИШ ПО 10 часа или когато свършиш !! събота също се работи няма извънреден,няма бонус, няма добавка нищо.!!! ГОВЕДА ОТ ВСЯКЪДЕ,ВИКАНЕ КРЯКАНЕ объркани пратки има и хора които не знаят защо са там но взимат много пари !! никога там