Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

А теб какво те боли толкова, че не спираш да плюеш и лъжеш?

От всичко написано, единствено съм съгласен за циганите.

И понеже само Божурище ти е в устата, в колко други складове си бил, че да даваш такива, обобщаващи мнения?

Пич,кажи на каква позиция си във фирмата и колко ти бутат за да пишеш такива глупости???

Условията в складовете на фирмата са супер зле/няма отопление,няма читави съблекални,техниката е супер амортизирана и не се инвистира в нова и др./

Служителите в складовете са от по тъмните българи ,наркомани или възрастни хора или такива с кредити/поставени в безизходица/.Заплатите редовно се режат за щяло и нещяло.Да не говорим за умствения капацитет на мениджмънта.....

Не започвайте работа в тази фирма/особенно в склада на Божурище/ ,ако искате да не си загубите години от живота!!!!!!

Австрия.

Пичове (или си един), супер много се дразня когато само вие (ти) сте/си честен, а всички останали си измислят, или имат някакъв друг мотив. Или само вие имате монопол и друг не може да има мнение.

Егати комунистическото мислене - ако не си с нас, си против нас. А не може ли просто работата да ми харесва? Заплащането е супер, условията са приемливи, отношението може да е по-добро, но мен никога не са ме псували, камо ли нон стоп.

Затова казвам, че вие/ти имате някакъв друг повод да плюете. Не знам какъв, ама кажете си какво наистина ви сърби и спрете с глупостите!

Не те знам в коя чужбина си бил . Но в тая която аз съм бил след завършването на смяната мениджърите ни казваха ,,Thank you for the help''. И веднъж не съм чул някой от тях да се обръща към работник с обидни епитети. От вашите началници не само няма да чуе работника ,, благодаря'' , но и ще получи една дузина ругатни на час. Да не казвам , какви квалификации съм чувал от тях . Единия път даже се учудих на спокойствието си с които ги приех. Кое от казаното по- долу визираш , като лъжа ? Кажи , за да ти се изсмея.

Не слушайте колегата,който защитава Спиди/той най-вероятно на мениджърска длъжност/ защото лъже и манипулира безпардонно.

Истината е ,че не могат да си намерят персонал и са впрегнали всички да търсят хора и да ги прикоткват да почнат.Особенно в склада на Божурище.
Не си хабете времето да почвате там защото ще останете излъгани.
Послушайте работилите там.

Хубавото на ЕС, Европа и глобализацията, е че имаш/имаме избор. Щом не ти харесва тук, рискуваш, вдигаш си чукалата и се пробваш навън. И бързо ще разбереш, че самозабравилите се еди-какви си тук се отнасят към теб с много по-голямо уважение от шефовете навън, които те гледат като мошеник и некадърник само защото си българин. Изпитал съм го, знам за какво говоря.
Така че по-полека с квалификациите, и с хейта, и с нереалните представи, и с откровените лъжи. Не ти е харесало някъде, ок. Ама недей да заблуждаваш следващите, и двамата знаем защо го правиш.

Само това ли успя да измислиш , като оправдание. Наистина май сме жалки , че сме останали по тия географски ширини да работим за всякакви самозабравили се капиталисти.Вместо да обясниш защо великата , богатата фирма с не знам си колко изкупени дялове от други куриерски фирми не може да осигури елементарни условия за работа , ми обяснява колко сме жалки. Вие сте жалки , господа. Със съблекалните си от 10 кв м за 45 човека смяна . С разтоварване на камиони с методи отпреди 5 века с ламарини. Идете вижте поне как се строи такова хале в някоя нормална държава. И един съвет. Като си правите интервютата за нови кадри да са със задължително присъствие на психолог , че много хора с психични отклонения има при вас.

"Висотите", до които стигнаха критикарите на Спиди щяха да са много смешни, ако не бяха много тъжни. Всъщност май са жалки.
Нямах шкафчета в съблекалнята?!?! Сериозно, огромен проблем. С този манталитет, чудно как си си намерил въобще работа.

А сиромахомилството с "колите по 10 бона" е покъртително.

Ха, колега то шкафчетата в съблекалните са най- малкия проблем на фирмата. Бях писал , че се опитват да копират неща от чуждите фирми с подобна дейност , но копират само тия , които на тях им изнасят и са в техен интерес. Не могат да ти създадат елементарни условия , но иначе изискванията от тебе са цял списък. Докато работех там си оставях багажа на пейките в съблекалнята с още десетина работника. Шкафчетата бяха само за богоизбрани , но това да им беше кусура само. Все така да си събират работници от кол и въже им пожелавам най- искрено и да продължават все така да работят в приятна , задушевна атмосфера на колегиалност и уважение един към друг. Това естествено казано с голяма ирония . Имаше един цървул в търновския клон , дето събираше закуските , дето ги даваха за смяната за кучетата си , щото видите ли не ставали за ядене. Щото не са живели без работа 5-6 години поред и не уважават парите , нито хляба. А е казано , че по- голям от хляба няма. Прости консуматори , които не могат работа за 2 стотинки да свършат , но затова пък карат коли за по 10 бона.

Абе, вие тука сте 4 човека дето си пишат и си лайкват мненията.

На всучки им стана ясно за какво става на въпрос - решили сте че нещо не ви кефи фирмата и й сипвате с големия черпак. То поне да имаше за какво а то при вас само заблуждавате хората.

Не ви ли е срам бе?