Дерони ООД /img/frontend/nomap.png"

Дерони ООД

Интересно как някой попада "случайно" тук и дава съвети. Случайни неща няма! Това е сайт в който имаш възможността да предупредиш следващите , който биха искали да работят за тази фирма. Аз лично, бих проверил всяка една фирма за която бих кандидатствал. Естествено , не всичко се чете и приема за чистата истина, ииииииии повярвай ми лъжите много лесно се откриват. Така, че крайно време е в Интернет да разбираш истини за фирми, който в първия момент ти се виждат тооолкова хубави. Защо да не помогнеш на човек в избора му? Това е мястото! А що се касае за агресията, която казваш. Крайно време е по-този начин да се опълчим срещу идиотизма на конкретни управляващи(Конкордиите), да не сме овчиците както се очаква. По-този начин всеки би се намери мястото и в тази връзка, ако ти се иска да те тъпчат и мачкат, да се отнасят с теб, като с безмозъчно същество, да не уважават твоите права и не на последно място да не ти плащат , както се очаква. Да ти хвърлят едни 350-400лв и на всичко отгоре трябва да си и благодарен,че те задържат след работно време системно, а в същото това време управляващата да ти се разхожда само с маркови дрешки и аксесоари, всеки един от които струва няколко пъти заплатата ти и да ти обяснява колкооооо много пари ти дава... и т.н и т.н

Попаднах случайно тук, и сън много изненадан как е възможно да си губите времето с подобни писания не само за тази фирма /видях, че има и за много дтуги-услуги, търговия, производство/.Ако имате натрупана агресия-купете си боксова круша и...бой по нея.

Работата ми в Дерони е загубено време.Съжелявам, че не си тръгнах по рано.Лошо отношение от банда некадърници със самочувствие.Нито един от тези , които останаха не биха могли да си намерят работа никъде другаре.Мълчат и се оставят да бъдат мачкани от шепа некъдърници.Ей хора, повярвайте в себе си и бягате колкото си може по далеч.Където и да започнете на друго място ще ви се заплаща повече, ще говорят с вас като с колега , а не като началник с нищожество, а и няма да се налага да търпите настроенията на хора пълни с комплекси.ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ БИВШИ КОЛЕГИ!!!!!ОТ момента, в който напуснахме животът ни се промени към добро, НАЛИ?

Лоша работа! Некадърници и глупаци със средно образование диктуват целия производствен процес и командват висшисти!Не стига,че работиш в среда,която те прави потенциален квартирант на онкологията,ами те задържат и след работно време,без да те компенсират!Не смееш да гъкнеш,тъй като не се знае дали при поредното съкращение няма да те изритат.Лошо е,че непрекъснато си със временен договор и не можеш да си потърсиш правата.А най-гадното е,че работиш за жълти стотинки във изкчително,както казах,вредна среда,а пък непрекъснато шефовете цакат закона за вредния труд.Вече го цакат и с осигуровките!Но лошотое,че повечето си траем,защото не е приятно да си безработен.Не идвайте при нас!Иначе горко ще съжалявате!И бездруго започнаха да бягат работници и служители,намирайки си нещо по-добро.

Отговарям на "номер": Казваш, който е съвестен му се заплаща труда. Аз не познавам такъв нито от миналото , нито от настоящето. Явно, че с твърде малко се задоволяваш или пък поредната похвала ти е достатъчна. Що се касае до това, че не можем всички да бъдем шефове, то и никой не го иска. Въпроса е че в тази фирма не се цени съвестно работещия, започват да искат твърде много от него, а насреща не получава нищо освен трохи и то от най-сухите. Източват ти силите и в момента, който си поискаш поне полагащото се, ставаш "непрофесионалист". Едно е сигурно. И тук , и явно навсякъде другаде ПОДЛЕЦИТЕ и БЕЗСКРУПУЛНИТЕ успяват, и как шефовете нямат очи за такива. Как приемат всяка една тяхна дума за истина?!

работя в тази фирма 3 години.мога да кажа само че българинът никога не е доволен.неможе всеки да бъде шеф..Човек който е отговорен и си гледа работата съвестно му се заплаща труда и се оценя.А за Дорето само добри неща.

Всички бивши служители визираме т.нар.Търг.директорка.Тази жена я познавам от доста време и незнам какви нейни качества видяха висшестоящите че я издигнаха на тази позиция.За нея всички хора с качества и мнение не са удобни,тя уважава мижитурки които лесно се манипулират.Съжалявам че успя да съсипе един екип изграждан с години,не съжалявам за изгубеното време и изхабените нерви,радвам се че работих с тези хора/вече никой от тях не е в тази фирма/.Развиват се хора които умеят да се мазнят и нагаждат.Работи се в среда на напрежение и постоянни нерви,нямаш никакво свободно време.За тях си длъжен да работиш дори и на празници,не ти се полага отпуска ,защото са търг.фирма.

Считам, че има служители във фирмата който не им е изгодно приемането на работа хора с по-голям потенциал.

Така е ,както казват хората. И аз съм работил във Варненската им фирма още когато стъпваха на пазара в града и счетам тези 2 години там като загубени . Не се цени човека и това ,което прави,а заплащането- ами то са го написали хората....

Там за нищо на света.Последната заплата при напускане не ти се дава.Намират начин под формата на различни одръжки да ти я вземат.Нооооооооо тя е толкова мизерна,че и с нея и без нея все едно.Там се всява страх.Трябва да трепериш като видиш шефа-бивш футболист"бизнесмен" и така ще му се харесваш.Трябва само да се съгласяваш и не си и помисляй да даваш идеи и да изразяваш мнение по какъвто и да е въпрос-ще си изпатиш.След като напуснеш това ,юе си работил в Дерони не е най-добрата реклама за теб.Веднага ти забиват въпроса защо си работил за 250-350 чисти пари на месец,та нали човек трябва да има по-високи цели, да уважаваш себе си.Аз лично предпочитам ОЛИНЕЗА.Поне не е пълна с консерванти и нишесте.