Дерони ООД /img/frontend/nomap.png"

Дерони ООД

Какво да кажа, всяка фирма си има своите кусури. Но, тази се слави със своя "професионализъм", който се изразява в това да работиш безропотно и по възможност безвъзмездно.В крайна сметка би трябвало да се гордееш, че работиш за такова голямо име, а ако случайно се възпротивиш на неправдите и си поискаш полагащото се, то тогава си пълен непрофесионалист.Работното време е спорен момент, а почивните празнични дни - какво е това? Отпуска? Е в крайна сметка не е невъзможно да я ползваш, но се приготви за финансов плесница, така че ако ти отърва-ползвай я.

Това което прочетох за последната заплата е верно.
Решиш ли да напуснеш просто я прежалваш-не че е кой знае колко ,там работиш за слава предимно не за пари.В тази фирма имаш само задължения и никакви права.Работното време е от 8 ,00 до 19,00-20,00 ч.все пак са търговска фирма.Иначе колегите бяха готини.Ако някой иска мнение какво е да работиш в системата на компания Дерони -ето моето: работиш много - получаваш малко,забравяш за отпуски и празници , за болничен и т.н.

моето мнение съвпада до голяма степен с това на анонимен потърси другаде ако нямя кяде почни но да знаеш че последната заплата ако решиш да напускаш няма да я получиш

Работих близо две години в тази фирма.Най хубавото нещо е молбата ми за напускане.Заплатата се дава с един месец назад и естествено при напускане част от нея не се получава.Ниско заплащане,лошо отношение.В днешно време и чистачките взимат по-големи заплати.

Интересува ме как са условията за работа в тази фирма.
По точно - работна среда, заплащане, колектив и т.н