Дерони ООД /img/frontend/nomap.png"

Дерони ООД

В България е такава ситуацията, но мигар Варна не е в България? Визирах точно твоята или моята фирма. Оптимистично-идеалистичен  отговор от твоя страна. Както вече казах помни си думите.  Времето ще покаже колко много си грешал(а). В тази фирма никога няма да получиш повече от едно "браво" ако работиш много и звучен"шамар", ако си надигнеш макар и леко главата. Успех все пак!!!

аз не коментирам ситуацията в българия като цяло, а конкретно тази в наште фирма.по въпроса могат да вземат адекватно отношение само хора, които са ни били колеги или вече са.аз също се стремя към по-добър стандарт, но друг е въпроса дали тук изобщо могат да ми предложат условия, в които да преценят способностите ми и съответно да ме оценят подобаващо.така че коментара ми е фокусиран само към фирмата, а не изобщо.просто повечето писания по-горе са на хора, които не искат да работят, а само да получават.както и да е-всеки решава за себе си, но преди всичко тр да си на ниво във всяка ситуация, ако искаш да те уважават

Типично българска черта е да се оплакваме, ама не защото ни харесва, а защото нямаме избор. Типична българска черта е работодателя да ти изцежда и последните силици, а накрая да ти подхвърли трохи за които трябва да си му благодарен до края на живота си. Типично българска черта е подлеците и безскрупулните да бъдат управляващи. Типично българска черта е защото сме в България.  Времето си тече, помни си думите "Велика", някой ден ще си спомниш какво си чел(а) и какво си мислил(а).

изчетох всякакъв род глупости и преувеличени писания по повод варненската конкордиа.на когото не му се работи-да си стои вкъщи или да се маха-както направиха доста хора, привлечени от утопиите да огромни незаслужени заплати и куп привилегии в "конкурентна фирма, която ще ни смачка".айде моля без тях-още адам смит е казал че безплатен обяд няма.те вече взеха да го проумяват същите тези работяги.въпрос на време е да го осъзнаят напълно.жалко за тях.всеки решава за кого , кога, колко и как да работи, така че не плюйте там, от където сте близали.това е типично българска черта на комплексирани и неудовлетворени индивиди.а по отношение на управителката-моля, съпоставете това, което е направил човека преди нея и това, което е направила тя самата за вас и тогава кометнирайте.успех в живота на всички

това е наи мизерната фирма в която съм работила отношение 0 за заплата да не говоря  с 2 думи бягаите далече от тях

Защо някои мнения преди моето липсват? Изобщо има ли някъде нещо общо с Дерони бягайте надалеч. Работа много пари няма. Само високи изисквания кой какво да прави и накрая с най-мизерната заплата.

То в "Ирида" майче работят само тези които разнасят стока. Другите книжни плъхове само се правят на голямата работа. Особено някои които само казват кой какво да прави, че и тяхната работа ако може да свършат. Заплатите в Дерони са супер мизерни, работата прекалено много

Здравейте! Поканен съм на интервю за позицията ТЪРГОВСКИ АГЕНТ ЗА ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ - гр.Бургас. Някой може ли да ми даде повече информация за стартовата заплата, работно време, работната среда. Благодаря Ви предварително!

хора не ви ли писна да се занимавате с глупости? Повечето от вас не работят в тази фирма вече от доста рвеме. оставете хората да си работят. това че управителката не става за нищо и и трябва консултация с психолог е ясно на работниците. все някой едн ще го разберат и собствениците. това че я нареждате в този сайт нищо няма да промени за вас. не вярвам някой да се върне в тази фирма или поне аз не бих. относно заплащането тези суми които пише шекера кога ги е виждал септември и януари т.е. от оборота за предходните месеци?? аз работих доста дълго във фирмата и не че не съм вземал такива суми но са толкова рядко че не си заслужава да се спменават. отпуски и офицялни празници не съществуват защото е "търговска фирма да не е училище" макар че е точно това. ако нямате стаж и се нуждаете от каква да е работа може да започнете работа там. конкордия е голяма школа. за това две думи няма, ще се съгласят всички бивши колеги. но като натрупате малко стаж бягайте далеч и не вярвайте на нито ена дума която ви кажат с цел да ви задържат, защото или нищо от това което ви обещаят няма а се случи или ако все някой ден има такава вероятност няма да сте във фирмата. Поздрави на всички бивши колеги.

Защото на всички им стана ясно, че няма смисъл...