Дерони ООД /img/frontend/nomap.png"

Дерони ООД

Здравейте, всички спряха да пишат след предложението за проверка на вътрешните процедури. Ако тази инициатива бъде подета от ръководството на Дерони ще се разбере действителната обстановка в която работят служителите на двете конкордии. Смятам, че това ще бъде в интерес както на работниците така и на собствениците на Дерони. Едните ще работят в по спокойна, ясна и предвидима среда а другите ще печелят повече вследствие спокойната работа на служителите, която ще доведе до по високи обороти, респективно печалби. Мисля, че ако се подобри работната среда, това ще свали и напрежението с контрагентите (доставчици и клиенти).

къде изчезнаха всички мнения?само определени останаха?много странно нали?А какво ще кажете за управлението?Само в тази фирма се ходи пеш в студ. сняг.слънце.просто без коментар повече.

Аз от скоро работя в тази фирма и съм с мижава заплата от 330 лв поне до този месец. Не ми се плащат доста други неща които върша и смятам да изчакам още малко до като минат 6 месеца да видя дали ще ми направят договора трудов да не е срочен. Ако не стане ще им кажа чао и това е. Постоянно те следят като престъпник дали си вършиш работата , а в същото време не получаваш дори заплатата от която се оплакват по-напред 500-600лв

След толкова много мнение за фирмата, от които по голяма част отрицателни (мнението на екипа от бургас е в стил подмазване на шефа) най логичното нещо което би трябвало да се направи е следното:
Ръководството на дерони да сформира екип който да извърши независим вътрешен одит в двете конкордии Бургас и Варна и да се установи има ли проблем и какъв е той. Би трябвало да се проверят фирмените процедури и процедурите за работа на всяко работно място. Ако е необходимо да се направи и анонимен тест на служителите. Нека се разбере причината за всички писания.

Само да съобщя! Интересно колко много мнения бяха изтрити. От близо 46 мнения сега са останали само 20 и то подбрани. Много странно, не мислите ли?!

Целия екип ли сте се събрали да отговаряте на незададени въпроси или само един от вас?

Привет и от екипа в Бургас.
Май трябва и ние да се включим.От доста време се занимавате с
глупости.Мислихме ,че ще ви омръзне и ще се спрете,но уви.Когато някои е обиден за нещо-може и да напишете някоя простотия,но вече нещата стават твърде лични.Честно казано писна ни.Писна ни от хора които без грам култура,възпитание и най-вече съвест и морал да диктуват мнение за тази или онази фирма и за хората работещи там.Тук в Бургас сме страхотен екип от хора - можещи,знаещи и искащи да работят.Да работят и то не как да е ,а със сърце и душа и да получават естествено пари за това-и ги получаваме.Така ,че въпроса за заплащането няма нужда да се коментира.
По отношение на Управителката ни : г-жа Ангелова
Защо в Бургас нямаме проблем с нея?Никой от вас явно не я познава толкова добре.Искате ли да ви разкажем малко за нея?
Слушайте сега:ако имаме проблем-няма проблем,Галя е насреща,дори и в личен план.Работи от сърце и душа и се раздава до последно.Цени ни,има ни доверие,уважава ни и разчита на нас.Ние сме нейният екип в Бургас и сме горди с това.
Написано от вас никога не е било от значение за нас и няма да бъде.Така,че пишете си каквото ви душа иска и дано това ви носи щастие.
Ако имате въпроси ще ви отговорим на e-mail в Бургас.

Ами не мисля че все още може да говориш за пари ... тъй като все още нищо не ти е влязло в джоба.Това че са обещали двойно -добре... не все още не спазено...То и за конкордия имаше други обещания но разликите с дейсвителността не са толкова фрапиращи... А и честно казано започнах работа там заради момчетата в склада (повечето от които вече напуснаха) а сега ми е някакси трудно да се разделя с това ежедневие.Работа бол - само да ти се работи ... така че никой не е вързан да работи където и е! А на теб незнам кой/коя си ( един път пишеш в женски,един път в мъжки род :?) само успех мога да ти пожелая ... и то най-искрено! :)

Шикерче, щом ти харесва тази работа, значи си ОК.550-600 лв не е заплата, която поне малко уважаващ себе си човек би искал да получава.Аз искам по-добро за себе си.Иска да е уплатнено времето ми, искам да работя и да усещам полза от труда си.В тази фирма не се получи и сега съм мн.по щастлив на нова работа с двойно заплаащане.Както се казва за всеки влак си има пътници и аз не бих се качила в твоя.

Ами да кажа и аз нещо... настоящ служител съм на Конкордия варна ... работя в склада. Така първо да кажа за заплащането - минимумът който съм вземал е 550 лева,говоря за месеците в които по цял ден си "бъркаш в носа".Максимум няма защото всеки заработва сам за себе си! Колегите са 6 точки ... става шоу а не да си вършим работата като така наречените " кон с капаци". За уважението ... ами какво да кажа ,то си зависи от човека.... умението да се адаптираш в средата и да подхождаш към всеки по специфичен начин. Аз до сега съм нямал проблеми с шефове, координатори, началник складове, операторки и агентки.Влизат ми в положението и дори на два пъти съм излизал в очни занятия тъй като съм студент... нямам проблеми с никой!!! Дори с координатора и с началник склада сме в супер отношения ... страшни са...!!! А и с Галя си имаме лафче макар и повече по служебни въпроси... Вярно свободното ти време не е много ... но след 17:00 може спокойно да си свършиш всичката работа която имаш. Незнам какви пари вземате сега щом на 550-600 лв им казвате "жълти стотинки". Поне за сега работата ми харесва ,а и живея на 5 мин от нея :) Така че ... както обичам на казвам " В устата ..." !!!