Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,с.Първенец&markers=Пловдив,с.Първенец

Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД

Фирмата е пълна трагедия командвана от пернишки циганин пълен наркоман друса се после се прави на мъж пред работниците си унижава ги подиграва им се само вика опреква го ‘’ що това що онова що така ти не си никъв нищо не става от теб ‘’ и куб други неща ! Като работа разказват ти играта идваш в 8 незнаеш кога ще си тръгнеш защото си длъжем да чакаш всички колеги да се оправят за да тръгнете заедно скапва те от работа и накрая ти си виновен постоянно има прилив на хора за по 2-3 дни и после бягат с 200 абе луда работа ако мразиш някой прати го в N&B при роберто италианец който е заварчик и но неговори бг и всички са длъжни да го разбират щото той неможе и себе си да разбере говори обяснява как да си вършим работата ама като не го раЗбираш накрая си виновен ти абе трагедия смешна работа Иво фирмата ти не става какъвто падаря такива и офцете

Пълна трагедия никаква колегиалност между колеги интриги и интриганти колкото си щеш . Много внимаваш какво казваш че накрая ти си виновен хвърляш пот и се стараеш да си свършиш работата както трябва накрая си виновен навикан унижен работното време трагедия работи се в събота от 9-14 часа на 8- часов договор се остава след работното време има един италианец с който трудно се разбираш защото не говори бг ако незнаеш италиански нямаш шанс работи се всичко друго и най малко това за което си назначен а шефа трагедия надут лаладжия който разбира от всичко ,а ръцете му скрити на дълбоко само върви и крещи по хората си все едно са му роби само те гледа лошо виневен си още от сутринта за нещо което дори незнаеш че се е случило работи се под напрежение абе пълен леш е тая фирма НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

За заварчици работата е интересна- произвеждат се кулокранове. Работното време е ужасно- работи се до 18 часа и до обяд всяка събота.Ако си в час със шлосерската и заваръчна работа и се сработиш с италианеца, който движи производството ще си 6.Шефа си има свои разбирания за заваряне, които може и да рефлектират на оценката му, но може и да не рефлектират- зависи от ситуацията.Ако не се занимаваш с колегите ще ти е по-добре и по-спокойно.Препоръчвам фирмата само за по-опитни и улегнали заварчици- другите няма да се справят нито с операциите по събирането на конструкциите, нито с работното време. Осигуровките са на 100%. Има и по-добри фирми, но има и много по-лоши.

1. Работи се шест дена в седмицата,често се остава след работно време.
2. Пълно е с интриги във фирмата заради някой служители които пред шефовете се държат по един начин зад гърба им си правят каквото си искат, а шефовете не вземат мерки.
3. Работи се под напрежение зареди тези интриги и липсва уважане между голяма част от работниците.
4. Шефа ходи и само крещи по работниците и ги обвинява и сочи с пръст. И те унижава.
5. Почива се само по християнските празници. През другите национални се работи. Цяла България почива ти работиш.
6. Заплащането на базата на работата с която те натоварват,на унижението,интригите и напрежението, шест дневната седмица. Не си заслужава.
7. Организират се някакви тим билдинги. Води се цялата фирма. След което се смята че си длъжен към фирмата. Хвърля ти се прах в очите че уж сте голямо задружно семейство. Всеки знае че това не е така. Един вид се копуват хората с тези почивки.
8. Перспектива за развитие освен да ви се увеличи малко заплатата няма.
9. Ако някой направи грешка, се наказват всички. Което води до допълнителни интриги между работниците.
10. През два три месеца се назначават нови служители,които не издържат дълго и си тръгват или са уволнени. С мотива че не си вършат работата,че не стават за нищо,че не издържат на напрежението ... И се започват подигравки и уплювания зад гърба на хората.

Общо взето това са по големите неща. Ако започна да пиша за по дребните ...

Не започвайте във фирмата. Всеки един ден прекаран там е загубен от вас да сте на по добро място.

Пълен ад и използвация ужас!!!!!

Ани-Бани,много точно определи с четерите си думи обстановката на взаимоотношенията в тази фирма-"Гнусно излагане и грозни обиди"!Поздравявам Ви за точността сигорно имате поглед върху работата там?
За всичко това немога да не кажа,че принос има така наречената в форума Ела-тази жена обиди и се подигра със сумати служители като принуди десетки да напуснат а други обвини в интригантство и кви ли не глупости.Немога да разбера едно обаче, защо тя използва повече от година високите осигоровки и изчезна яко от дим?Защо се допускат подобни селски номера както тя самата заяви,че "Личния и живот бил по важен"-ок няма проблем но на село скъпа при кравите в Първенец!

Сега вече ми стана интересно, какво стана с тази фирмичка...:))) дали от кризата, сигурно така ще кажат. но аз все си мисля, че хората, които бяха лицето вече ги няма, и вече нямаме лице. Посредствени ли сме...май да, сега да ви видим колко ще изкарате още след като се издържате официално само от расрочените плащания от миналогодишните продажби. А за новопостъпилите ако ще има такива- отидете на интервю....забавно е!

Za6to progonixte po tozi ne4ove6ki na4in tolkova mnogo-targovski predstaviteli,montajnici,sekretarki, s4etovoditeli,PR i dr.?!
Po goljamata 4ast ot tezi xora se se6tat s otvra6tenie i izpitvat silna neprijazan ot vzaimootno6enijata tam?!
Vav vremeto firmata postigna straxotni uspexi koito se daljat nesamneno na personala no 4ove6koto lice na firmata otdavna propadna i imija na firmata se zgromoljasa!
Slugitelite i sa kato valci koito izjagdat vseki novopostapil i go razkasvat na par4eta!
Za sajalenie tova stava pred pogleda na upravitelja na firmata i ne se reagira po nikakav na4in!
Mnogobroinoto teku4estvo negovori dobre za nikoja firma!
Ne e nujno da se progonvat xorata a po civilizovan i 4ove6ki na4in da se razberat i normalno da se razdeljat kato xora za6toto vse pak nie sme XORA!!
Vaprek i udarite na sadbata mnogo ot slugitelite na tazi firma ne sa razbrali uroka si i prodaljavat s negativnoto i zloto koeto 6te gi povle4e po naklonena povarxnost v edin moment pravo nadolo!!
Eto za6to po dolo izkazvaneto na Nor4eto mi se struva NESASTOJATELNO! Osvobodete sarcata i du6ite si ot zloto i negativnoto i otvorete sarcata si za dobro i pomagaite na xorata ne gi unigavaite i progonvaite!!!!!!!

Ели, би ли споделила с нас -Ти как се внедри в фирмата ?
Ще е много интересно да те изслушаме всички но все пак искам да те помоля да бъдеш честна ?

Аз съм настоящ служител на "Н и Б" ООД и съм във фирмата вече 1год. и 6мес. и съм с 13 годишен трудов стаж./което противоречи на факта, че във фирмата се взимат хора без опит и стаж/.
Не съм съгласна с това, което пишат бившите колеги.
Звучи много грозно и неоснователно, че само обещавали във фирмата, а не давали възможност за изява и повишение. А защо тези "бивши" колеги не си зададат въпроса- "Защо не са успяли да се внедрат и задържат във фирмата?", "Защо търсят причината във фирмата, а не погледнат самите тях- дали в тях не е проблема?"
Аз се гордея с това, че работя в "Н и Б" ООД.
Това е наистина различната фирма в България. Това, което ми е обещано при започването на работата, ми е дадено- дори в повече.
Това е динамична фирма, с много добър колектив и управление, позитивното мислене за успеха, което е един от принципите на фирмата и затова фирмата върви "Само напред!"
Първите месеци на адаптация и внедряване във фирмата са много трудни, доверие се гради БАВНО и ТРУДНО. Който успее да се внедри- ПЕЧЕЛИ. Който не успее да се внедри -НЕ ПЕЧЕЛИ. Явно този бивш служител е от хората, които не е успял да се внедри....
Във фирмата успяват да се внедрят ХОРА, които умеят да мислят, да създават приоритетност на задачите си, да са инициативни, да са отговорни и да имат позитивно мислене за успех.
Това го пиша не като реклама на фирмата, а просто като ПРИЗИВ към всички бивши колеги - "Не обвинявайте фирмата за вашия НЕУСПЕХ, а анализирайте СЕБЕ СИ и си задайте въпроса ..."Защо аз не се внедрих във тази млада и динамична фирма?"
Благодаря на всички за вниманието.
Бъдете здрави и Благословени от Бога.