Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,с.Първенец&markers=Пловдив,с.Първенец

Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД

Големи претенции за перфектна организация на работата и строги фирмени правила, но несъстоятелни! Обещават ежемесечно повишение на заплатата, но пропускат да споменат, че няма да те допуснат да работиш достатъчно дълго, за да получиш обещаното. Не ценят кадрите си, наемат хора без опит, защото те допускат повече грешки, заради които скоро биват уволнявани. НЕ ЗАЧИТАТ КОДЕКСА НА ТРУДА И НЕ ДАВАТ НА РАБОТНИЦИТЕ СИ ПОЛАГАЩИЯТ ИМ СЕ ПО ЗАКОН ГОДИШЕН ОТПУСК. Претендират да са модерна и бързоразвиваща се фирма, но постигат тази заблуда само чрез хвърлените за фалшив имидж на фирмата пари. Мисля, че това говори достатъчно на хората с опит.

Драги опоненте! Щом те интересуват цифрите можеш да запишеш математика, а относно заплатите във фирмата те си остават фирмена тайна. Виждам че си се интерсесувал от фирмата, но ако смяташ, че едно интервю е губене на време можеше да отидеш на място където назначават по телефона. Аз не мога наляво и надясно да раздухвам размери на заплати, политика, принципи и т.н. и това не го има само при нас. От кой свят идваш???? А ти щом си човек който търси в каквото и да е само негативното обределено нямаш място при нас. Който се интересува от нас може да погледне сайта ни, там има контакти и по всяко време може да се свърже с мен или когото и да е било.
И така скъпи ми опоненте като нямаш друга работа защо не вземеш да си дадеш една оценка и на себе си. Хубаво е човек да се научи да се гледа отстрани- много ще имаш да гледаш. Направо цял филм.

Относно мнението на " ПР ". Хората, които четат мненията тик ще ти повярват повече ако дадеш конкретни примери и ЦИФРИ за това кой как си върши работата и какво получава за това. Иначе хора като мен са по-склонни да повярват на негативните мнения, от колкото на " ХВАЛЕБСТВЕНИТЕ СЛОВА". Много се съмнявам да получа конкретен отговор, но все пак ако стане това ще е единствено в плюс на фирмата. :)) А отговоти от рода ... " .... за пари се говори само на място ..." не ме удовлетворяват, защото ходенето по интерюта отнема доста време, а е лошо и за двете страни да си губят времето взаимно. ВРЕМЕТО Е ПАРИ И ЗА ДВЕТЕ СТРАНИ!!!! НАЛИ Е ТАКА..:)

някои може ли да каже нещо повече за тази фирма. Благодаря ви предварително.

Здравейте!Искам да разкажа на всички в какво се състои екипа на фирма Н и Б ООД.Състои се от млади хора достатъчно финансово мотивирани да работят с желание и хъс!Аз лично работя за фирмата от три месеца и заради човека изказал мнение по-горе щях да напусна.Искам всеки да знае че той създаваше интриги и настройваше хората един срещу друг,но аз го разобличих след като разбрах,че се опитва да ме манипулира още на втората седмица след постъпването ми на работа.Мисля че всички сте съгласни,че това от къде си не определя какъв си.А това че нашия управител дава равен шанс на всички да се развиват пълноценно достатъчно говори за самия него като личност и модел на подражание.Аз лично се чувствам късметлийка че попаднах тук.P.S.А човека ,който е изказал мнение по-горе се казва ..... .......-бивш кофражист на фирма АРИС.Искам всеки да знае това име и да внимава при контактите си с него.

zdraveite.As sam jertva na NiB Plovdiv.Rabotih dostatachno za da vi kaja,che tam e AD...shte mi povyarvateli,che zaplatata e 350 lv.a prodavame kulokranove i kofraji za po nad 100.000 lv.(smeshno nali)
Kolegi v NiB (20-25godini) Hora doshli ot selata i teparva proglejdat...Kakto se kazva :Pazi boje slyapo da progledne...
Nepojelavam i na vraga si da raboti tam!!!