Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,с.Първенец&markers=Пловдив,с.Първенец

Н и Б ООД / NiB OOD Н.А.П.С. ЕООД

Елена,защо пишеш и ти анонимно,а се възмущаваш от анонимните мнения?Това със социалната фирма са само твои приказки.Репертоара е ясен до болка.Сложи си името,застани зад него и напиши на четящите какви функции изпълняваш точно!Ако и работниците можеха да си изкарват прехраната междукрачие ,нямаше толкова да реват.Докато ти се чекнеш,работниците се съсипват,а после и мързеливци и некадърници ги наричаш.Поработи малко и ти за да видиш как е на другите!

Боже колко мъка има на този свят.
Чета тука мненията на някакви анонимници и немога да повярвам.
Мога само да кажа, че НиБ са много социална фирма, която държи на хората си, на хора обаче които си гледат работата и не се скатават.
В българия е останала само утайката, мързилите и хрантутници разни които освен да плюят и завиждат на успялите друго незнаят.
Стягайте се, че от тук нататък това ви чака навсякъде.
Ако не работите със съвест няма кой да ви търпи.
Успех на всички и не бъдете толкова черногледи а се стягайте и бачкайте, че нищо хубаво не ви чака.

Аз също съм бивша служителка на фирмата,но мнението ми е по-различно от тези по долу...Колективът ,в който работих аз беше много добър по мое мнение,работното време не е толкова шокиращо (отидете да поработите в чужбина и сами ще се обедите).Личните нападки към Ели и Ивайло са излишни.В крайна сметка всеки има право на мнение,но не по този грозен начин.

То на шефовете не им пука че фирмата им затъва и нямат персонал.
Много хора си тръгват зареди безхаберието им. И отношението им сякаш са роби. По долу е написано в предишния коментар. Плаща се ( не чак до там доволно ) и искат работа. Изцеждат ви до колкото могат. И после от преумора ви се казва че вие не ставате да си вършите работата. И ви разкарват. Дефакто сте некадърни понеже вече не можете да смогнете. А не можете понеже работниците бягат от там и те вземат все по некадърни и некадърни. И от там затъват повече.
Така че забоксувсте ли малко от пренапрежение или умора. ДОВИЖДАНЕ - ЗА НИЩО НЕ СТАВАТЕ.
И това е дългогодишна практика.
Все работниците не стават да си вършат работата.
Падна фирма какво искате. Шефовете си правят каквото поискат. И търсят глупаци да им изкарват пари.

Заповядайте бъдещи глупаци във фирмата да бъдете унижавани,и да се държат с вас като с робове, и с не номинирано работно време.
Елате ... Заповядайте ... Чакат ви ...
Да им изкарвате парите ...

Не си заслужава фирмата.
Не си заслужават нервите.
Не си заслужават парите.
Не си заслужават униженията.
Не си заслужава работното време 55 часа на седмица без инзвънреднитте.
Не си заслужават усилията.
Не си заслужават интригите.
Не си заслужават лъжите.
Не си заслужават манипулациите.
Не си заслужава РОБСТВОТО.
Не си заслужават името и фалшивата репотация която се опитват да градят.

Не си заслужава да започвате там.

НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА НИЩО ВЪВ ФИРМАТА.

А всички негативни коментари по долу са истина.
Който иска да си сложи главата в торбата и да рискува нека да отиде.
Единствено ще съжалява после. За пропиляното време. И как са го направили на глупак за да им се довери че са различни.

Отговор на предишния пост

Скъпа Елена,вместо да се скриеш в миша дупка след побоищата,които ти нанася Ивчо пред камери,работници и пред децата ви,ти излизаш и възхваляваш тази насрана фирма,за която всички знаят колко е гнила.Четиридесет човека пишат сходни мнения,от което прозира грозната истина,но който не вярва нека пробва!
Защо не напишеш какво точно работиш и нещо по повод наркоманските изцепки на мъжа си?!
Заплати около 2000лв вече дават и в други фирми,които не са по селата и без извънреден труд в събота и неделя.Като се сметне извънредния труд при вас,какъвто вие НЕ плащате никога,то парите излизат малко.Бъркате робовладелческото поведение с натовареност.Унижението остава без заплащане.
Нещо за Кодекс на труда да сте чували???
Относно езиковата култура и правописа за заварчици и монтажници ,такава НЕ Е задължителна!
Малко те е бил Иво,щом все още си толкова нагла и безочлива.Останало ли ти е някакво достойнство или финансовия комфорт е по-важен?!
Май точно за това стоиш и рекламираш по този извратен начин фирмичката си.
Най-добре се опитай да озаптиш мъжа си,че с това поведение фалита не е далеч!

Фирмата прави изключение от всички останали. Срещу високите заплати е задължението на служителите за работят интензивно. Негативните мнения са писани от хора, които не са част от колектива, следователно не са се справили с възложените им отговорности или сами са напуснали поради мързеливата същност на българина. Защо никой не коментира възнаграждението си, реалната причина да е "бивш служител" или не застане достойно зад думите си с името си и лицето си? Фирмата е възможно най- социалната , която има в България. Когато служителите дават всичко от себе си, работата се върши и приходите нарастват, тогава първите които го усещат са работниците с доходите си. Отделен е въпросът за допълнителните социални облаги , от които се възползват всички. Да, обема на работата е голям, но и заплатите също. Може ли някой да се оплаче за размера на заплатата, дата на плащане на заплата или друг финансов проблем? Защо всички се оплакват от обема на работата? Защото се водят от старата максима на бабите и дядовците си , а именно "оххх бабеее , ама ти много работиш беее ... пожелавам ти по- малко работа и повече пари" е... не става така. България рано или късно ще се превърне в Европейска Държава и ще се наложи всеки да работи с дисциплина за да заслужи възнаграждението си, а не да се скатава и да очаква богатства! Това е и основната причина тук да работят чужденци. Малко са работливите ни сънародници , които разбират задълженията и отговорностите на един мъж, както и интелигентните хора. Мисля , че си личи чрез правописа на по- долните коментари. Всички се оплаквате от удължено работно време, защото не сте се справили в на време и сте останали извънредно... Както е модерно напоследък "еййй съсипахте я тая държава"

Иван е доставчика във фирмата на бяло, пудра захар, брашно. Кой друг ще се хвани да прави доставки ??? Ида го правят на маймуна. Той знае че е некадърник и само за доставки става. От там идват и проблемите във фирмата. Едни бачкат до скъсване. А той понеже е "доставчик" и се мъчат да го направят шеф си прави каквото иска. Отидете ли там ще си късате нервите. Поради тези "доставни" причини той е на тази позиция и е непоклатим там. Доставки доставки доставки .... Бяло бяло бяло ....

Слаба фирма и организираност от към работа. Не се знае кога каква работа има да се върши. Или се казва в последния момент и всичко трябва да се получи в последния момент. И хората които вършат работата хвърлят една камара усилия само и само да се случат нещата. И накрая шефа пак недоволен. Има някакъв Иван Ташев пъпчасал селянин който не може да си обърше сопола. Една подлога на шефа е и шефа каквото му свирни и той хвърчи. Един продажна думичка от женски пол. В същевременно да си избие комплекса от униженията започва да унижава на свой ред хората с които работи и да им се подиграва зад гърба. За да се доказва ... С една дума гъзолизец. За какво са го назначили там не можах да разбера. Ходи единствено като директор а нищо не става от него.
Съвета ми е да не започвате там.
Всичко е една голяма лъжа. Колко са добри и че са първите в своята област. Пълна трагедия са. Парите които евентуално ще вземате няма да можете след години хапчетата да си плащате за нервите които ще похабите там.
Бягайте настрана. Подминавайте фирмата. Колкото по далеко. Толкова по добре

Пълна трагедия!
Юркане до осакатяване.Пет дневна работна седмица по договор,а се работи в събота,понякога и в неделя.
Жената на шефа Елена е селянка,с големи претенции без покритие,която си вре носа навсякъде и командори наравно с шефа,а самия шеф Иво е надрусан почти ежедневно,когато е в абстиненция крещи и уволнява поголовно,защото света му е крив.
Големи обещания,в крайна сметка се оказват големи лъжи!Голямо текучество на работници.Сами си вадете изводите!
Работи се поне до 18ч,понякога и до по-късно.Трябва да си на разположение на фирмата денонощно.Постоянно мачкане на работника,който няма никакви права.
Ходи се на задължителни тийм билдинги по 2-3 дни,сякаш работниците сме гладни и жадни.Ако през същото това време искаме да бъдем при семействата си,не може!Сякаш сме в казармата.
Бягайте далеч от тази фирма ако не искате да се проклинате!