Делви България EООД /img/frontend/nomap.png"

Делви България EООД

abe kvo q obsajdate puk neq- to tam si e palen batak -otivash na rabota i opa uvolnen si...i koj e vinoven i v kakvo....nikoj ne znaj

ZA FIRMATA ..... NA BADESHTITE SLOJITELI NEKA NA VASHETO VNIMANIE Nqma mnogo hora v tazi firm-a koito da se pohvalqt s tova 4e sa zapo4nali rabota i sled 8-9meseca ne sa gi ovolnili. Tam da si napusnesh sam ne moje, ovolnqvat te pri parva vazmojnost. Shefa kazva taka SHTE SI NAMERQ DRUGI KOITO DA PRAVQT SASHTOTO. Vie si pomislete kolko shte badite cenen. Firmata se krepi na hora koito se majat s krem za race. Cqlata istina e takava. TAM REALIZACIQTA E SVEDENA DO TOVA 4E I DA ISKASH DA RABOTISH I DA NE ISKASH PAK SHTE BADESH OVOLNEN ZA NQKOQ GLUPOST I NA TVOE MQSTO SHTE SE NAMERI DRUG.NE DARJAT NA HORATA SI OSOBENNO MNOGO, DAJE DA NE KAJEM I IZOBSHTO. OVAJENIETO KAM TDUDA NA 4OVEK E SVEDENO DO (TAKA ILI INA4E SHTE GO NAPRAVISH, ILI SI OVOLNEN) PRAVETE SI SMETKA DOBRE ... OVOLNQT LI TE POSLE E MNOGO TRUDNO DA SI NAMERISH RABOTA, ZA TOVA POTARSETE OSHTE MALKO PREDI DA OTIDETE V ДЕЛВИ. mNOGO SA HORATA KOITO MOGAT DA KAJAT 4E VAPREKI 4E SA RABOTILI NA 100% PAK SA GI OVOLNILI. v ДЕЛВИ ne mojesh da napusnesh dobrovolno. NE E ZA VQRNANE NO E FAKT

Как разобличиха "manager-a" с кирилицата.
Жалко, че той претендира за правопис.
Жалко е също че не осъзнава скритата ирония (то си е жив сърказъм).
Като цяло си жалък, че и ТИ ЛИЧИ !!!

Ква реалност бе пич, научи се да пишеш първо и после дрънкай глупости. Бачкам в фирмата от няколко месеца и съм супер доволен! Тези които ги мързи и немогат да работят качествено те не са доволни и те си заминават, да не говорим и за тези които са свикнали да идват на работа когато им падне.

сега си тярсиа работа и делви иско4и с добро предложение ако може още малко инфо ще съм благодарен

От долу прочетеното, да си правя извода че търсят хора в тази фирма, интересува ме годините проблем ли са, защото си търся работа за лятото пък ги навършвам чак август... :(

И въпреки сериозната травма на Мениджър "Човешки ресурси " заплатите се получиха на време този месец - нали?

Тая фирма не спря да си пише сама коментари. Голям цирк!
Този сайт е за мнения на работещите в дадена фирма за самата нея, а не място да си оправяте личните проблеми и да се плюете взаимно.

абе къв работохолик бе, че ако е бил такъв- нали е трябвало да вбигне фирмата си до небето през времето, през което е управлявал- а не да се праска колко е велик, да примамва хората пък после да се чудят милите как да се оправят..........

Neznam kakyv pi4 e ama da si tygne i da zareje horata kojto e vzel da mu opravqt bakiite ne e korektno, pyk 4e si e nameril nova rabota,bravo na nego, oba4e ako najstina firmata e bila negova i se e predstavql za sobstvenik da be6e se pogrijil za sobstvenite si hora a ne da gi vkarva v intrigi