Делви България EООД /img/frontend/nomap.png"

Делви България EООД

Предимството на фирмата, е че имат в изобили е маркови компютри и компоненти втора ръка. Но зависи кой от служителите, като го донесе от склада дали ще работи. Реших да си купя сървърна машина Fujitsu-Siemens 200, за да я използвам при компилирането на големи програми и др. неща. Но като я занесох в къщи, единия твърд диск работеше но в критично състояние, а другия беше вече абсолютно развален. Отидох в фирмата да го върна да ми дадът друг твърд диск на мястото на неработещия, но се получи така, че ми дадоха друг неработещ за моя. А след като подробно разгледах втория неработещ твърд диск останових, че чипа за контролиращ функциите му. Има леко тъмно петно, което означава, че по една или друга причина чипа е изгорял отвътре.
И смятам, че самото ръководство на фирмата е виновно за това. Поради липса на фирмена политика относно работещите компоненти, а текущата им е (работи, не работи продавай). Или по-супер негърски начин правят проверка за работа на компонентите (Въртисе, значи работи. Не се върти, значи не работи).
Иначе  компютъра си е екстра, не е дал дефект.

Мен не ми е ясно от предният пост, ти въобще виждал ли си Делви и складовата им база - за справка виж на сайта им има снимка на склада и магазина - линковете - асортимент, доставчици

Не познавам работата на фирмата, но цените които виждам са си високи за техника 2-а употреба, в бранша съм от годинни..и нова и стара техника съм виждал на пазара, мислех да си купя от тях монитор 2-а употреба, ама изобщо не си струва...Що всеки който е чувал за компютър се бута в тоя бизнес не ми е ясно...

Жалко, че тук е пълно с негативни коментари от 3-4 човека, които напуснаха фирмата заради интриги и продължават да ги правят. Фирмата е доста добра, хората които работят в момента там също са качествени кадри...
Яд ме е на такива глупости, по тези сайтове ...
Какво им е на цените ?
Нали разправяте, че напусналите служители били кадърни... нека ги видим по-другите "ФИРМИ" ... На моменти съжалявам, че и аз си тръгнах от такъв добър колектив...

Аз мислих че са фалирали..... поради липса на персонал
Останаха ли още хора там?
изкараха цени хихихихихи

Някога фирмата може и да е била,но сега е пълна нула. Изгубиха и малкото позиции,които имаха, изгониха кадърни хора... Изобщо трагедия. А закупената техника е ... 50 на 50. Ако имаш късмет - нямаш проблеми, ако ли не... Уж е гаранционна, а плащаш за софтуерен проблем,който в последствие се оказва хардуерен, но никой не ти връща парите...

Koi s kakvo prechel li???? Za gergana vyprosa dali precheshe ili ne e sporen. Da kajem che ne precheshe. Obache za Anji i Sergey????
Mili gospodine 123 chudno mi e koi ste, no koito i da ste qvno ne ste rabotil v delwi. Ako bqhte rabotil shtqhte da znaete che Sergey e choveka koito rejeshe zaplati i globqvashe za shtqlo i ne shtqlo i che toi e tozi koito kara bokluci ot germaniq iskaiki da se prodavat tuk i po tozi nachin unishtojava firmata bez da go razbira poneje e glupav. Toi e tozi koito uvelichi rabotnata sedmica i namali zaplatie. Kak da go haresvame??? Otnosno Anji tq e tazi koqto baveshe zaplatite s po 10 dni i koqto uvolnqvashe bez povod, prosto ey taka. Pitash li se oshte kakvo sa ni napravili???

Просто съм изумен с какви простаци съм работил!
И тоя Стефан толкова ли няма работа, че по цял ден се занимава с Делви и пуска коментари тук. Това е сайт, където се публикува мнение за фирмата и условията, които предлага, а не да оплювате хората, които са работили или работят тук.
И стига с Гергана, и Анджи, и Сергей. Тези хора отдавна ги няма! С какво толкова ви пречеше Гергана така и неразбрах, или Анджи ,или който и да е!
Фирмата не е лоша като работна среда, просто и трябва мениджърси екип, който да е наясно какво прави!

това като цяло е една ло6а фирма. заплащането е прили4но за града, но в никакав слу4ай не е високо. уважение - има хора, които се уважават но има и такива които мразят всичко и всички около тях ( в отдел продажби се подвизава един такъв).
привилегии -никакви
развитие - тук въпроса е сложен. трябва да си тарикат и да води6 собственика за носа. 4ове4еца е доста глупави4ак и ако си пе4ен тарикат може6 да го манипулира6 колкото си иска6. Така например някои хора които на скоро напуснаха извлякоха доста лесни пари от фирмата, а и май успяха да полюбят и любовницата на собственика че да е подигравката пълна. друг е въпроса че във фирмата все о6те има 2ма 3ма които си живеят живота като правят собственика на маймуна.
а като цяло фирмата не се развива. никои не знае какво работи и какво да прави. пълен хаос във всеки отдел.
сигурност няма никаква - могат да те уволнят по всяко време + никога не се знае кога ще се получат заплати.
местоположението е в славейков (складовете). колегите са микс от готини хора и простаци. работната среда е потискаща.

nai qkata firma na sveta. startovite zaplati pochvat ot 1500 leva. kolegite sa super. shefovete i sobstvenika i te!