Делви България EООД /img/frontend/nomap.png"

Делви България EООД

Ами много се чуда дали да не почна работа при ДЕЛВИ, като чета коментарите, те са противоречиви и не мога да взема решение!

Здравейте

Преди 3 месеца минах интрвю в тази фирма
Успях да се запозная с част от средата.
Ще се съглася с колегата писал преди мен че контраста е много голям
HR-a наистина е много свестен човек и води интервюто много добре
За разлика от изпитващия който не знаеше какво да пита и се опитваше да прикрива некомпетентноста си с общи въпроси
Той се бе в живял като човек разбиращ от всичко , и ясно се разбираше че се страхува да не приемат някой по кадърен от него.
Останах с убеждението че има хора там които наистина искат да направят нещо , но биват спъвани от атмосферата която цари там
Чувства се напрежение.
На работещите там е ограничен достъпа до интернет, не могат да ползват icq или да отварят пощата си макар работата на техниците да е свързана с непрекъснато търсене на информация.
Системата за контрол на достъпа създава дискомфорт и напрежение
Камери има повече отколкото в една банка
Общото усещане бе че се върнах в ... казармата ..

Hm mi kolkoto i da ne mi se 6te da go pi6a tova..... Tova e edna ne lo6a firma, 4e e napregnato napregnato e no kade ne e ?!? pak i po tova se razbira 4e rabotata varvi kogato e spokoino e lo6o :) firmenata sigurnost hm.... vse edno sam s zatvora nema mesto na sveta po sigurno ot delwi, a ina4e i kato firma edva li 6te se zatvori (skoro) :D kolegite abe karame se biem se vajnoto e 4e na fas pauzata vsi4ki sme otvanka :).... svobodno vreme na men ne mi trqbva 4e az i bez nego samo gluposti var6a... razvitie 4e to tova e edno ot ne6tata koito gi ima v 5 firmi v cqlata strana i edna ot tezi e DELWI.... ei 4e e na mainata si firmata taka e ....... rabotnata sreda mi ako ste bili v ALKATRAS ili nqkoi film4e za RAMBO v junglata ako ste gledali :) hm..... vreme e da obob6im .....

v kraina smetka hubavo lo6o pari4kite si gi vzimame i si rabotkame... i hi4 ne ni puka 4e nqkoi ne mu haresvala na6ata firma. :) na koito ne mu haresva da hodi da stava barman za 250 leva i da se bara... ups

mneniq mnogo ima po vaprosa ama moeto e takova i donqkade se radvam 4e reabotq v delwi 6toto v hubavo i v lo6o sme malko ili mnogo priqteli... uh aide spiram da pi6a 4e 6te go izbiq na reklama za firmata a pa neiskam da reklamiram ni6to.... 6oto drugi ne ni trqbvat po hubavo da ne idvat drugi zakvo sa ni :) ..... nie si se spravqme i sami4ki ...... uh aide be tiq simvoli nqma li da svar6at be :( ot edin 4as se 4udq kvo da napi6a 4e da go zapalnq vsi4koto. :)

POZDRAVI NA KOLEGITE (ili po-zdravi ?!?!) nqma zna4enie koi kvoto mu haresva aide az 6te zema da otivam da pu6a ve4e 4e nastana fas pauza :)

www.delwi.bg

Ооооооооооо, цирка е пълен, който обича маймунки-да заповяда, хахахааааа!!!

Заплата - добра е и освен това плащат извънреден труд, но разбира се понякога предпочитам да си почина отколкото да отида на работа.
Уважение - до сега не съм имал проблеми
Привилегии - като цяло няма какво да е/е има обедна почивка, почивка за пушене и такива неща, фирмени банкети - не се плащат от нас/
За сигурността- едва ли фирмата скоро ще фалира, а ако са доволни дават стимули не уволняват.
свободното време е след 18ч. събота следобед и неделя
Потенциала за развитие го има, защото фирмата постоянно расте.
За мястото - за мен не е проблем живея наблизо-има и колеги от Меден рудник, но като цяло нямат проблеми мисля
Колегите са добри - е има и изключения но това е нормално
Средата си е работа и пак работа, немога да изразя мнение.

Спомени,спомениии- Делви:)с нарастването на работната ръка вътре нарастна и напрежението. Не съм тук за да оплювам,а да кажа истината.В Делви работят както кадърни,така и смешни,безлични кадри..Но освен съжаление друго няма какво да се изпитва към тях.Заплатата е добра,но удръжките не са малко,пък и фирмата се намира далеч от цивилизацията ,уважение има само между някои колеги,а за работното време понеделник-петък добре (ама и събота работих) е това вече НЕ (поне да го плащаха) !!И да беше малко по-топло и да ги нямаше тези фашистки камери ..щеше да е малко по-добре :)Иначе беше забавно ehee :)
PeAcE! а някой кара колелоо...

Rabotil sym v tazi firma i ocenkite mi sa 100% pravilni. Zapochvam ot zaplashtaneto- dobro e za grada, no kato ti vzemat pari za banket i padaryci:)))). Uvajenie niama nikakvo (Nikoi nikogo ne uvajava). Privilegii ima kakto v BIG BROTHER (bez finalnata nagradata). Firmenata sigurnost e 100%- mogat da te uvolniat po vsiako vreme bez preduprejdenie. Svobodno vreme niamash nikakvo, t.k. se raboti i v sybota, koeto estestveno ne se zaplashta kato izvynredno rabotno vreme. Potenciala za razvitie e ot "skladov rabotnik" v "rabotnik v sklada" :))). Mestopolovenieto e - NA MAINATA SI. Kolegite sa gotini kato cialo. A za rabotnata sreda- ne moje da se komentira triabva da se ubedite sami za kakvo stava vypros.
Obshto vzeto tam vsichko e mnogo zle, a naistina ima hora, razbirashti ot rabotata si, koito neznaino zashto oshte sa tam. Dano skoro namriat neshto po-dobro ot tazi mizeria, v koiato rabotiat.

Супер са всички в тази фирма! За пръв път ми се случва шефа да се държи с тебе, като с приятел и да не се надува.

Фирмата е готина имат готин HR - МАЛКО Е ВЗИСКАТЕЛНА, НО ПЪК СИ РАЗБИРА ОТ РАБОТАТА. Да дамата е права- наистина руснаци са собствениците, ама на ЛУК ОИЛ и там собствениците са руснаци.....Абе незнам защо е решила да се заяжда - така или ина4е всеки е прав да има мнение - пък като не ти харесва и си толкова кадърен ще си намериш лесно нова работа- друг е въпроса дали ставаш за нещо или не- тогава гнева е силен стимул да си отмъстиш, ама каква полза като злобееш- нито фирмата ще спре да съществува нито ти пък ще умреш- но пък наистина боли като ти кажат, че не работиш достатъчно и създаваш интриги....

Истинска- извинявай скъпа ама ти беше много боса в дизайна и затова те освободиха- да ти плащат за бездарие ли? За камерите мен лично не ме дразнят защото съм там да работя, не да се скатавам и в банките има камери - какво от това. Моля пишете истински неща, а не просто да изливате гнева си защото не са ви харесали като работник. Работя в Делви от доста време и промените който настъпиха като цяло подобриха работното място. Който не вярва да се убеди сам - никой на сила не са го вързали!