ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Охоооо, започва два става интересно.
Уважаема, "възмутена" госпожо,
Кто сте толкова умна и с много образования, извинете за въпроса , но защо сте безработна ?!  Защо не ви искат на работа ?
Айде спрете да превъзнасяте собственото си величие и вмсто да се държите като поредната мрънкаща,високообразована интелектуалка-неудачница запретнете ръкави и си намерете работа.
И стига сте обвинявали други хора, обществото, държавата , света и вселената за собствените си неудачи. Част от отговорите може би ще намерите в огледалото.
Искрено Ви желая да си намерите работа , защото предполагам некак не е лесно и Ви съчувствам в човешки план, но ви моля да не бъдете толкова критична към неща които не познавате и да се вгледате първо в себе си. Ако можете.
Като чета написаното от вас осъзнавам , каква късметлийка съм.

Г-жо Силвия,
 Предлагам Ви първо да се научите на нещото наречено правопис ,пък тогава да давате оценка на другите кой лъже и кой казва истината!!!!!!
 Колкото до това ,че "гроздето е кисело" бих Ви казала че ако имахте моето образование,квалификация и професионален опит ,в никакъв случай няма да се съгласите да работите за и при такъв работодател!!! Вие изглежда обаче ги нямате, и сте доволна от работата си като продавач-консултант в Мебели "Явор"!!!!!!
Освен това - наистина мисля , че мнението Ви не е обективно , продиктувано от някой от Вашите колеги, по-висшестоящи от Вас!!! Твърдя това , не само защото не съм доволна като клиент , но и защото имам познати , които работят в Мебели "Явор" Перник , и знам от тях как стоят нещата в тази така наречена фирма! Но както са казали хората :" За всеки влак си има пътници!" Мебели "Явор" явно е Вашият влак!!!!!
По стила на писане и изразяване на даден човек личи неговата интелегентност! Но за Вас тази дума явно е чуждица !!!!!! Не смятам за удачно да водя задочен спор с Вас , просто защото мненията в този сайт за Вашия работодател са достатъчно красноречиви , а освен това има една доста стара поговорка : " По-умния отстъпва! "

Извинявам се за правописа, но доста бързах одеме , а и бях ядосана от мнението на една "недоволна".
Сега видях, че тя не била "недоволна" а "възмутена" .
Лично на мен ми е все едно коя е , защото мнението и не означава нищо за мен и не казва и грам истина.
Но тук всяка възмутена,  незадоволена кака може да си разправя каквото си иска.... включително откровени лъжи.

Преди малко забравих да дам оценката си за колегите.
Искам да кажа на всички, че са страхотни и че работата с тях, въпреки всички трудности на които сме подложени, е истинско удоволствие.
Да сте живи и здрави колеги !

"Недоволни" винаги ще има. Благодаря за писмото и за това , че моето скромно мнение предизвика реакция. Първо - никой не ви кара на сила да работите някъде, Второ - нормално е да попълните въпросник ако искате да кандидатствате за работа , а ако си бахте направили труда да проверите щяхте да видите че въпросите не са задължителни ( бях сигурна , но специално пак го проверих) и можете да птишете каквото прецените, Трето ( и с него свършвам) ...."Стояла лисицата под грездето, стояла...пък като не могла да го стигне казала -Гроздено е кисело! " ...горе долу така звучеше оная приказка ...така че скъпа "недоволна" , пожелавам ви да се задоволите на друго място и да не бързате да критикувате неща които не познавате.
Идвинете ако съм била по-крайна в думите си , но вие ме предизвикахте с това че си въобразявате че знаете нещо което ние работещите във фирмата не знаем .... и не ми обяснявайте великодушно как аз, горката , съм накарана от моя работодател да напиша нещо. Не съм!
А колкото до заплатите до предишния месец- при нас бяха намалени - за шефовете с 10 % а за останалите между 6и 8 %. Обаче по-старите служители като мен знаем че те се обвързват с продажбите на обекта...а тия месеци са лоши.
И аз не надявах на някой лев повече или на премия за Коледа...ама няма. Преуди имаше , при товма доста. А защо сега няма сме достатъчно интелигентни да си обясним сами, отваряйки първия вестник или поглеждайки поне малко в снтрани към света, който ни заобикаля.
Няма да ни е лесно колеги...но ще дойде по-добро . Вярвайте ми. А до тогава само може да се радваме , че сме на работа и че не сме безр аботни и "недоволни" :)
Желая на всички весела коледа.

какво е това безумие в тази фирма.Напулно некомпетентни консултанти и в магазина в Младост и в Надежда-София.$ пъти идвах до магазина за да си получа стоката.Все нещо липсваше.А транспорта ви е ужасно неконтролируем.Като кажете на хората 14ч. значи 14,а не д ами идвате в 19ч. Много зле са и началниците им-Цецо Топкаров и Иван Димитров.Всичко е под всякаква критика.

Хора,ако ви се работи "ЯВОР" е за вас.Който не му се работи няма място там.Надявам се да съм бил полезен.

Хайде малко да дискутираме, заплащанет през изтеклият месец. Някой от настоящите служители има ли да каже нещо?

До "Силвия":
Аз не съм доволна като клиент от въпросния магазин по обективни причини,които описах в предишното си мнение, а Вие сте толкова доволна от работата си там ,че ги издигате във висините!
Ако мненията на клиентите за един магазин са негативни ,как ли мненията на работещите там са отлични??????
Не мисля да изпадам в полемика с когото и да било ,просто не доумявам как някои хора подтиквани от работодателя си ,са способни да напишат подобни изказвания!!!!!
Г-жо Силвия ,знаете ли че сте изкарала второто си майчинство там ,само защото работодателя Ви знае ,че няма право от законова гледна точка да прекрати трудовия Ви договор ,защото тогава Вие самата щяхте да заведете съдебено дело за неправомерно уволнение - има закон в РБ ,който защитава бременните жени и майките на деца до 2 години , и с това Вашия работодател е наясно!
Но разни хора ,разни идеали - бе казал един български поет!!!!
Не съм сигурна дали и това хвалебствено мнение не е на някой от ръководния състав!!!!

Изкарах второто си майчинство тук.  Всичко си беше наред и колегите след това ме приеха отново и ми помогнаха да навляза отново в работатазащото бях изпуснала доста нови неща.
Ако не са ви взели на работа вината не е само във вас....но все пак замислете се и над това.
А колкото до въросника- и аз съм го попълвала когато кандидатствах. Няма как да улучиш от тотото ако не пуснеш фиш.
Лошото е че повечето мнения тук са доста негативни и далеч неточни и необективни. Когато човек е недоолен че е без работа има сериозна мотивация да ругае, но първо трябва да потърси проблема в себе си.
На всички желая здраве и успешно намиране на работа:) Аз вече си имам и не смятам да я напускам, защото и половината от написаното тук не отговаря на истината :)

Не съм адвокат на фирмата и нямам никакво намерение да ги защитавам.  Чета ви глупостите и ги смятам за нормални. Нормално е да има доволни и недоворни, но не е вярно че ако си майка не можеш да работиш в ЯВОР. Имам две деца , като второто майчинство си го изкарах тук. Отнасяха се с мене много добре, запазиха ми работното място и като се върнах колегите отново ме приеха с много добри чувства и ми помогнаха да навляза във всичко което бях пропуснала. Помогнаха ми финансово при раждането на дъщеря ми - помощ от работодателя а не от държавата или по задължение от кодекса на руда. И аз съм попълвала този формуляр при постъпване на работа . Не е вярно че въпросите са задължителни. Ако искаш даже можеш да си подадеш молбата само с име, без да попълваш нищо друго, даже може и снимка на дядо коледа да прикачиш ако искаш....  ако си сериозен кандидат за работа обаче едва ли ще го направиш, защото ще си на ясно че тук е момента да напишеш за своите качества и умения а не да си правиш експерименти със съдбата и да очакваш да олучиш щестица от тотото което не си пуснал.
Чета с интерес много от нещата, които се пишат тук и се изумявам, колко са далеч от истината повечето писачи.
Извинете, че не съм толкова даровита в литературното писане и не мога да разтягам толкова локуми , като тия които са изписали цели романи изпълнени с глупости. Аз просто исках да кажа това което мисля и съм виждала с очите си и изпитала на гърба си.
Никъде не е идеално, но тук далеч не е толкова "черно" колкото го описват и вероятно това са хора които не стават не само за тук а и за много други работи.
Все пак им желая успех.
Могат да станат космонафти например :)