Мартинели https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Одесос, ул. Дебър 7&markers=Варна,Одесос, ул. Дебър 7

Мартинели

Интересува ме какви са условията за работа на позицията сътрудник отдел керамика и каква е работната заплата, също така излаща ли се навреме? Благодаря предварително!

Здравейте, кандидатствах за работа на длъжност сътрудник Човешки ресурси. Някой може ли да изрази мнение за съответната позиция, относно заплащане,осигуровки и като цяло за работата. Благодаря предварително !

Кандидатствах за работа за магазина на фирмата в Пловдив.Обадиха ми се над 10 пъти   за въпросното интервю, ту трябваше да е във Варна ту в Пловдив, накрая изпратиха човек , който да проведе интервюто.А след интервюто  не благоволиха да се обадят за отговора.Интервюращият беше много любезен ,но останах  с впечатление ,че незнае какво търси ... самият той изобщо не е запознат с мебелната индустрия , а се правеше ,че е ходил по мебелни изложения в чужбина и едвали не на нашия пазар  ако не са Мартинели няма да знаем какво е мебел.Аз съм  20 години в бранша като съм произвеждала  и изнасяла мебели и знам световните новости той се опита да ме убеди , че едва ли не тук нищо незнаем за какво става въпрос, и че тяхното обучение е достатъчно при което ми стана ясно , че тази фирма доста повърхностно подхожда към клиентите си тяхните изисквания , а също така и към собствения си персонал , който явно доста често го сменя.Всеки месец имат обяви за една и съща позиция , за която явно за тях няма нужният кадър.

Искам да попитам някой има ли мнение за работа в мол? Мисля, че ще е showroom...търсят "промоутърки"  не знам по каква причина..но ще са нещо като продавач-консултантки. Мнение?

Преди да ме извикат на интервю, изяетох тука какво пише и не исках да повярвам..Отидох на интервюто,на следващия ден на второ и ме извикахана третия ден на работа, но без да съм говорила с управителя, който трябвало да реши. Но ми казаха за две седмици,докато се върне управителя, поне да навляза в нещата. Колегите се оказаха много готини,свестни, но нямаше как да ми обяснят нищо, тъй като момичето, което ще ме обучава я нямало.А и имаха много работа, не знаеха и с какво ще се занимавам аз..Така че два дена само си губих времето.Заплата не ми казаха изобщо,макар че два дена питах..Никаква работа не вършех, само разлгеждах каталози, тъй като нямаше кой да ми обяснява  каквото и да е, зашото и те самите не бяха наясно и се чудиха защо са ме извикали толкова рано, преди да дойде жената, която да ми обяснява. На третия ден дойде момичето и почна да ми обяснява..В края на деня ме извикаха и ми казаха, че не съм ставала за тази работа, така смятали колегите, макар че мениджъра и ЧР много ме харесали. Та явно в тази фирма решенията не ги вземат управляващите, а работниците. Плюс трябва да имат и кристална топка, след като не ми дадоха шанс да се докажа, да решат , че не ставам. Според мен проблема е бил  друг, но е  факт, че изгубих две интервюта за работа, защото имах желание да работя за тях. Голяма грешка и не мога да разбера, джа месеца едни и същи позиции търсят...Какъв човек търсят само те си знаят..Много съм бясна,ще ме третират като безгръбначно.НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!

Като бивш служител бих искала да отбележа, че единственото, за което бих дала положителна оценка е заплащането. Бяха много коректни и винаги даваха заплатата навреме. "Колегиалност"и "уважение" са думи, която никога не са съществували. Там всеки гледа себе си. Ако погледне теб, то е, за да се възползва от една или друга информация и да я представи рано или късно пред някой друг. Цари и следната политика- НИКОЙ да не се чувства сигурен на позицията си и да работи с мисълта, че утре може да му се покаже пътя.
ВН, относно извънредната работа- работи се през събота(естествено работиш за слава, ако говорим за СО). Не знам за каква позиция си кандидатствала, ако искаш сподели, за да споделя коректно мнение. Има значение дали е за търговец или за работа в офис. Гарантирам, че няма да те осигуряват на минимална заплата. Е, няма и да е на това, което получаваш реално. А което не разбрах е- след като са ти се обадили, ще видиш ли пробно какво е положението? И това, че се съвместяват много длъжности е нормално за Мартинели- там се работи наистина много и се иска дори и невъзможното. Ако човек е нахален и безкористен и средно интелигентен- там е неговия шанс.

Много лошо впечатление ми направиха на интервюто за работа.
Проведе се в кафето. Първо с HR, после с шефката на отдела, след това дойде и жената, за чието място кандидатствах. Позицията, за която отидох беше една, но в последствие разбрах, че трябва да съвместявам няколко длъжности и то доста разнородни с ненормирано работно време, вкл. и в събота.
На въпроса за социалната политика на фирмата ми беше отговорено само, че ще ме осигуряват на минимална заплата, а другото ще получавам на ръка. А колко е другото не се знае. Нито на коя позиция ще ме осигуряват от всичко, което трябва да работя.
На следващата сутрин в 8 ми се обаждат с: "Елате веднага да почвате пробно за една седмица!" Без дори да ме попитат искам ли, харесва ли ми длъжността, без никакви подробности за каквото и да било.....

Здравейте,искам да споделя следното:поканиха ме на интервю за търговец,казаха за работно време и история на фирмата,но когато ги попитах за заплащането не можели да ми дадат тази информация евентуално на второто интервю във Варна трябва да отида.Но аз питам как може ако не ме устройва заплащането,все пак е редно и аз като кандидат да знам,нямаше отговор....Такова нещо никъде няма все едно кандидатствам за президент,как може????Ами ако шефа е в Америка там ли трябва да отида ,за да получа информация????!!!Няма никакъв контрол в нашата държавица и затова е тази анархия и безхаберие.Нека да имаше институция,стабилна която защитава интересите на работниците да видим тогава.....А аз между другото съм на 400км.от Варна и трябва да отида там,на място за да разбера колко е заплащането.....Безобразие!!!!

Моля , напишете мнение за позицията складов отговорник за град Варна.

Моля, кажете ми да кандидатствам ли за длъжността вътрешно финансов контрол или да си стоя на сегашното работно място?