Мартинели https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Одесос, ул. Дебър 7&markers=Варна,Одесос, ул. Дебър 7

Мартинели

С най-голямо удоволствие искам да изкажа отвращението си от конкретния работодател или по-специфично от опитите му да се реализира в бранша на ресторантьорството.Като бивш негов служител, на когото не платиха обещаната сума, както и много други неспазени обещания,бих посъветвала всеки да стои възможно най-далеч от него и фирмите му. Пропускайки подробностите върху всички незаконни и нечисти афери, случващи се в обектите му (с това предстои да се запознае Инспекцията по труда) бих желал/а да обърна внимание и върху самата личност на въпросния господин М.М, зад която силна натура стои човек, който не изпълнява и половината от обещанията си на проведеното интервю. Оставяйки и него настрана, в централния му офис са събрани банда некадърници, постоянно прехвърлящи си задачите и отговорностите един на друг, като единственото, което правят е да се чудят по какъв начин да ощетят, излъжат и смачкат служителите във фирмата.
Мога да кажа още хиляди неща, но това с което бих искал/а да завърша е нежната ми препоръка, на всеки уважаващ себе си и труда си човек, да стои далеч от фирма “Мартинели” и “Мандарин”, “Марионет”които освен че не спазват обещанията си относно работния процес, не изплащат договорките си и ощететяват масово персонала си. Дават пари под масата, които не се декларират никъде по договор и укриват дооооста нещица

Тотални мизерници! Бягайте далеч от тази компания! Получаваш сумата която те осигуряват в сметката и останалата част в плик. Продават боклуци с нерално надути цени! Ако искате да стимулирате сивия сектор, може да се присъедините към екипа им.
Поздрави!

Никога !!! Повтарям НИКОГА не се докосвайте до услугите на тази фирмичка ! Но ако сте мазохисти -моля заповядайте !Такива полуграмотни и отвратителни хора рядко се срещат !Каквото и лошо да се сетите за някоя фирма тия ще ви разбият представите !

Не се лъжете да почнете работа за тях - "великите Мартинели"
Работих в фирмата като стоковед в едно от заведенията им. В началото ме наеха уж на стартова заплата, която ще се увеличи, ако те харесат. Събота се работи. В последствие за повишение и дума не може стане, въпреки че ти казват че се справяш много добре и те товарят с нови и нови задачи. Накрая даже ми намалиха заплата, защото вече не сме били сезон и работата в заведението не вървяла и то направо със задна дата, без предупреждение. На въпрос към така наречената ми "шефка" защо е така, не знаела, щяла да пита шефа Мартин - човек без нищо човешко в него, както и така наречените му началници! При напускането ми заплата ми се намали още повече.
Осигуровките са на минималния праг, не на заплата която получаваш. Не зная как още нямат постоянни проверки от ИТ?
Годишния отпуск, който при интервюто не се споменава, а в последствие научаваш е 15 календарни дни, не работни.
Шефовете са пълни подлузурковци. Само се умилкват на шефа. Всичките са жени, ЗАЩО ли? Повечето некомпетентни!
Фирмата е пълна с хора, които не разбират нищо, но пък точно такива хора се търсят, без претенции.
Не се лъжете и не почвайте работа при тях. Ще си загубите времето, а те не го заслужават

Бях на път да кандидатствам , но след прочетеното мисля да се въздържа. Става въпрос за монтажник мебели в Пловдив. Имам си обеца от подобна фирма и не бих рискувал времето си. Повечето тук са коментирали за продавач-консултант а представям си как е при монтажистите. Но явно за това се търсят , понеже не се задържат.

Като бивш работодател във фирма Мартинели ООД мога да заявя, че това беше най-голямата грешка в живота ми! Дори в сивито си няма да го сложа. Тази фирма се подиграва с хората. Нито заплати се изплащат навреме, нито има нещо свързано с "дизайн", камо ли интериорен. Магазините са кич, фрашкани с китайска стока, абсолютен сбирщайн на космически цени. Постоянно има недоволни клиенти, че стоката им закъснява със седмици, месеци... ако не е стоката на някоя важна клечка-приятел на Мартинчо, разбира се. В договора ти пише, че си "продавач-консултант" на минимална заплата от 566лв, при положение, че си кандидатствал за позицията "интериорен дизайнер" за 1200лв. Когато се разделите по "взаимно съгласие" не очаквайте да ви се изплати изработеното. Във фирмата са събрани хора от кол и въже, кой търговец, кой продавач, кой с висше, кой без висше. Шуробаджанащината пък е на ниво! Простащината и некадърността се толерират най-много. По отношение на управители в магазините - говорят ти все едно си им кучето вкъщи, крайно недопустимо! Наемат хора за по 6 месеца, на 4-ти или най-късно 5ти месец те освобождават, няма значение, че си дал всичко от себе си. После в трудовата ти книжка пише, че си освободен по член 71(1)-тоест край на срока на изпитване. И ти се изплаща само едно обезщетение по чл. 224(1), за заплата за последния месец забрави, няма да ти я платят, като естествено ще изчакат да измине цял месец или поне 25 дни преди да те съкратят.

Всеки който иска да почне работа.Недейте се подлъгва,фирмата е много зле.Така наречения одитор Крумов само ще ви замаже очите с приказки от 1001 нощи.Извънредни часове не се плащат.Заплата каквато те си преценят.Гответе се всеки месец да имате различна заплащане разлика 100,200,300 по-малко и да сте порязан от ревизия също.Всеки месец след така наречената заплата,чичко Крумов се оправдава с някакви малоумни оправдания че всичко ще се изясни.Просто един голям балон е тази фирма.Пълни мошеници който само се възползват от хората!

Мартин несторов да си оправи заплащането и ОСИГУРЯВАНЕТО на служителите,осигурява на МОД,което е незаконно,защото предстои проверка от НАП И ИТ.Да спре да ощетява хората,защото стиснатостта излиза скъпо.А това ,че назначава хора от провинцията,e твърде тъпо.Това ,че някой е от провинцията ,не означава ,че няма възможности.

За всички бъдещи кандидати за работа родени в гр.Варна, не си губете времето. Но случайно ако сте от провинцията имате шанс. Мартин Несторов избира персонала си на този принцип. Щом не си кореняк варненец, значи си на зор да плащаш наем, кредит, сметки и си готов на всичко стига да получаваш някаква заплата. Която уж е по взаимно одобрение, но на края получаваш това, което шефа е решил.
Никой не те предупреждава, че всяка втора събота трябва да стоиш и пазиш офиса, поради незнайни причини, до момента в който ти се обадят, да ти кажат, че си одобрен и тогава е късно или трудно да вземаш решение. Но естествено си назначен на 5 дневна работна седмица и на минимална за длъжността ти заплата.
Мартин Несторов няма човешко отношение. Във фирмата персонала има страх и таи ненавист към това същество. Появяването му предизвиква панически страх. Доста често последващо гадене и повръщане след по-продължителен контакт с него.
Цените, на които се предлагат стоките в магазините му са на необяснимо високи цени, при положение, че той самия се цигани за всяка поръчка с производителите, изисква винаги най-ниска цена и най-големи отстъпки. Работи с много и различни фабрики и не смятам, че е в листа с любими клиенти. Дължи големи суми по фактури и не се изненадвайте ако не си получавате в срок поръчката. Просто може и да забравите за нея, защото няма да бъде изпратена докато не се погасят стари задължения

За тези които не познават лично Мартин Несторов само мога да ви кажа , че ако мислите , че проблемите във тази фирма идват само от персонала не е така . Мартин е в основата на всичко . Това е един голям помияр и експлоататор ! Стиснат и безскрупулен ! Господ го наказва , но той е толкова заслепен от алчността си , че не го интересува нищо освен как да забогатява !