Мартинели https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Одесос, ул. Дебър 7&markers=Варна,Одесос, ул. Дебър 7

Мартинели

Не плащат редовно ! Бавят и глобяват че си закъснял с 10мн а тези 10 мн говоря с управителя!!!! Терминал 1 , в тая държава е така

Пишат в обявата едно а на интервюто искат друго. Разкараха ме 20 км. да ми каже ,че искала да види кандидатите. *утка майна , пишете каквото трябва в jobs а не да обикаляме да се запознаваме. Некомпетентни са.

Понеже виждам ,че фирмата ни търси нови работници а приятели са били на интервю и ще ви кажа какво се случва . Питайте за заплата още по телефона иначе рискувате цял ден да ви отиде и да обикаляте за първо интервю в което..... нищо не се случва. Ако ви каже ,че ще ви осигуряват на пълна заплата то не чакайте да ви се обадят ,че не сте одобрени- то е ясно . Осигуряват ви на минимума и 1000-1200 лв. на рака. Е ако сте по стар като мен е малко повече. Ако искате израстване си имат роднини , така че идвайте ако сте го закъсали! Макар ,че като се храните на крак може и 500 да вземете накрая за тока . В обявите пише едно а на живо друго! Питайте по телефона : какво,защо,как,къде, ще правите ли дудуци ! Фирмата плаща на време. Ако сте на 64 гд. може да избутате до пенсия ако сте по млад МОЛЯ ВИ НЕ ИДВАЙТЕ ЗАЩОТО МИ ОМРЪЗНА ДА СМЕНЯМ КОЛЕГИ ПРЕЗ СЕДМИЦА!

Пиша тук за да предупредя да не си правете труда.Само ще ви изгубят времето, а ако искате сериозно развитие в сферата на дизайна, то няма да го получите там. Искаха да правим 3 интервюта и ме бавиха 1 месец. След второто интервю обясняваха, че трябва да отида на трето интервю с шефа (който не бил в София и не знаели кога ще се върне) и щели да ми звъннат. Това така и не се случи (а преди това въпросната Василена, която ме интервюираше ми обясняваше как били много коректни и винаги звъняли, независимо дали те взимат на работа или не). Също така отидох с идеята, че ще работя като дизайнер, а то се оказа продавач-консултант. Пробния период бил 2 месеца, в които седиш на бюро и учиш каталози с мебели наизуст и само когато преценят, че си готов, можеш да говориш с клиенти. Платен отпуск няма, което е безумно. Работиш по 8 часа, че и в събота (те не го казват директно, но не ти я заплащат).

Ужас. Ако си нямал допир с тази фирма, няма как да разбереш какви изроди са. Осигоряваха ме на 4ч. като редач на рафтове,а бях ръководител на обект в мол Парадайс.Обещаваха кола, телефон и лаптоп, но за 40дни един молив не получих. Работихме денонощно и бяхме наградени с по ниски надници и отрязан извънреден труд. След 40 дена работа чакаш да получиш някякви пари. Служебни пари не се дават а те карат да пазаруваш с твой и когато може ти ги връщат. Заплащането е супер зле. Персонала на фирмата е тъп на галош с малки изключения. Работиш си с твой дрехи, карат те да вършиш услуги за фирмата с твой автомобил без да ти плащат горива и прочие. От ръководител те превръщат в общ работник, метач и момче за всичко.
Заплатите се получават в плик с една сума а по ведомоста съвсем друг. Работи се с супер ниско качество китайски мат.
Текучеството на кадри е огромно.
И не вярвайте на Весето от човешки ресурси като ви оспива с благи приказки и обещания.
Хора бягайте далече.
По време на корона вируса бяхме по 20човека на едно място и една маска или ръкавици не ни купиха.

С най-голямо удоволствие искам да изкажа отвращението си от конкретния работодател или по-специфично от опитите му да се реализира в бранша на ресторантьорството.Като бивш негов служител, на когото не платиха обещаната сума, както и много други неспазени обещания,бих посъветвала всеки да стои възможно най-далеч от него и фирмите му. Пропускайки подробностите върху всички незаконни и нечисти афери, случващи се в обектите му (с това предстои да се запознае Инспекцията по труда) бих желал/а да обърна внимание и върху самата личност на въпросния господин М.М, зад която силна натура стои човек, който не изпълнява и половината от обещанията си на проведеното интервю. Оставяйки и него настрана, в централния му офис са събрани банда некадърници, постоянно прехвърлящи си задачите и отговорностите един на друг, като единственото, което правят е да се чудят по какъв начин да ощетят, излъжат и смачкат служителите във фирмата.
Мога да кажа още хиляди неща, но това с което бих искал/а да завърша е нежната ми препоръка, на всеки уважаващ себе си и труда си човек, да стои далеч от фирма “Мартинели” и “Мандарин”, “Марионет”които освен че не спазват обещанията си относно работния процес, не изплащат договорките си и ощететяват масово персонала си. Дават пари под масата, които не се декларират никъде по договор и укриват дооооста нещица

Тотални мизерници! Бягайте далеч от тази компания! Получаваш сумата която те осигуряват в сметката и останалата част в плик. Продават боклуци с нерално надути цени! Ако искате да стимулирате сивия сектор, може да се присъедините към екипа им.
Поздрави!

Никога !!! Повтарям НИКОГА не се докосвайте до услугите на тази фирмичка ! Но ако сте мазохисти -моля заповядайте !Такива полуграмотни и отвратителни хора рядко се срещат !Каквото и лошо да се сетите за някоя фирма тия ще ви разбият представите !

Не се лъжете да почнете работа за тях - "великите Мартинели"
Работих в фирмата като стоковед в едно от заведенията им. В началото ме наеха уж на стартова заплата, която ще се увеличи, ако те харесат. Събота се работи. В последствие за повишение и дума не може стане, въпреки че ти казват че се справяш много добре и те товарят с нови и нови задачи. Накрая даже ми намалиха заплата, защото вече не сме били сезон и работата в заведението не вървяла и то направо със задна дата, без предупреждение. На въпрос към така наречената ми "шефка" защо е така, не знаела, щяла да пита шефа Мартин - човек без нищо човешко в него, както и така наречените му началници! При напускането ми заплата ми се намали още повече.
Осигуровките са на минималния праг, не на заплата която получаваш. Не зная как още нямат постоянни проверки от ИТ?
Годишния отпуск, който при интервюто не се споменава, а в последствие научаваш е 15 календарни дни, не работни.
Шефовете са пълни подлузурковци. Само се умилкват на шефа. Всичките са жени, ЗАЩО ли? Повечето некомпетентни!
Фирмата е пълна с хора, които не разбират нищо, но пък точно такива хора се търсят, без претенции.
Не се лъжете и не почвайте работа при тях. Ще си загубите времето, а те не го заслужават

Бях на път да кандидатствам , но след прочетеното мисля да се въздържа. Става въпрос за монтажник мебели в Пловдив. Имам си обеца от подобна фирма и не бих рискувал времето си. Повечето тук са коментирали за продавач-консултант а представям си как е при монтажистите. Но явно за това се търсят , понеже не се задържат.