DH GROUP - Деян Христов ЕТ /img/frontend/nomap.png"

DH GROUP - Деян Христов ЕТ

Продаваш карти за Спа,театър или друго подобно по улиците и по търговски обекти.Картата струва 25 лв.Печалбата ти от продадена карта е 5 лв.На ден съм продавала по 1 карта,а на другия ден може да не продам нито една.Но все пак не съм губила ентусиазъм.Рекордът ми за брой продадени карти на седмица е 15.Тва ще рече 75 лв. печалба на седмица.Повечето отиваха эа пътни до офиса на фирмата..Махнах се,эащото фирмата не предлага социален пакет,няма карти эа градски транспорт,които да ти осигурят и не си на договор и не ти плащат осигуровки.

Та още ли я има тази фирма-да обикаляш по офиси на фирми и да продаваш карти за СПА центрове и театри за 25 лв. картата?В това се изразява дейността й.Има и такива други подобни в Пловдив и в северна България,но не знам в кои градове.Подвизават се с други имена,не са ДХ груп,но дейността им е същата.Лесен начин за избягване на данъци,защото печалбите трудно се доказват.Не осигуряват служителите си нито здравно,нито никак..няма трудов договор.

Здравейте, вчера кандидатствах по обява на ДХ Груп, и днес видях в електронната си поща, че са ме поканили на интервю на 22.10.2012 (понеделник) и реших да се поинтерасувам за фирмата, в която евентуално ще почна работа.... От прочетените коментари съответно не останах очарована, както и други преди мен предполагам.. Благодаря на тези, които са изказали своето мнение за ДХ Груп.... И аз както повечето останали разочаровани от прочетенето няма да отида на интервюто... БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ПОДРОБНО СА ОПИСАЛИ ЗА КАКВО ТОЧНО СТАВА ВЪПРОС И С КАКВО Е СВЪРЗАНА РАБОТАТА НА ДХ ГРУП

Не ми е ясно на тези свръхдосадни лапета не им ли писна да досаждат по офисите и да проявяват върховна наглост? Другото любопитно нещо ми е защо не ходят да си пробутват продуктите пред театри или фитнес зали, а обикалят офисите? Не им ли стана ясно, че повечето българи не могат да си посрещнат разходите по режийни и храна и им е само до театри?
Още повече като започват да обвиняват хората в слаба култура, заради това, че отказват да ходят редовно на опера и балет, дали по този начин ги убеждават повече да им закупят продуктите?

Истината хора е че за всяка работа си има хора. Всички недоволни коментари отдолу са от хора, които са се пробвали и са осъзнали че това не го могат. Аз също съм една от тях - лошото време не ме бърка, но да обикалям и да притискам хората да си купуват карти е нещо, което не умея. И наистина бих се радвала ако в обавата пишеше по-подробно за какви рекламни материали става дума. Щях да си прочета и да се откажа още в началото, без да занимавам хората във фирмата със себе си.
В интерес на истината колегите са наистина много мили, за по-висшестоящите не знам, не съм говорила много с тях. Но като се има предвид че това правят по цял ден - общуват с хора, то няма как да не са мили.
Искам само да помоля всички, които ми обясняват каква невероятна работа е да седнат и да се замислят - не всички хора са еднакви, не всички могат да въздействат на купувача и да изкарват по 90 лв на ден. Който го може нека го прави, не оспорвам че е възможно.

JUSE :)
Направо немога да повярвам че ви откривам хора :)Работих в тази фирма преди 8-9 год. Един от най- запомнящите се моменти в живота ми! Нямате си и представа колко много неща съм научил за търговията в тази фирма, В момента се занимавам с реклама и съм ПР на заведения в град Варна, искам да ви кажа че всичко което съм научил в тази фирма ми помага да се справям идеално! Но никой в крайна сметка не ви кара да правите нещо, което ще раздвижи гънките в главицата ви! По добре си стойте в къщи и си блъскайте по клавиатурката, важното е да успеете да си искарате от някъде този месец някой лев да си платите нета и всичко ви е наред :))) Случайно да не си помислите че на някой във фирмата му е мъчно за всички вас. НЕ, даже незнаят че съществувате. ЗАЩО? Защото те не търсят вас!!!Поздрави от "Контра Кътила от Варна за Дидо и Ели и за всички джусмени. JUSE!!!ще се радвам ако ви издиря някакви телефони , че нещо мобифоните вече не са актуални :))))))skype: jako.lazarove-mail: [email protected]

Калин, това, за което говорите, не прилича ли досущ на пирамида? Аз смятам точно така. Вие сте започнали да се занимавате с това преди повече от 10 години, когато пазара не е бил отрупан с големи и малки фирми от този род, когато не много хора са работили това, което вие сте работили и именно това е позволило Вие да се издигнете професионално. Сега вероятно има много хора като Вас, които имат няколко офиса с подобна дейност, всеки от които с около 400 служители. Аз не мисля, че би било същото, тъй като би се получило пренасищане на пазара.Аз се занимавам с нещо подобно, което обаче не ме задължава нито да обикалям улиците, нито да спазвам някакви норми за месеца. От друга страна, е ново в България (от 2 години) и най-вече, не е пирамида, за което много се радвам- нарича се мрежови маркетинг. Ако някой се интересува, може да се свърже с мен по skype: partovska_7.Хубав ден!

НТ Груп ЕООД - това е името на пловдивска фирма. Николай Токманов е собственика. Викат те на интервю и не ти казват каква е работата. Нито ти обясняват за договори, нито за нищо. 1-вия месец си на граждански, така ти казват, но реалността е друга. Евентуално след 2-рия месец може да ти се направи трудов договор. НТ Груп ЕООД се занимава с продаване на различни карти. Карта за театър, Виктория СПА и др. Не ви съветвам да ходите на интервю. Секретарката или Николай Токманов ще прави интервюто. Лошото е, че може да ви пратят в София,Русе или където си искат, без да ви питат. Не ви предупреждават къде ще ви пратят. Всичко е на ваши разноски. А що се отнася за плащането - 20% на ден от продажбите. Демек взимате 5 лева от всяка карта, която продадете,защото стойността на картата е 25 лева. Разходите за пътни пак вие си ги плащате. Не си заслужава да се хващате да работите.

Получих покана за интервю. Беше за вчера. Само като отворих и почнах да чета, се сетих веднага, че са ония идиоти от ДХ Груп. Как не ги е срам вече... Отговорих им доста ''любезно''.
Веднъж в университета се подвизаваха двама и единият дойде да ме зарибява и мен. Устата ми разбира се  му отдаде дължимото, а той не ми каза нищо повече и си замина. И-ди-о-ти!

Хора искам да ви кажа нещо интересно по отношение-работа или по-точно търговец!Онези двамата,единят с дългия коментар и този под него.пичове прочетете тези редове мойе да са ви полезни.Така първо на този с дългия коментар приятел изискванията ти за работа са много големи след като си прочел обчвата би трябвало да си разбрал че там няма да ги получиш още повече от първият ден,второ не плюй секретарката или без значение кой защото даже не си си и направил труда да отидеш до там а тя поне ти е пуснала меил такаче кой е мързела?Да какво инфо искаш да ти кажат в меила а?Та нали ако ти го кайат няма смисал да ходиш на интервю!А за този с коментара под теб пич търговец не се става от веднаш а се изгражда цял живот и нито една фирма немойед ате научи как да продаваш каквото и да е преди ти да си се научил да продаваш себе си-това е търговец!И ако се замислиш дали можеш да продадеш един домат,но не за домат а за краставица например тогава кажи че си търговец,а до тогава мълчи,слушай,гледай и се учи.Това е от мен!Някои ако иска може да се свърже с мен за обмяна на опит.СКАИП–А ми е ALEX LUKOV