DH GROUP - Деян Христов ЕТ /img/frontend/nomap.png"

DH GROUP - Деян Христов ЕТ

Аз не съм работила в тази фирма, но се излъгах да кандидатствам, (по едносричната обява въопще не разбрах за какво става дума), отидох..и заварих "офис" в един апартамент, в смисъл жилищен апартамент (банята беше вляво явно си живеят там хора ), във фоайето (да се 4ете 1 бюро от най-евтините и 10 стола ) стоеше едно 12 годишно момченце и играеше на стратегия и отговаряше на телефона. След което някаква руса девойка, която не си беше направила труда нито да ми разпечата cvто, нито дори да го прочете проведе "интервю" т.е. спомена обикаляне по офиси на потенциални клиенти и аз изхвърчах като тапа от бутилка от "офиса". Най-забавното е че те после си пооправиха обявите, правейки ги по-привлекателни, и тъй като никъде не пише името на фирмата аз пак съм кандидатствала (явно), и пак ми пратиха email при това 2 пъти и то с два други, коренно различни адреса. Не знам що за фирма няма елементарната коодинация да не кани интервюирани веднъж хора втори път, или защо има повече от един адрес...но ми звучи адски съмнително...

Искам да ви кажа на всички които се оплакват , че това просто не е за вас. Да живеят Juiseman`s

Познавам фирмата и мениджърите Дидо и Елена от години и въпреки, че в даден момент сме ръководили конкурентни офиси в една структура (DS Max) отношението ми към тях е единственно и само ПОЗИТИВНО. За по-малките ще поясня, че самия факт, че все още работят, откриват нови работни места, обучават нови хора, предустяват условия на служителите си за достигане на много добри доходи, развитие, а в даден момент и откриване на собствено представителство е нещо уникално и невероятно. Само преди няколко години по тази система се опитваха да работят над 100 различни структури, вестниците изобилстваха с обяви за такава работа ( тогава намаше сайтове за обяви). От позицията на управител и собственик на втората по големина (след DS Max) структура за разпространение на книги по системата "Директен маркетинг" в България - Елит Прес ( 13 офиса с над 350 активно работещи служители) и като един от малкото все още работещи мениджъри мога само да поздравя DH GROUP за ежедневните усилия, които полагат и да им пожелая успех.
И накрая ако ми позволите и ако Дидо и Елена прочетат това лично към тях:
Колеги, директния маркетинг "влезе" в България в условия на криза, най- високите резултати, продажби, обороти и развитие ('97г. - '99г.) са постигани в условия на висок процент безработица и масов фалит на фирми. Идва нашето време. . . JUICE!

Благодаря за мненията ви. Много ми помогнаха. Утре трябва да ходя на пробен ден, но няма да отида след тези коментари.Учила съм Връзки с обществеността, а мацката, която ме интервюираше се опита да ми обясня, че ще правя презентации хахаха. Въобще не ми обясни каква е работата. От вас разбирам. Благодаря

такава работа няма...лудница е мене ме научи на много..пък и колеги и щефове са супер свежи..а които го е страх от мечки да не ходи в гората..сервитиори със самочувствие търсят навсякъде..според мен е много по-яко да накараш 4овек на отиде на театър отколкото да го убеждаваш за готвеното на обяд..но всеки има право на грешен избор!много поздрави на всички от ДХ груп:)

Бях на един пробен ден. Тази работа обаче не е за мен.
Не бих искала да обикалям офиси, да прекъсвам работата на хората, само и само да им обясня, как те трябва да си купят карта за театър или за спа център.... Не ми харесва да ме гледат злобно и да ми се присмиват, казвайки - "що лъжете, поръчка на място по телефона - ама никой не вдига телефона".... Гадно е....
Работата наистина е динамична, но аз не бих искала да обикалям през зимата с градски транспорт из цяла София за да се мъча да продам нещо, което не е никак необходимо на хората....

Хе-хе
Тоя народ съвсем слънчаса. Фирмата си е супер, къде на друго място можеда изкараш по 70 лв на ден като не си учил-преучил или по втория начин. То, всеки си решава за себе си, аз не мърдам от тука!

От година и половина работя във фирмата и съм изминала пътя от най-долното до почти най-горното стъпало като развитие. Учудвам се че хора, които са работили при нас и сме ги взели, когато са били буквално на улицата пишат такива неща във форума. Да, работата е свързана със много движение, първоначално си на процент и тези дето не са успели да минат и на твърдо възнаграждение и са работили само седмица-две но пък аз мога да се похваля, че в момента получавам 700 лв. чисто и си пека дупето на морето, квартирата ми е без пари.
Тая фирмадавамного шансове на трудолюбивите и отговорни хора, а екипа е супер. До сега не съм попадала натолкова готини шефове, държат се с нас като равни.
А накойто гроздето му е високо....да ходи да пасе :-)

Здравейте, в понеделник трябваше да е пурвият ми работен ден в тази фирма, но от по-горе прочетеното прецених, че няма никакъв смисъл. Благодаря Ви за мненията.

Работата е много динамична,но еднообразна. Не е за хора, които си тарсят постоянна работа, а само за ученици за през лятото. Не всеки би издържал да досажда на хората и да ги убеждава да си купят нещо, което той самият не би взел за себе си!!!