Алфа Банк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 99&markers=София,бул. Цариградско шосе 99

Алфа Банк България

При откриване на срочен депозит в договора и общите условия е записано че месеца е 30 дни а годината 360 както и в много други банки в страната.Логично е при тримесечен депозит открит на 30 септември да бъде с падеж 31 декември какъвто е моя случай.При изтичане на втория период потърсих  клона на банката в Стара Загора за промяна на договора на 31 март 2010г. но какво бе учудването ми след като провериха в копютъра ми казаха че не съм на падежа и ще трябва да направят справка в централата в София.Помолиха да се обадя след половип час.Тогава заявиха че падежа е на 6 април, защото срока на депозитите се удължава с броя на празниците в календара за периода.Това не е коректно!Ако е заложено в софтуера следва да бъде отразено и в договора на клиента.

Честита Баба Марта на персонала на Алфа банк, Бургас, Александровска и на шефа им за Бургас! С пожелания за здраве и лични и професионални успехи!

Здравейте, искам да изкажа и аз мненито си от Алфа Банк това е една изключително некоректна банка според мен имам кредит към нея от две години миналият месец ми се наложи да внеса по-малка сума от месечната вноска , като до сега винаги съм била точна и на време съм внасяла вноските. И след около двадесет дни се започна едно звънене за тези оставащи пари постоянно даже изпратиха двама служители до службата на съпругът ми и след това пак постояни обаждания по телефона. Става дума за 90лв. при вноска 232лв., без изобщо закъснения до сега. Значи банката има право да вдигне лихвата с 18лв. на месец когато реши без да ти се обаждат по двадесет пъти, а за едно закъснение изхабиха почти толкова пари да звънят и да те излагат пред колегите. Това е много некоректно отношение. А за обслужването нямам думи специално в  офис-Пазарджик. Също искам да кажа на госпожата която беше писала че има предимство пред тези който си внасят вноските към ПНБ и ТBI, извинявам се но нямате никакво предимство след като в тази банка може да се внасят значи тя също има печалба от това не превежда вноските на хората за  благодаря, без значение дали вие имате повече пари в тази банка.

искам да попитам каква заплата взима една касиерка в алфа банк?кандидатствам за работа в софия.искам да разбера и какви са условията за работа.мерси.

До Боби - напълно си права, всико това е вярно, но шефовете не искат да ги занимаваме с "проблеми". Те искат само да събираме кредитите, дето ги раздадоха на мангали и с рушвети, Т. н. "екипи откриване на клиенти", не знам чия безумна идея са, но са само за отбиване на номера. Не може един домакин или "отговорник имущество" /поредната безмислена длъжност, при положение, че София има цял отдел/ с един селър от регинален център да ходят насам натам, вместо да се продадат кредитите на фирма за събиране, както правят нормалните банки. Ама нали сме скъпи на триците, и евтини на брашното - така е. По отношение на месечните извлечения индийците искали много пари за да го доработят това приложение, докато другите банки отдавна ги изпращат по мейл.

Искам да изкажа искрени благодарности на служителите на Алфа банк гр. Русе експедитивното облужване и уважение към своите клиенти . Желая им една успешна и ползотворна година!

НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ КАК ИМА ТОЛКОВА НЕБЛАГОДАРНИ ХОРА В ТАЯ БЪЛГАРИЯ! АЗ СЪМ КЛИЕНТ НА БАНКАТА, И ПО СПЕЦИАЛНО НА ОФИСА НА ПЛИСКА 5 -ОФИС РУСЕ 3-, ОТ  САМОТО МУ ОТКРИВАНЕ И НЕ МОГА ДА КАЖА НИТО ЕДНА ЛОША ДУМА ЗА НИТОЙ ЕДИН ОТ СЛУЖИТЕЛИТЕ!
По-скоро бих искала да изкажа голямата си благодарност към тях че всеки път, когато отида там се отнасят по скоро като блисък приятел с мен от колкото искуствено да фамилиарничът и да ми се лигавят насреща.
Как е възможно българинът да е толкова подло същество- когато не става по неговата търси всевъзможни начини  да срине авторитета на дадена институция, но ако е доволен няма да го угласи. Винага това съм им харесвала на тази банка , че когато отида там ме обслужват с предимство, като техен постоянен клиент, който си държи парите пари тях, а не се налага да чакам заради дами и господа решили да си внесът вноските към ПНБ или TBI заради едното левче и 20 стотинки.
Евала, че има такива служители, които не се притесняват  да откажат на такива клиенти, защото днес ако съм с 2000 лева в банката утре може да отида с 200 000 хил., и  ако ми се наложи да чакам заради такива като тях уверявам ви, че ще разберът за случея дори управниците в Гърция! Лек ден
И на служите от офиса само непред и нагоре :)

До Боби - да  права си за всичко, на една среща питахме донгас докога ще печатаме ръчно извлеченията а той отговори, че индийците искали много пари за да ги настроят по нашите изисквания, да не говорим, че сме закупили най-евтината версия на флекса.

Честита Нова година на всички колеги! Пожелавам ви успешна и ползотворна година в Банката - нашият работодател.....и престанете да се оплаквате, ако искате промяна, първо започнете от себе си!

Здравейте, аз съм бивша клиентка на банката, бивша защото се опитах да стана клиент с история в тази банка, но уви попаднах на служителки, които незнаех отговар на наито един въпрос и се допитваха през цялото време, каквито и некадърници да работят в другите банки такова нещо не бях виждала. Да не говорим, че както си седях пред служителката влетя една жена, която гледаше подозрително с разрошена къдрава коса завартя се налудничево в офиса извика служителката, каза й нещо , след което момичто ми обясни че била някаква шефка от централата, която оговаряла за някакви продажби и казала да ми продаде уеб банкиране, ама какъв уеб, като  те неможаха един цхас да ми открият сметка, по късно стана ясно, че системата им не работи и депозит няма да мога да иамам обясниха ми , че ще го открият при първа възможност. аз си тръгнах на следващия ден се обадих и ми казаха, че ще ми отрият депозит след един месец отивам за да си взема договор и да видя, какво става с депозита ми и се оказва, че само са си мислели да ми открият депозита, тогава си наредих превод за друга банка и поисках да ми закрият сметката, отговорът беше не може елате след един месец. Мисля, че не е нормално това.