Алфа Банк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 99&markers=София,бул. Цариградско шосе 99

Алфа Банк България

До Мишо - какво имаш пред вид с регионалните управители. Те и без това нищо не правят. Най-важното е да не им създаваш проблеми и да не искаш нищо от тях, че не могат да се решат да вземат някое решение, да не би да се окаже грешно.

Не знам кой е доволен и кой не от Алфа Банк,аз съм клиент на тази банка от доста време(и на други банки също).Във офисът,където ходя,досега не съм срещал по банките толкова добро обслужване.Там персоналът е винаги усмихнат,винаги са готови да ти помогнат с каквото могат,обслужват те по-най добрия начин.Това е ОФИС ИЗТОК(Царирадско шосе 22).Хора отидете там,ако искате да получите добро обслужване!!!!!!!!!!!!

Нещо идеята за размяна утихна, защото освен в Варна, София и Русе други въртележки няма. Дано на някой хора да им е дошъл акъла.

До анонимен от 27.09.2009
  Бихте ли описали случая в офис Самоков. Какво имате предвид   *за тях информация като защита на лични данни и дискретност май нищо не значи*?. Защо не се обосновете? За съжаление *некадърни хора* работят не само там, но и в София, въобще навсякъде са болшинство. Така е било, така е и така ще продължава да бъде. Това е не само в нашата Банка, така е навсякъде. Така правят *връзките и вратовръзките* - жалката истина. Относно недоволството Ви бихте могли да пуснете жалба, предполагам, че ще Ви чуят.
Успех :)

Колеги, знае ли някй защо идва г-н MANTZOUNIS  при нашите ръководители. Да не им е набивал обръчите? Или са му излагали "велики" концепции за нашето развитие.

това с ротацията на Управителите е пълна Простотия и недомислица.Някои хора май не проумяват , каква каша ще забъркат , ама в името на това да се пишат началници измислят подобни щуротии. Хайде някой да даде смислена обосновка на това???? Мисля , че в скоро време ще започнат да си тръгват кадърните  от Банката.!

Колеги верно ли е, че днеска е имало шефове от Гърция и нашите са правили презентация на управлението си? Дайте инфо.

на тоя Донгас кой му каза, че рабира от банкерство. От както е дошъл само глупости твори, които нямат нищо общо с българската банкова действителност. Правим велики работи пък месечните извелечения ги вадим ръчно. Май сме скъпи на триците, и евтини на брашното. За Албания може и да е вършил работа, ама за България не става. Това доло в Атуна няма ли кой да им го каже.

В АЛФА БАНКА КАКВО СТАВА С РЕГ.УПРАВИТЕЛИ ??

Емо, престани да пишеш неща които не стават, Петру му бил прекратен договора, на Донгас му бил прекратен, на незнам си кой си.Стига си бълвал лъжи и се скрий в дупката от която си изпълзял.С твоите лъжи подвеждаш много хора.