Алфа Банк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 99&markers=София,бул. Цариградско шосе 99

Алфа Банк България

Заплащането е мизерно,за това ,което изискват от теб на тази позиция.Става ,ако нямаш друг избор

Има ли някакво развитие в последно време (положително или отрицателно)? Последното мнение е от март и не дава много информация за условията на работа... Заслужава ли си длъжността касиер-счетоводител? Чакам да ми се обадят да подпиша договор,но ме разиграват още преди да съм започнала работа,кой знае после какво ще е?.. Много съм на кантар да им тегля една!

Някой знае ли дали ще има вече ваъчери за храна?

Има обявени позиции за работа в jobs.bg, някой може ли да каже как е заплащането, например за специалист уеб банкиране?

пиша до г-н Василев
г-не за какви апликации говориш бре човече ...хората чакат с месеци отговор , а накрая ги отказват ??? знаеш ли др банка където чакаш за отговор по 20 дена за КК или каквото и да е друго...

Някой знае ли нещо за слуха, че ще се сливаме с ОББ?
Пък това с краденето на клиенти от по-старите офиси при нас е факт отдавна! Много лошо, че някой си мисли, че е голям специалист като открадне някой друг депозит, за да си направи таргета! А в същото време не е привлякъл нито един нов клиент! Тъпо е, но шефовете стоят и се правят на разсеяни!

До Ц - Моето момиче, ако си тази, която мисля, че си, по-добре си мълчи, тъй като не си в състояние да даваш оценки-просто си много малка и глупава. Твоите прехвалени колежки са тези, които се бият в гърдите колко много работа имат, забравяйки, че всичко се вижда /кредитни апликации, операции и др./, те са тези, които освен да се обаждат на клиентите на по-старите офиси, за да си прехвърлят депозитите там, друго не са направили за две години и половина /справка-брой апликации за фирмени кредити, фирмени сметки, ПОС устройства, пейрол договори, жилищни кредити, които те самите са генерирали, кредитни карти, потребителски кредити и каквото друго се сетиш/.Това обръщение е валидно, ако си Цветелина от Плевен, ако не си-не ми обръщай внимание.

Връщам си думите, в които бях толкова убедена НАЗАД! Започнах работа в нов офис, НИКАКВО отношение към колеги и КЛИЕНТИ, правят се и се говорят неща, които не се разбират, всичко рефлектира върху КЛИЕНТА, това е ужасно и ме е срам понякога (вече доста често). Явно всичко си зависи от хората и може би всички са с това мнение, защото ПОВЕЧЕТО служители са такива... За съжаление нищо не може да се направи, но при първа възможност щом напусна или дори преди това, ще подам оплакване. Не може да се работи по този начин

това което се случва вече не е трагично а е смешно , махат толкова качествени служители за да спасят своите хора , направо съм потресен , напълниха централата с шефове от които 10 % знаят за какво са там а останалите демонстрират власт и спъват всяка стойностна идея ,,,, и всичко това рефлектира в офисите в страната,, съсипва се банката , това всъщност става ,,а цирка още нее свършил - Вярвайте ми

Отвратително обслужване, вече 3-ти месец чакам одобрение, готините служители от офиса, с който работя не издържаха и си тръгнаха. Никаква идея за визията на банката, никакво отношение към клиентите, и повечето служители нищо не разбират, за мениджмънт няма и да започвам, защото не доброто състояние на банката е от лош мениджмънт. И всичко това рефлектира вурху клиентите и което е още по-лошо, върху КОРЕКТНИТЕ клиенти. На неплащащите преструктурират кредитите, а на плащащите си ги искат обратно!