Алфа Банк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 99&markers=София,бул. Цариградско шосе 99

Алфа Банк България

нямам думи за това което се случва в момента ...възмутен съм и крайно разочарован...освобождават се служители с опит за сметка на ВРЪЗКАРИ и ПОДМАЗВАЧИ ...мнението ми за банката е меко казано лошооооо ... г-да Регионални мениджъри стига сте козирували  а защитавайте служителите си...срам ме е от вас ...закрих си сметките и депозита при вас и няма да стъпя в тази банка....и не само аз , бъдете сигурни в това

Нямам думи от толкова лошо обслужване,някой да има централен телефон на централа или някой от шефовете защото ми пистна от тия некадърни работници които имат!! Да чакам една седмица за едно одобрение................

...нищо не се казва на служителите  - с каква цел се закриват и сливат офиси , кой ще остане , защо ще остане , до кога ще остане ..някои колеги са толкова изнервени от тия конспирации , че накрая сами ще напуснат банката....всичко е забулено в мъгла ,недомлъвки и предположения....мисля , че новото ръководство не действа правилно

Абе с тия цели дето са от 01.10. а пък дет се вика той месеца свърши. Няма ли най-накрая да се започне да се работи нормално. Само заплахи и интриги. Ако не се изпълнят ще се уволняваме и т.н. така не се работи. Литрас е читав ама не са ясни целите - какви офиси ще останат, кои служители също. А  клиентите бягат.

Работата е ясна, банката се превърна в ОМК (Обединена местна компания) и направо смешна за последните назначения. Освен да Ви пожелая да си я носите на гръб нищо друго не виждам!

ТОВА НЕ Е БАНКА! Няма правила, няма ред! Всеки си прави каквото знае, защото няма кой да му каже какво иска, а камо ли някой да му каже как да го направи! Системата за работа е абсурдна! Половината неща ги изчислява тя, а другата се смята на ръка.. как да са доволни клиентите, като не можеш да им дадеш елементарни отговори!

Това дали касиер-счетоводителят върши ВСИЧКО, зависи само от офиса. Аз съм касиер в АБ, но никога не съм изнемогвала, докато супервайзорът или управителят  само си седят. Почти не се е случвало клиент да стои на касата ми прав, за да чака. Винаги супервайзорът и управителят са ме питали да ми помогнат, когато съм имала повече работа! Всичко си зависи от човека! :)

Привет на всички!
Аз съм студентка и ми трябва софтуер за управление на Банкер 2 във връзка с дипломната ми работа. Готова съм и да заплатя за продукта.
Ако някой може да ми бъде полезен, моля да ми пише на [email protected]
Предварително благодаря!

Това е банка,в която се подиграват с физическите възможности на човека,няма и минута почивка,остава се след работно време,само юркане и то за мижавата заплата от под 500 лв.Не се лъжете да си губете времето там,гърците се подиграват с нас.За натоварването и отговорностите,които носи ,касиерът не получава адекватно заплащане.Той върши цялата работа,а му дават трохите.Пълна подигравка!

не се лъжете да започнете там работа- ще съжалявате!!!!
това не е банка- заплата  на касиер, който е пчеличката и върши ВСИЧКО    е  490лв -чисто + ваучери за храна 65лв
това е !!!! НЯМА БОНУСИ ИЛИ УВЕЛИЧЕНИЕ НА ЗАПЛАТАТА!!!