ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Хахаха!!!
Поете/поетесо, велик/а си!
Продължавай да твориш, материал колкото искаш.

Не е петък, но денят е важен,
нещо тука ще се каже.
Чуйте, вика Ванко с глас, онзи педераст главен ще го правят, без да се стесняват.
Кой бе, кой е тоя, пита Вики, некой по велик от Кики?
Как бе!!! Роската, не сте ли го чували, той е снажен, важен и наперен, но дали е толкоз самоуверен?
Главен да си не е лесно,
и на гъза му ще стане тесно,
ако сгафи на килимче ще ляга
и локуми даже ще разтяга, ще се пъне и черви,
кожата си да спаси.
Стига само с работа сме се занимавали,
Роско има още нещо да добави:
мъфинчета най-обича, еклерчета, линче пък и пица,
а с месце ако заблажи, работата ще забрави,
щото туй е най-блажено нещо да си хапнеш, а в пет и тридесет /точно/ чантичката да си грабнеш.
Ама нищо, кво разбирам аз,
Роско връзка пак извади,
и в земята ни удари.
Викайте УРААААА,
нейсе главен той стана!!!!!!!!!!!!

Какви бонуси какви пет лева? Ако си в ЦУ бонуси се раздават на служители близки до шефа на дадената дирекция , тъй като той ги определя. В клоновата мрежа има различни бонуси ако успееш да продадеш някой и друг продукт. Но определено големи продажби трябва да направиш за да наречеш стимулирането бонус.
Относно прехвърлянето към Сила... никой не те кара насила :))))))))

Кажете как е положението в клоновата мрежа, взимат ли се бонуси? За какви премии говорите? На интервюто казаха, че нямат допълнителни заплати и премии, а само бонуси на три месеца.
Карат ли ви да прехвърляте задължително УПФ фонда към ЦКБ СИЛА?

Привет на ЦКБ-то,

Как сте тази година? Взех те ли премии? С новият началник повече ли ви уважават, ценят? Ама май се чува че новите назначения, заплатите и премии нещо се раздават на "семейно приятелски" принцип :)

Айде със здраве :)

До Анонимния с претенциите към Дамянов. Смятам, че леко сте пресолили манджата. Чак да "тормози", "унижава" и "обижда" изобщо не беше в стила му по простата причина, че е кротък и възпитан човек. Пропуските му като ръководител си бяха от съвсем друго естество - къде лично негови, къде продиктувани от външни фактори.
Важно е също така да се отбележи, че с напускането му не се промени почти нищо.

жалко за служителите ни и клиентите ни в габровският клон-директора е тотален инвалид в занаята.ще го разберат работодателите му но дано не е късно,когато избягат най добрите им служители и клиенти ....

Привилегии и шуробажанастина,доноси и кражби бес последствия,

Аз напуснах заради бившия шеф на дирекция Картови разплащания Боян Дамянов. Така се случи и с още няколко колеги. За щастие впоследствие и него го напуснаха. За нещастие сега ще трови здравето на колегите в Пиреос. За този човек важи в пълна сила статията http://profit.bg/news/9-postupki-na-shefovete,-zaradi-koito-dobrite-sluzhiteli-napuskat/nid-143225_picid-_page-2.html
Радвам се, че сега колегите, които устискаха и не напуснаха въпреки кошмарното му отношение (неговото и на приятелката му Цветелина Емануилова, която се имаше за по-голям шеф и от него, само защото спят заедно), се чувстват с новия директор спокойни, ценени и удовлетворени от работата си - него го няма да те унижава, тормози, подценява и обижда, а приятелката му не смее вече без него да крещи истерично на колегите.
Когато се опитваш да развиваш кариера трябва да знаеш, че поведението ти ще те преследва навсякъде - очаквам съвсем скоро господинчото да се провали професионално, защото всички в централите на банките знаят всичко за него, женичката му, историята им и отношението им и никъде няма да ги търпят толкова дълго, колкото ги търпяха в ЦКБ.
Честито ЦКБ - съвсем скоро станахте едно по-добро работно място.

Аз искам да попитам ръководството на ЦКБ АД, първо дали се интерисуват изобщо от взаимоотношенията между служителите им  в малките офиси в малките градове, като Петрич? Второ - имат ли приет  етичен кодекс?  Нормално ли е подобно поведение на служител-счетоводител, май е и шеф на офиса, да се плези зад гърба на клиентка, защото последната е близка или позната на касиерката?Трето-как е решен въпроса с подържането на хигиената и чистотата в малките офиси и съответно прилежащите им сервизни помещения? Трябва ли да има назначен човек, или всички служители трябва по график да чистят, или ако това се извършва само от едно и също лице, например касиерката, трябва ли да й се заплаща?
Господа ръководители, на всички нива в ЦКБ АД, нима не разбирате, че микроклимата на работното място се отразява на качестовото на работа на Вашите служители, което пък рефлектира и в качеството на обслужване на клиентите Ви?
Ще споделя, че по ТВ 7 се излъчват предавания под заглавие "Бос или шеф под прикритие" което се извършва в САЩ. Дават как шефове,ръководители на големи фирми, фамилни или не, дори имаше един кмет на общински център,  президент на един голям университет, преоблечени в работни дрехи работят по няколко дни на определени работни места, и така съвсем естествено се запознават от първа ръка с проблемите и с условията на работата, както и с качествата на служителите им, които се държат съвсем непринудено с настоящия си "нов колега"
Надявам се да бъде прочетено от ръководството на ЦКБ АД.
Участвала съм като "таен клиент" в маркетингови проучвания, поръчани от други банки, но те се извъшват в насока изпълнение на служебните задължения от служителя,  как се презентират предлаганите от съответнта банка услуги, нивото на чистотата на офиса, неговата осветеност. т.н. А за тези въпроси, които поставям по-горе, "таен клиент" не може да извърши маркетингово проучване и даде съответен отговор и препоръка.Това остава Ваше задължение.