ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Здравейте! Да добавя, че проблемите започнаха, когато в края на миналата година ( то не че не и имало и друг път, като влизам там). Но сега стана интересно питам си ги аз разни неща не могат да ми отговарят. За услуги, които си стоят от много години там. И не ми отговарят на мейлите. Прости въпроси за прости услуги. Не могат на елементарни въпроси да отговарят. И с тъпата си услуга синхрон ме занимаваха пак. Дето уж ми я активираха и. После ми я проверяваха дали е активна. И изобщо лигавщина пълна. Пуснаха ми нов договор. Въпреки , че стария е безсрочен. И в интернет имаше някъде информация, че може да вземеш кредит на чуждо име. И познайте отивам аз да си търся институцията отговорна за това дето има офис в Бизнес хотела. Затворен беше точно тогава. И по телефона се държаха грубо.

Та така. Сметката ми я откриха нашите преди време. Доста вече и от тогава проблеми.Първо се почва с това, че всеки път като влезеш има проблеми. Неадекватни отговори. После грандомания.Само ние ги разбираме нещата , фасони. Ти си никои, аз съм банка, за първи път се срещнах с това отношение. Никъде го няма.
Е има го , но оттам почна .Внасям си парички аз и ме питат, а у ама защо? Правя си проба. И часовете са бъркали.

Пак звънях, вдигна ми някаъв симпатичен глас.
Вече няма само картов отдел, а и други неща.

Пак им дрънчах на телефоните.
Пак неадекватни отговори.
Защо?

Последна информация.
Не ти дават да се разпишеш на условия на хартия, има някакви измислени такси за теглене вътре. Не ти ги и принтират даже.

Иначе имат гласове тия от кол центовете. :)

Грандоманията продължава да е голяма.
Винаги са ме дразнели служители, които се мислят за по-умни от другите.
Които не са запознати с условията, винаги са ме дразнели. Слепи, глухи и студени към страданията на хората.
Ежат ти си . Ти си никой аз съм банка. Роботско поведение.
Еми пичове сорка. Аз съм човек :) Не мърша.
Нещата се вършат бързо.

Много нахално е ще да ги питаш.
То едва ли дават минималната даже. Ти за бонуси ще питаш. Кожодери само знаят да взимат без да дават. Грубо отношение към клиента. Сякаш си натрапник. Пишеш си до ръководство, после нищо

Здравейте !Бихте ли ми дали информация за длъжността касиер във Варна,за работното време и за заплащането ? Гледам,че банката работи до 20ч и е отворена дори събота и неделя и не знам какво да очаквам...Започвам обучението си скоро.

Бих желал да попитам освен

основната заплата има ли в банката

някакви социални придобивки -

купони за пазаруване, допълнително

здравно осигуряване,пари за дрехи,

социални на ден за храна,транспорт

или карта за градския транспорт,

премии , бонус ,коледни и др

Благодаря за отговора предварително