ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Някой знае ли за какви заплати става въпрос във вътрешния одит

хей \"WC USER\" никаде не съм писал \"ръководна функция\"
а ти ако си толкова велик критик мислиш ли че трябва да четеш по задълбочено но сигурно и ти си някой слуга на някое ръководно шефче
а може и ти да си шефчето и да пишеш от името на служител както РАЧКИНЯТА!! на.ПРИМЕРНО

Единствената банка,която не обявява работните места открито и при която се назначават хора без интервю, а само защото са познати на някой си работещ там. Дискриминация по отношение на възраст, сексизъм и шуробаджанащина-това е ЦКБ в провинцията.

Излъган Картаджия, струва ми се странно да си заемал ръководна длъжност в ЦКБ и да допускаш толкова много правописни грешки в един абзац. Но в нашата държава всичко е възможно....

Доскоро заемах главна длъжност в централата и не знам какво мисли Рачкинята но взимах заплата подобна на неината да не кажа че и по малко при положение че работех 24-часа в денонощието с единствените дежурни телефони 2 мобилни апарата които цялата 2008 година звъняха нонстоп денем и ношем ако си под душа или по друга причина "човешка" не си отговорил после триабва да се обадиш ти. И това е малка част от тортата не стига че не са ми платили и една стотинка допълнително ами и накрая се наложи да минем на 12-часови смени без допулнително заплаштане без никакви привилегий целия екип освен една служителка която без чужд език и никаква компютърна грамотност която заради моето постъпване на работа мина на редовен график цялата година 2008 шефката ни държеше отговорни за всяко неприето повикване нищо че не се "водиш на работа" че не взимаш нищо допулнително ами и накраия ти държат сметка за нещо за което не ти плащат. Докато някоя малоумна колежка от фронт офиса взима 750лв чисто и работи само 8 часа от 8.30 до 17.30 пише платежни и си оправя ноктите ти вдигаш телефони по 24-часа през деня 70% от тези платежни минават през теб след като колежката ги напише след като мъкнеш като хамалин едни пластмаси а на там а на сам накраия абсолютно не ефективният "Раководител стая" зел че се уплашил и започнал да те клевети шефката те вика и те принуждава да напуснеш по 'взаимно съгласие' защото не си работел достатъчно и на въпроса - Кажете ми проверихте ли в системата че не работя достатъчно
С най голяма наглост ти казват "НЕ' и дори след този въпрос не се проверява колежката казала на шефката шефката ти те уволнява защтото не работиш А никой не е проверил ти си тругваш с разбито здраве нерви нередовен живот не само НЕКОМПЕНСИРАН за годината 24 на 7 напулно зает за ест и слава ами и с един приличен овърдрафт е не знам кои не работи ФАКТ е това че преди 3 месеца един клиент които иска дебитна или кредитна карта я получаваше за максимум 5 работни дни и това въжеше за цялата страна сега може да отидете и да проверите колко време отнема това действие Защтото всеки иска да е шеф а няма кой да работи и поне 5 връзкарчета постъпили доста след мен при напускането ми вече взимаха по голяма заплата Бъдете сигорни че е проверено! ЦКБ скоро ще е една развалина обслужваща Агенцийте за Соцялно Подпомагане. Баджанащина голяма и по добре фронт офис да работите отколкото в Картов отдел карти и мониторинг на транзакций обработка транзакций и в свободното време Кол Център за Яест и слава. Никога не съм очаквал че едена реномирана уж банка може да е такава мехленска кръчма в която секи се бие в гурдите зима парите и черпи а ти долу в избата бачкаш робски и даже не можеш и от виното да опиташ

с тая финансова криза много хора си измиха ръцете!!!положението никак не е розово!

бих искала да кажа защо избрах тези оценки
1.заплащане - не мога да кажа точна сума, но определено съм доволна. Написала съм 4 просто защото винаги има какво още да се желае. Това да ти вдигат заплатата без да се налага да се караш или да преговаряш е направо СУПЕР, а и се чувстваш оценен, което е направо върха.
2.Уваженеи - аз лично до сега няма за какво да се оплаквам ии прякия ми ръководител е много разбран човек, а и Директора на дирекцията (всъщност точно тя ни издейства повишенията, за което сме наистина благодарни)!!!!!
3. Привилегии - сигурна съм, че като отмине кризата ще се подобрят
4.Фирмена сигурност - за това клиентите малко недоволстват, но не защото я няма - напротив. Но по-добре така!
5.Съотношение работа/свободно време - свободно време през работното - завииси от дните, офисите, личната организация. в най-натоварените дни на месеца е малко тегаво не ставаш на всеки час, но не оставаш след работно време!!!!!!
6.Потенциал за развитие - ако имаш нужните качества ОК!!!! ако не няма за какво да се оплакваш на всякъде има "връзкари"
7.Местоположение- СУПЕР, вече сме навсякъде
8.Колеги - с тия хора просто работиш. Не е нужно да се харесвате, но пък ако си допадате още по-добре. Най-важното според мен е да не забравяме че ние сме там да работим
9.Работна среда - както т.8, а относно клиентите - те са клиенти винаги са прави, а и навсякъде са еднакви не зависи толкова от самата банка

Кажете нещо за ЦКБ като заплащане и работно врема?

Явно колегите нямат трудов стаж по и другите банки или са още в началото на трудовата си кариера, защото иначе щяха да знаят за непосилните таргети, непрекъснатите атестации и годишни оценки от които зависи твоето оставане на работа. Препоръчвам Ви да се огледате и по другите банки /Райзайзенбанк, БПБ, ДСК и др./ и тогава може да спорим. Бил съм в няколко банки и кореспондирам с много колеги, но като по-горе цитираните алчни и безскрупулни банкери /Райзайзенбанк, БПБ и ДСК/ не съм виждал.

Работя в ЦКБ и не съм видял развитие. Заплатата не е променена.... а инфлацията расте. Седиш си на една позизия и толкова. Само ако си на някого те лансират....