ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Турската бавна банка.

Здравейте, може ли мнение за ЦКБ Несебър? Смятам да кандидатствам за работа там? Благодаря!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Има карта Мултиспорт.
Няма 13-та заплата. Има годишни премии, но са само за избраните.
Няма ваучери.
Гледай да договориш добра заплата. На друго не разчитай.

Здравейте, някой знае има ли социални придобивки за служителите в Цкб, като карти за спорт,13 заплата, ваучери?

Най-готината банка, в която изпълнителният директор те кани на коледно парти, което сам трябва да си платиш. Няма не искам, няма недей, директора бързо те задължава и така предпразнично сурва, сурва... служителя отива на парти с усмивка широка. На него всички са весели и щастливи, а началството си вика брей и тая години как добре се получи... догодина пак същият .....
Благодарим ти ръководство, че вместо за семейството, ние по задължение и под строй със заплати по 1100 лева ще правим на Вас със заплатата по 10 коледното Ви настроение.

Ти си доволен ама я гледай по-долу претенцията как се е запенила. Не си гледа несвързания изказ, но тръгнала да обяснява, че който работи по специалността, не търси друг работодател. Смятай за каква тъпота става въпрос.

Наскоро ми се наложи да си отворя сметка в ЦКБ. Честно казано не знам дали заради клона, в който отидох, но обслужването беше светкавично,много разбираемо и точно ми обясниха всичките предимства и условия на банката. Определено с отношението си ме спечелиха, като клиент.