ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Интервщиращия е пълен капут, чеп за зеле не става от него и се прави на ретро мутра

Явно колегите от IT отделът напускат всичките, защото Jobs.bg e пълна с обяви за работа от CKB, ЦКБ!

Помислих си, че непрофесионалното отношение по време на интервюто за работа е лично към мен, но явно е към всеки!

Мненията на колегите не са измислени!
Пропуснали са да напишат, че не можеш да започнеш от днес за утре освен ако не си връзка! И ти казват най-нагло ще чакаш да те проверим! Не ти казват на първото интервю заплата и дали ще има стъпка две!

Кандидатура help desk:

Защо пускат изобщо обяви за работа, като заплатите са като за предишният век!!

Шефовете да си наемат техните деца и да им дават същата заплата - условия за труд!

За ПЪРВИ ПЪТ съм участник в такова безумно интервю за работа!

Подиграват се с кандидатите с отношение и заплащане!

Явих се на интервю по обява за работна позицията като: IT Системен администратор.
Интервюто се проведе по Vaiber около 25 минути.
Такова не професионално (аматьори) отношение от доста време не бях срещал:

- Закъсняха без уважителна причина (каквато и да е причина) почти 10 минути.

- Не се представиха когато започна разговорът!

- Когато се включиха не се виждаше с кога разговаряш, само отблясък от слънцето и две мъжки фигури!

- От първото изречение се започна с личностно заяждане, ебавка - тип подигравка, защо сте с риза - а интересуващите бяха облечени по тениски с къс ръкав!

– Продължи се с подобни тъпи заяждащи Въпроси!

- Когато си казах заплата започнаха да драскат агресивно по листовете и ме попитаха защо толкова искам!

Има и още но сами преценете!

Ако умеете да целувата Зад***и и одобрявате мутренския подход от 90те години, възприет като ежедневно отношение на високия и средния мениджмънт към подчинените и принципът "Наведена глава сабя не я сече", това е вашето място за работа. В случай че не сте в интимна връзка с някой от генералния мениджмът или не слугувате (?!?!?!) на прекия си ръководител, мястото Ви може да изстине от днес за днес. Мутрите Ви вкарват в една стая, за да Ви обяснят "колко много желаете да си тръгнете спешно от там" и Ви принуждават да напуснете сами иначе...лошо за Вас. Доказани случаи на побой на работното място от жени срещу техни подчинени. Мениджмента пасува и не го интересува. Изнасяне на лични данни на клиенти на банката от служителка на банката с умисъл, с мотиви, обслужващи личните й интереси. Доказано с Решение на КЗЛД. Мениджмента на банката отново пасува. Поради преобладаващия дамски персонал отношенията в екипите, повече напомнят гнезда на змии, отколкото екипен дух; клюките и интригите са на първо място. Ако се грижите добре за шефа си обаче, ще получите привилегията често да Ви праща да "работите в извън работно време", което да ви бъде платено и индексирано с 1,75 до 2 пъти.

Това е работя за бели роби. Дават ти минимални пари а от теб очакванията за продажби са огромни. Недейте да се лъжете. Има много клиенти, а ти работиш сам 89% от времето.

Турската бавна банка.

Здравейте, може ли мнение за ЦКБ Несебър? Смятам да кандидатствам за работа там? Благодаря!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес