ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Какви бонуси какви пет лева? Ако си в ЦУ бонуси се раздават на служители близки до шефа на дадената дирекция , тъй като той ги определя. В клоновата мрежа има различни бонуси ако успееш да продадеш някой и друг продукт. Но определено големи продажби трябва да направиш за да наречеш стимулирането бонус.
Относно прехвърлянето към Сила... никой не те кара насила :))))))))

Кажете как е положението в клоновата мрежа, взимат ли се бонуси? За какви премии говорите? На интервюто казаха, че нямат допълнителни заплати и премии, а само бонуси на три месеца.
Карат ли ви да прехвърляте задължително УПФ фонда към ЦКБ СИЛА?

Привет на ЦКБ-то,

Как сте тази година? Взех те ли премии? С новият началник повече ли ви уважават, ценят? Ама май се чува че новите назначения, заплатите и премии нещо се раздават на "семейно приятелски" принцип :)

Айде със здраве :)

До Анонимния с претенциите към Дамянов. Смятам, че леко сте пресолили манджата. Чак да "тормози", "унижава" и "обижда" изобщо не беше в стила му по простата причина, че е кротък и възпитан човек. Пропуските му като ръководител си бяха от съвсем друго естество - къде лично негови, къде продиктувани от външни фактори.
Важно е също така да се отбележи, че с напускането му не се промени почти нищо.

жалко за служителите ни и клиентите ни в габровският клон-директора е тотален инвалид в занаята.ще го разберат работодателите му но дано не е късно,когато избягат най добрите им служители и клиенти ....

Привилегии и шуробажанастина,доноси и кражби бес последствия,

Аз напуснах заради бившия шеф на дирекция Картови разплащания Боян Дамянов. Така се случи и с още няколко колеги. За щастие впоследствие и него го напуснаха. За нещастие сега ще трови здравето на колегите в Пиреос. За този човек важи в пълна сила статията http://profit.bg/news/9-postupki-na-shefovete,-zaradi-koito-dobrite-sluzhiteli-napuskat/nid-143225_picid-_page-2.html
Радвам се, че сега колегите, които устискаха и не напуснаха въпреки кошмарното му отношение (неговото и на приятелката му Цветелина Емануилова, която се имаше за по-голям шеф и от него, само защото спят заедно), се чувстват с новия директор спокойни, ценени и удовлетворени от работата си - него го няма да те унижава, тормози, подценява и обижда, а приятелката му не смее вече без него да крещи истерично на колегите.
Когато се опитваш да развиваш кариера трябва да знаеш, че поведението ти ще те преследва навсякъде - очаквам съвсем скоро господинчото да се провали професионално, защото всички в централите на банките знаят всичко за него, женичката му, историята им и отношението им и никъде няма да ги търпят толкова дълго, колкото ги търпяха в ЦКБ.
Честито ЦКБ - съвсем скоро станахте едно по-добро работно място.

Аз искам да попитам ръководството на ЦКБ АД, първо дали се интерисуват изобщо от взаимоотношенията между служителите им  в малките офиси в малките градове, като Петрич? Второ - имат ли приет  етичен кодекс?  Нормално ли е подобно поведение на служител-счетоводител, май е и шеф на офиса, да се плези зад гърба на клиентка, защото последната е близка или позната на касиерката?Трето-как е решен въпроса с подържането на хигиената и чистотата в малките офиси и съответно прилежащите им сервизни помещения? Трябва ли да има назначен човек, или всички служители трябва по график да чистят, или ако това се извършва само от едно и също лице, например касиерката, трябва ли да й се заплаща?
Господа ръководители, на всички нива в ЦКБ АД, нима не разбирате, че микроклимата на работното място се отразява на качестовото на работа на Вашите служители, което пък рефлектира и в качеството на обслужване на клиентите Ви?
Ще споделя, че по ТВ 7 се излъчват предавания под заглавие "Бос или шеф под прикритие" което се извършва в САЩ. Дават как шефове,ръководители на големи фирми, фамилни или не, дори имаше един кмет на общински център,  президент на един голям университет, преоблечени в работни дрехи работят по няколко дни на определени работни места, и така съвсем естествено се запознават от първа ръка с проблемите и с условията на работата, както и с качествата на служителите им, които се държат съвсем непринудено с настоящия си "нов колега"
Надявам се да бъде прочетено от ръководството на ЦКБ АД.
Участвала съм като "таен клиент" в маркетингови проучвания, поръчани от други банки, но те се извъшват в насока изпълнение на служебните задължения от служителя,  как се презентират предлаганите от съответнта банка услуги, нивото на чистотата на офиса, неговата осветеност. т.н. А за тези въпроси, които поставям по-горе, "таен клиент" не може да извърши маркетингово проучване и даде съответен отговор и препоръка.Това остава Ваше задължение.

Днес, на 22.04.2013 г. отидох в офиса на ЦКБ АД, който се намира на бул. Вл Варненчик във Варна срещу централна поща и помолих касиерката да извърши плащане на данък сграда и такса смет чрез Easy Pay. Доста троснато тя ми заяви, че е правила много преводи, но никога досега не е плащала данък сграда и такса смет чрез системата Easy Pay. Не можа да ми отговори и на въпроса каква ще бъде таксата за услугата. Мисля, че вината за това не е моя и не би трябвало да ми се държи такъв тон.
Освен това, след като тази банка предлага извършването на определена услуга, тя би трябвало да има и обучени служители.

Споделям до някъде мнението на "Разочарована" от предходния пост, но аз не съм разочарован, а много много разочарован и сега ще споделя защо.
На 02.09 бях поканен на интервю за работа, след като бях кандидатствал от обява в jobs.bg. Отивам в уречения час, посреща ме една госпожа и почва събеседването, след като се присъединява и човек от отдела, за който кандидатствам. Минава интервюто и след около час и половина въпросната госпожа ми позвъни за да ми съобщи, че са се спрели на моята кандидатура и дали приемам техните условия. Аз приех и на другия ден трябваше да отида отново в банката за да си подам молбата за постъпване на работа. И така  стана, попълних няколко документа и бях представен на няколко настоящи служителя като новия колега. Трябваше да започна на 12.09 работа.
Отидох си до родния град Плевен, за да си набавя някой от документите, нужни за започване на работа.
Намирам си нова квартира и всичко необходимо за един столичанин в повече.
На 09.09 същата госпожа ми позвъни да не идвам на 12.09 на работа, да изчакам да ми се обади същия ден, т.к. директора настоявал за подробно проучване.
На 12.09 чакам уговореното обаждане, което така и не се случва. Накрая звъня аз: "Съжалявам, но имаме лоша новина за Вас, директорът решил да не назначаваме човек за момента..."
Стоя като гръмната след това обяснение. Отварям jobs.bg, обявата пусната отново около 14 и не знам си колко часа същия ден, а аз се обадих около 17:00. Е как хем няма да назначават, хем търсят човек.
Сами си правете изводите. Стоя с името си зад това, което съм написал. Мога да цитирам имена, но за разлика от тях, аз съм коректен.