ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул. Цариградско шосе 87&markers=София,Бул. Цариградско шосе 87

ЦКБ АД - Централна Кооперативна Банка АД

Има карта Мултиспорт.
Няма 13-та заплата. Има годишни премии, но са само за избраните.
Няма ваучери.
Гледай да договориш добра заплата. На друго не разчитай.

Здравейте, някой знае има ли социални придобивки за служителите в Цкб, като карти за спорт,13 заплата, ваучери?

Най-готината банка, в която изпълнителният директор те кани на коледно парти, което сам трябва да си платиш. Няма не искам, няма недей, директора бързо те задължава и така предпразнично сурва, сурва... служителя отива на парти с усмивка широка. На него всички са весели и щастливи, а началството си вика брей и тая години как добре се получи... догодина пак същият .....
Благодарим ти ръководство, че вместо за семейството, ние по задължение и под строй със заплати по 1100 лева ще правим на Вас със заплатата по 10 коледното Ви настроение.

Ти си доволен ама я гледай по-долу претенцията как се е запенила. Не си гледа несвързания изказ, но тръгнала да обяснява, че който работи по специалността, не търси друг работодател. Смятай за каква тъпота става въпрос.

Наскоро ми се наложи да си отворя сметка в ЦКБ. Честно казано не знам дали заради клона, в който отидох, но обслужването беше светкавично,много разбираемо и точно ми обясниха всичките предимства и условия на банката. Определено с отношението си ме спечелиха, като клиент.

Някой да помогне с коментар за работата в София? Обмислям кандидатстване в тази банка?

"Празнодумието " ,без покритие ,което работи "по специалността' ,няма нужда от истерии.Хора ,които работят по специалността, не търсят друг работодател.А на фермите обърни внимание,защото там плащат 10 пъти повече отколкото,на тебе "по специалността' и от просташките провинциални изказвания,не става ясно .Смешно провинциално его без покритие са и смешните фронтофиси в тази "банка' ,пък и защитаващите я,и пишещите си сами позитивни коментари.Не ползвайте цкб,най - некадърната и некомпетентна "банка" са!!!!Селски и просташки изрази като" претенцио " и тн си ги говорете на село!Нагли и некомпетентни са цкб,не ги ползвайте!

Кандидатствам за работа във счетоводството във Варна на свързана фирма във холдинга.
Каква е обстановката там? Приятна ли е средата там?Какво е натоварването? Всякаква инфорация ще ми е полезна.

Като бивш служител мога да споделя мнението си за да помогна за по ясна представа за работата. Всичко зависи от това в кой клон си и дали си човек на някой. Единственото заплащане е заплатата, която не се увеличава НИКОГА за касиери. Никой никога не защитава касиерките, работа по 12 часа, защото няма кой да работи. Работиш едновременно и като каса на банката, изипей, Уестърн Юнион, правиш чейнч, зареждаш банкомат и го ревизираш, правиш ценни пратки и въобще какво ли не. Ако ти се наложи да взимаш болнични ооо тогава идва ужаса. За себе си ще кажа че съм излизала отпуска за три години по 10дни.Разбира се пак ще кажа при фронт офиса нее така и зависи от директора.

И по кое разбра, че съм необразован, Ваше Празнодумие?
Пиша в качеството на човек, който иска да разбере нещо за даден работодател, а не да чете истеричните оплаквания на поредната претенция без покритие. Смятам, че още от първия ми пост стана ясно, но май само ти не разбра.
Фермите в Англия ги препоръчвай на друг. Аз работя по специалността си в България.