ИКОМ Консултинг / ICOM /img/frontend/nomap.png"

ИКОМ Консултинг / ICOM

Смешни изказвания за промити мозъци. Простотиите на предишните страници не могат и да бъдат коментирани. Някакво човече, което не смее да си напише името, за да не бъде усмяно се жалва пред господ и плюе по хора с които е седял на една маса и им се е усмихвал.
Никога няма да спреш да се ядосваш. Винаги ще се чувстваш минат от живота и някой друг ще ти е виновен - свиквай с тая мисъл.

Ами пред кого да ги поставиш над управителя - пред Господ? Разсмивам се просто, но и спирам да се ядосвам за глупащини. :)))

Нужно е себеуважение за да уважаваш и другите. Ако не си поставил своите проблеми пред този който може да ги реши, космосът ти пречи :-)
Доволен съм си от работата и от хората. Предполагам че ако изгонят някой заради несправяне той веднага ще се изкара за голямата работа вместо да обърне внимание на себе си? ;-)
Успех на всички!

Точно така, чуват те ако имаш какво да казваш, но това трае точно колкото да излезе от другото ухо. Не, простете, колкото да излезе някоя лъжа и заблуда от устата на шефчетата, да, много са сладкодумни и много послъгват. Ами онзи, който твърди че било невярно казаното - него лично го извозват всеки ден и всеки час с ниските като за метач на улици осигуровки. Не му пожелавам да напуска скоро, за да не види и обратната страна на медала. Защото засега явно е е промит мозък.

Ти ако си вземал толкова че с едното "извозване" шефовете да идат на луксозен курорт защо си напуснал ?? Или може би не си напуснал а са те уволнили? Пожелавам си времето, когато ще получавам толкова, че ако шефовете ме извозят като напускам да могат на курорт да отидат - най-луксозния по възможност.
Фирмата е готина и критиките (или по скоро обидите) по-горе на мен са ми безмислени. Не ме вълнуват особено, но не мога да ги подкрепя, защото според мен са неверни. Тези които са ги писали твърдят че било ясно кои са. Не ги знам но и не държа. То и аз бих се срамувал да си напиша името под такива простотии.

До момента не съм видял и един от горепосочените проблеми. Средата е добра и колегите са готини. Ако ти се работи и не се скатаваш има и резултат. Най-много ме кефи че ти се чува мнението ако има какво да кажеш
Фирмата е добра за този който иска да се развива.

Почти всеки напускащ бива извозен със някакви пари, достатъчно за почивка на шефовете в луксозен курорт. Аз лично знам за поне петима, които са били прецакани, заради неспазване на Кодекса на труда. Не препоръчвам на никой да започва работа там, но който почва - да си защитава правата дори с риск да си иде. Особено за отпуските, ако не е подписвал молба, а го преебат - да ги съди.

Култова фирма, не че ти я препоръчвам, но доста начинаещи студенти са започнали кариерата си там. Знаеш ли защо имат толкова много обяви? Условията са толкова лоши, че често екипите се наговарят и напускат едновременно. Ако се питаш защо го правят? Ами правят го за да им стане гадно на собствениците. Бичат изцяло аутсорсинг, осигуряват на минималния праг за тази професия. Шефовете са много сладкодумни, но предимно слъгват за това, което ще се случва. Заплатите са под средните за бранша, а работата извън работно време, включително събота и неделя, далеч не е изключение.

Иком - синоним на измами и дребен тарикатлък. Някой каза нагоре, че пробутват части втора употреба за нови, това не ми се вярва да е спряло и сега. Едно време имаха и човек на митницата, който им прикриваше далаверите. Сега не знам как е. Човекът Ж. както чета е станал нещо повече от момче за всичко на И., но пак си е същия селянин.

До Модев - написаното от мен достатъчно красноречиво говори /на когото трябва и може да разбере/кое е лицето, което го е писало, затова няма смисъл да го казвам. И аз се опитах да вкарам конструктивна критика, но какво да направя като нещата са толкова ужасни /особено положението с мениджмънта/?
Е, ако на някой може да му е от полза - нека се образова на темата, засегната в линка: http://www.nova-rabota.com/2007/12/17/healthy-turnover/#more-136