Фесто България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Хр. Колумб 7&markers=София,бул. Хр. Колумб 7

Фесто България ЕООД

Не съм служител на фирмата. В нея работи член на семейството ми.
Бих казала, че в много отношения Фесто Производство е една от най-добрите и коректни фирми във София. Повярвайте ми запозната съм имам база за сравнение и не говоря празни приказки. Като започнем от социалната политика, условията на труд, допълнителните придобивки и т.н.
Не трябва да забравяме семейните празници на фирмата и начина на организирането им вкл.фирмените новогодишни тържества, а условията на труд в производствените цехове има доста фирми, които никога няма да постигнат.
Сега в периода на криза виждам, че се прави всичко възможно да се преодолеят проблемите. Със запазване на всички социални придобивки, които фирмите в криза отдавна премахнаха. Без съкращения на персонал /изкл.служители на пенсионна възраст/, което също прави чест на ръководството на фирмата. Да, може да желае и още. Надявам се след излизане от кризата да има възможност за увеличаване на възнажражденията. А за г-н Вичев – какво да ви кажа, не го познавам лично, но пожелавам на служители и фирми – да имат късмета да работят с такъв и за такъв Човек като ръководител.

Съгласна съм с колегата "бърз_смел_сръчен". В социално отношение фирмата добре се справя! За шуробаджанащината също съм съгласна! Обаче, смятам, че управителя на фирмата доста се е дистанцирал от простолюдието...преди години често минаваше по цеховете и се интересуваше от проблемите... докато сега разчита на разни мижетурки да му докладват къде какво, а те съответно го лъжат на поразия! Хубава работа...ама българска! Много хора не издържат на простотиите и напускат! Няма да е лошо да се запита ръководството..."защо". Даже Тимбилдинг се организира (чиста загуба на време и пари)! Нищо не влиза в главите на "first class"! Тъпа работа.....като цялата държава....

Мнението е за Фесто производство ЕООД. Фесто България ЕООД е като отделна фирма.
Степента на лицемерие на колегите и "робството" до голяма степен зависят от конкретния отдел. Във всичките има огромна разлика в поведението на началниците и колегите към вас! Това е в отговор на някои от предните мнения.
Заплащането е задоволително. С натрупването на стаж във фирмата расте. И не зависи от индивидуалните умения и познания... Има доста бонуси спестяващи разходи (социални придобивки, мед. обслужване, отстъпки в магазини и заеми от банка+добро съдействие и т.н.). Вече се заплщат идеите за подобрения в производството, но заплащането е смешно.
Фирмена сигурност - голяма, дори и в настоящата криза се пазят работните места.
Потенциал за развитие няма! Освен ако си поредния служител доведен от чичо си.
Работна среда: добра. Ръководството държи на удобството на работните места и често се угажда на всякакви прищявки, дори и необосновани.
Свобоеното време е като за 8 часов раб. ден - нищо особено. Но работното време е такова, че има възможност за допълнителна почасова работа.

Имам съмнение,че всичко,което се говори са само думи,а в действителност нищо не помръдва. .Съмнява ме също,че е принцип на управляващите да не забелязват проблемите от неудобно естество-така те просто не съществуват.
А за свободно време и да го има,няма начин да се възползваш от него,поради обстоятелството,че си уморен като животно ,не толкова от работа,колкото от икономисаните здравословни условия на труд.

рабтех две години в тази фирма,като 70 % процента от времето работех на работно време тип 'когато и да отида и колкото и да остана' ! определно думите казани от повечето хора са прекалено силни,оценките ми са ниски,но ако трябваше да бъдат оценки свързани с отношението им към мен щяха да са по-високи,доволен съм от отношението им към мен от разбирането на проблемите ми,колегите са перфектни,мн готини хора,има и гадни,както на всякъде просто не се бутай при тях и няма да ти се вижда гадно там ! заплатите са ниски

Заплащането е от 350 до 600 лв най много и то ги достигаш поне след 5 години усърдна работа.За уважение не може да се говори има само лицемерие.Привилегии има доста все пак и малките неща са от значение.
Фирмена сигурност има , съотношение работа/ свободно време е добре, ако обаче обичате да ставате мн рано сутрин- 5 часа.
поненциала за развитие никакъв го няма, освен ако не си познат на някой.местоположение - най удобно е да се пътува с кола, колегите са гадни лицемери, целящи само да те прецакат. рабонтана среда не е никак добра.Моето лично мнение е да си търсите друга работа

Не е толкова лошо :) Работните смени са добре измислени и тези които се опакват от ниското заплащане винаги могат да си намерят допълнителна работа
Колегите са малко лицемерни хора, но ако не им обръщаш внимание се спира и с това. Потенциал за развитие има навсякъде и винаги, стига да имаш търпение и да бачкаш здраво.

там се държът с теб като с боклук,колегите са на средна възраст 45 и са ограни4ени.Шефорете се държът с вси4ки като с роби а и така се 4увствах и аз като работех там

opredeleno firmata ne otgovarq naistina na tova kakvoto ime i se vodi..... govori se za kakvo li ne no ni6to ne se pravi... firmata ne moje da predloji nikakvo razvitie na rabotnicite si , v tehen plus e moje bi edinsveno socqlnata im politika ... za tezi pari koito se polu4avat ne si zaslujava vlojeniq trud i nervi

edinstveno rabotnoto vreme e dobre razgrafeno :)potencial za razvitie nqma ,da ne govorim za zaplatite ...