Фесто България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Хр. Колумб 7&markers=София,бул. Хр. Колумб 7

Фесто България ЕООД

Красимира никога няма да легне с тъпото ви боксьорче Огнян Петранов. Момичето е изтезавано жестоко 7 години н не го оставят намира.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8+%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B8 Това правят с нея 7 години и са я осакатили.

Боклучета, заплатите ви са маскимално 1500 лв. Красимира пътува по света и смятате, че такава образована жена ще дойде да ви "духа"? Вие сте бедни боклучета с психически отклонения. Селянчета сте прости и ще ви "духат" простите ви жени. Жените се и жените ви ще ви "духат" без пари. Образованите жени с интелект си живеят живота, а вие ще ядете боб и жените ви ще ви го "лапат".

Кажете на простия си боксьор Огнян Петранов да оставят Красимира намира. Този боклук да спре да преследва момичето. Това момиче е инженер с езици и обикаля света, а този прост селянин го следи и говорят на момичето да им "духа". Красимира му е била колежка 2012 и от тогава е следена от прости селяни и тероризирана.

https://krasimirar.wixsite.com/mysite С това момиче не се занимавайте!

Тъпото боксьорче Огнян Петранов от компанията ви преследва и тормози колежка от Теленор. Момичето не ги е харесвало и никога не са били близки. Работили са заедно преди 7 години и от тогава нямат контакти.

https://bg.linkedin.com/in/ognyan-petranov-24037365 Този слабоумен боксьор е замесен в терора на Красимира.

https://advokatyordanova.com/ Това е нейна съученичка от Враца, кято Красимира не понася и не вижда нея и останалите от компанията й от 10 години.

https://krasimirar.wixsite.com/mysite Това е Красимира, която е инженер по образование, знае 3 езика и обикаля света, а простите българчета я преследват и тормозят системно.

Колеги сме на просто боксьорче от Фесто, което преследва бивша колежка от Теленор и ни показва постонянно нейни снимки. Мимичето е следено по брутален начин и тормозено системно. Огнян Петранов не е бил никакъв на Красимира и не са имали никаква комуникация освен по отношение на работа. След напускането на Красимира от бившя Глобул си трие фейсбук страницата, за да премахне всички нежелани контакти, но вманиачените й съученици и бивши колеги я обявяват за луда, за да я следят с МВР и вкарат в лудница. Момичето има международна кариера и е щастливо, а в България за нея се съчиняват глупости, за да я заключат в лудница. Възмунтени сме от Фесто! Какви хора наема на работа...

https://bg.linkedin.com/in/ognyan-petranov-24037365 Този боксьор никога не е бил близък с Красимира.

https://krasimirar.wixsite.com/mysite Това е Красимира, която обикаля света и с Огнян и останалите вманиачени няма никакви контакти.

Много скапана фирма и некомпетентен ръководен персонал.
Личи си че тези мениджери и разни измислени ръководители са назначени там с роднински връзки, познатата шуробаджанарска история.
Разкарват те за интервю няколко пъти, обещават добри пари и уж издигане във фирмата и накрая чакаш да ти звъннат за да ти кажат че немогат да ти плащат такава заплата и дали си съгласен на много по ниска.
Преди време си мислех че тази фирма е наистина една от най добрите в нашата родина но вече кракът ми няма да стъпи там.
Съвета ми е - не си губете времето да кандидатствате за работа в тая измислена фирма.

Съжалявам, ама ще се изкажа негативно. ОК. Купиха маски, но изпратиха 1/3 в Китай, за нашите тамошни колеги. До тук добре (показваме съпричастие и съчувствие), но никой (повтарям)НИКОЙ не попълни бройките (чрез поръчка). Или може би поръчаха, когато беше твърде късно. Първо ни казаха, че действието на маските е осем (8)часа, след три дни и около 300 маски окрадени, идва второ действие (маските "важат" за три дни и след "дезинфекция" в микровълнова, за 5 секунди, са готови, за повторна употреба. А за ръкавици и очила, само сме чували, но не сме видели. При последния "брейндсторм", с пропуските, се получи "ОЛЕЛЕ". Какво значение има, дали ще подпише този или онзи началник отдел. Те, полицаите, сигурно ги познават и по име, и по снимка (отново деление, на наши и ваши. Ако чете тук Деница или някоя от нейните подопечни - хорица, вземете се в ръце!

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Изисквания за инженер:
-да е роднина на някой началник ( брат,баща,сестра,майка,вуйчо...)
-да може да си напише трите имена правилно.(Ще се счита за предимство)
-да знае на къде се отвива и завива болт.
-да не противоречи на началника си и винаги да е съгласен с него. Независимо колко е тъпо нареждането.
-да има висше образование (може да няма и нищо общо с инженерни спицялности)
ИМА ИНЖЕНЕРИ КОЙТО СА ИЗКЛЮЧЕНИЕ И СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА И ЗНАЯТ КАКАВО ПРАВЯТ!!!!!!!!!!!!!

Не ви ли се протриха езиците от лизане на задници?