Доверие Брико АД / Mr. Bricolage - България /img/frontend/nomap.png"

Доверие Брико АД / Mr. Bricolage - България

Изказвам мнение на служител,който е започнал работа в добричкия БРИКОЛАЖ от самото му основаване. Като цяло колективът е страхотен. Това е не само мое мнение,но и мнение на по-голямата част от екипа. Консултантите ни са добри професионалисти. Да не забравяме,че колективът ни е млад и на години така,че има още какво да учат. Важно е ,че работят с желание и ентусиазъм и по- голямата част от клиентите ни са доволни. За социалния пакет много фирми могат само да си мечтаят, естествено има още какво да се желае. Така че не се страхувайте продължавайте да кандидатствате.При нас е весело!!!

Az pak bih iskal da kaja iskrenno mnenie popadnah slucaino v magazina v dobrich i vsichko e dobre oceniavat me i razgovariat s men. Vsichki sa spravedlivi no poniakoga strogi i korupciata za koiato govorite ne se usesta. Zaplatata moje da bade i po visoka no ekipa v Dobrich e strahoten i si rabotim dobre. Nai mnogo miharesva che kogata nesto ne e nared ni kazvat i obuchavat, vse ni pitat kak se chuvstvame. Ako niakoi ne e dovolen moje da ima lichni prirchini ne znam za mislia che firmata e otlichna. Samo ne mogat da resat problema s transporta no se nadiavam. Moje da kandidatstvate spokoino v tazi firma.

I tuk e momenta da kaja che ot dulgogodishnata mi rabota vuv taz firma e prosto golqmo gubene na vreme ....nqma NIKAKVA PRESPEKTIVA daje i da si nai dobriq (taka da se kaje). pochti v cqlata veriga ot magazini rabotqt xora koito sa ( za tezkoito sa na po visoko nivo ot prodavachi...)mnogo dobri poznati na tez ot glavniqt im ofis (centrala) ....ne se lujete da xodite tam, a i usloviqta na trud sa pod vsqkakva kritika.... vie nqmate dumata izobshto ....a puk i tekuchestvoto e tolkova ogromno che kato rabotex tam nemojax da zapomnq imenata na povecheto ot kolegite si ....vie si precenqvate dali shte zapochnete da rabotite tam TOVA E VASH IZBOR .... tova si e moeto mnenie i se nadqvam da ne se otrazi na tez koito kandidatstvat za rabota v taz firma ....,.......no puk ako pochnete tam ne se muchete da se izdignete v erarxiqta nqma da vi se otvori parashuta ....ima i oshte mnogo drugi nedouredici no ako trqbva da gi opisvam nqma da mi stignat opredelenite simvoli ......Priqtno mi beshe ,,,,,

nqkoi da ima informaciq za zaplatite vuv Stra Zagora????

оценките ми се базират на стажа 2,5г

ako se eliminira korupciata i se vzemat na rabota kadarni hora- chte cafti taia firma, no poneje lichnostite interesi sa mnogoooo po- vajni ot firmenite, to....polojenieto ne e mnogo veselo...no horata tarpiat, iavno im haresva...JALKO

Mr.Bricolage e edna golqma firma no ima mnogo ne6ta koito trqbva da se podobrat.

Верно е това за роднините! Говоря за магазина в Добрич! Управителката се е погрижила да довлече всичките си роднини и приятелки, които се ползват с привилегии пред другите! Продължават да напускат качествени кадри, а нови не идват! Просто и тук в провинцията няма желаещи да работят за 280лв.на месец! Е естествено ако си от родата нещата не стоят така! Те идват "научени мениджари"! Надявам се скоро да има чистка в раководните кадри иначе магазинът ще остане без обучен персонал!

Заплащане: Както в онази история "Роднина-милиционер, роднина-милиционер"... Ако не си от роднините, заплащането ти граничи със социалния минимум. Вярно е, че има по-зле платени постове в други фирми, но това не е оправдание.
Уважение: Нулево. Ръководните кадри дори не поздравяват нисшестоящите.
Привилегии: Преди да започнеш работа, четеш в обявата "социални придобивки". Но това значи само и единствено, че фирмата те осигурява на пълната работна заплата. Похвално! Неща като карти за транспорт, служебни телефони, отсъпка в магазините за служителите на дружеството - dream on... А премиите... Хмм... В най-добрия случай - веднъж годишно, в размер на една работна заплата, но и изплащани с нея - сами можете да пресметнете какво остава след данъчното облагане.
Фирмена сигурност: Освен законовото едномесечно предизвестие за друго не се сещам. Никаква политика да си запазят качествените кадри.
Съотношение работа / свободно време: Е, все пак доста често работният ден е 8-9 часа. По принцип уикендите са свободни, освен ако не си енусиаст да работиш без да ти се заплащат допълнителните часове.
Потенциал за развитие: Е, сигурно има... Но роднините получават предложенията за най-атрактивните длъжности.
Местоположение: Е, централният офис се намира в центъра на София. Така че поне местоположението заслужава положителна оценка.
Колеги: Повечето са готини, кадърни, вършат си отговорно работата.
Работна среда: Офисът е в сравнително нова сграда. Все пак е по-добре от някоя полусрутена къща, притежание на 80-годишна реститутка.