Доверие Брико АД / Mr. Bricolage - България /img/frontend/nomap.png"

Доверие Брико АД / Mr. Bricolage - България

Чудя се, защо все още го държат на работа този Дилян Дамянов?Когато работеше в София, плетеше интриги и плюеше по всичките си колеги.Така се зарадвахме когато го "изгониха".Сега не е тайна, че тормози и хората в Пловдив.Докато той е директор,не е желателно да започвате там работа.

Ниско заплащане, лошо и неуважаващо отношение от някой мениджъри, експлоатация и напразни обещания.Директора Д.Д.е двуличен и алчен за власт човек.Управлението е диктатура.

До като в тази фирма е Александър Колчаков нещата няма да станат по добри а явно така е удобно на господата А.Е и Т.Х но за съжаление този човек води само да разруха и не качествен персонал но точно това е целта да може да се манипулират хората с някакви празни обещания.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Искам да изкажа изключително гневното си мнение като клиент на Бриколаж. Тъй като правихме основен ремонт, ми се налагаше да ходя в Бриколаж - Люлин по няколко пъти на ден и за различни неща. Не ми се иска да слагам всички служители под общ знаменател, но от моите впечатления, просто НЯМА служител, който да знае по какъв повод е в този магазин. Изключително некомпетентни, непознаващи стоките, които продават и при въпрос от страна на клиент следва изумен кравешки поглед. Да не говорим, че ми се налага да чакам по минимум 15 минути някой да ми обърне внимание, но веднъж ми се наложи да отида в последните 20 мин от работното време на магазина и в 20:50 ч (магазинът е до 21:00 ч) всички служители се строиха при касите със скръстени ръце и лош поглед!!! Кракът ми вече няма да стъпи там! Кръгла нула сте, Бриколаж. Не нула, а направо дъното! Вече предпочитам да отида в кварталната железария ;)

НАЙ -НЕКАДЪРНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ СА ТЕЗИ ЖЕНИ ОТ ЦЕНТРАЛЕН ОФИС НА ТАЗИ ЗАЛЯЗВАЩА ВЕЧЕ ФИРМА ОХЛЮВИТЕ СА ПО БЪРЗИ ОТ ТЯХ ТЕЗИ ЖЕНИ СА МНОГО ПРОСТИ И САМО СЕДЯТ И ЧАКАТ НЯКОИ ОТ НАЧАЛНИЦИТЕ ДА СЕ ПОЯВИ И ДА ИМ КАЖЕ КАКВО ДА СВЪРШАТ ЗА ДЕНЯ АКО НИЩО НЕ ИМ КАЖАТ ДА СВЪРШАТ ТЕ АБСОЛЮТНО НИКАКВА ИНИЦИАТИВНОСТ НЯМА ДА ПРОЯВЯТ И ДА СВЪРШАТ НЕЩО НЯМАТ АБСОЛЮТНО НИКАКВО УВАЖЕНИЕ КЪМ КОЛЕГИТЕ СИ И СЕ ДЪРЖАТ СУПЕР АРОГАНТНО ЗА ЕДНА СЛУЖЕБНА БЕЛЕЖКА МОГАТ ДА ВИ НАКАРАТ ДА ЧАКАТЕ ЦЯЛ МЕСЕЦ БЕЗ ВЪОБЩЕ ДА ГИ ИНТЕРЕСУВА ВИЕ ДАЛИ БЪРЗАТЕ ИЛИ НЕ СЪС ЕДНА ДУМА НЕКАДЪРНИЦИ

Неприятно и отдавна НЕактуално работно място. Там само претенциите са големи, другото е "слаба ракия". Зле организирана работа, твърде много тичане и отговорности, в Бургас хаосът винаги е бил пълен, управлението там е на кота нула, доста народ напуска, има защо. Ако имате поне малко амбиции и възможности, НЕ започвайте там. Ще си изгубите времето. Единственото, което шефчетата там умеят е да гонят служители. Условията на труд също са жалка картинка, от доста години нищо не е ремонтирано, или обновявано, карат на автопилот. И постепенно затъват.

Като бивш служител, чета мненията и се съгласявам с повечето от тях. Факт е , че Доверие Брико АД, се е устремило стремглаво надолу. И няма как да е по-различно с ръководни кадри управляващи магазините като Т.Козарев, А.Крумова и още няколко елемента окопали се в провинциалните магазини. Трудно ми е да коментирам визираните по-горе "две бройки", но е крайно време г-н А.Е. и г-жа П.Т. да направят обстоен анализ......те го могат. А за А.К. да си се вози на колелото и много много до не се меси във висшия пилотаж.....

1 точка

Фирмата не е конкурентна на пазара - ниско заплащане срещу много работа. Никакво кариерно развитие - само шуробаджанащина (връзкарите и мазниците ги издигат). Преди месец обявиха, че спират каквито и да е бонуси - ако ви кажат, че има - лъжат. Единствено има добри социални придобивки - ваучери и ДЗО. Отделно въведоха нова система, която 2 години не могат да настроят, ама то как да стане като всеки си прави каквото иска, няма разписани задължения и процеси...пълен хаос. Добре, че с колегите бяхме добър екип и работата вървеше. Но за добре свършена работа никакво признание, никакво уважение и най-вече възнаграждение. В сезон при липсата на хора карат колеги от други магазини да идват да помагат, дори и децата на някои като стажанти. Като цяло не препоръчвам работа във фирмата, защото винаги новите са виновни и те първи обират "лаврите", въпреки, че не предоставят никакво начално обучение, никакви ръководства или инструкции - всичко от уста на уста.

СЪС НЕАДЕКВАТНИТЕ СИ ДЕЙСТВИЯ ТОДОР КОЗАРЕВ ДЪРПА ФИРМАТА НА ДОЛУ ТОЗИ Е КРАЙНО НЕКОРЕКТЕН И СЪС ЗАПЛАЩАНЕТО И СЪС ДОГОВОРИТЕ НЕ БИХ МУ ПОВЕРИЛ ДОРИ ДА МИ ИЗМИЕ КОЛАТА