Перфект - Д ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Перфект - Д ЕООД

На Гошо приятелката не му прай сФирки, щото от майка ти не може да му се дореди до оная работа!

Гоше.ти си пълен долен олигофрен.и по този повод,приятелката ти още ли се прави на барманка или вече се върна към това което прави най-добре,сфирки на другите,но не и на теб татоирано олигофренче

Гоше. приятелката те още ли се прави на барманка,или вече  шефа я ритна и сега прави само това което може най- добре,сфирки на другите,но не и на теб тотоирано говно.

Дайте да го хванем тоя лайнар ... и да му серем в устата взаимно а?

Яяяяя разкажи малко повече! Да се порадваме и ние! Кой? Кога? Къде? Защо го е бил? хахаха

Малко те е бил онзи,който си опитал да прекараш,с картите!Ама май излезе друга категория,че си целувал майката земя!Ти си циркаджия,Димитров,само приказваш,ама на действия си кръгла нула,стига хората да те усетят и могат,да си правят ташак,с тебе!Иначе,как си?Пак ли се носиш облечен като селски бек-иначе се имаш за биснесмен,ама стилът ти на обличане куца!А сапун ползваш ли,да изтъркаш мазнотиите от себе си!?Още ли се наливаш с евтина бира и вино?Пак ли се правиш на капацитет,как от днешното поколение нищо не ставало,само ти дето живеея на лизинг,нямаш образование и не владееш езици си много кадърен!?Грух-грух и буквално лайна по гнусната ти мутра за тебе,късопишковец (така ми се похвалиха)!Номерът с липсващите стоте евро върви ли още!Аз мойте ги 'изхарчих" вече!

Тоя кенефджия пак е пуснал обява

Защото повечето бивши служители са деца, повечето от които никога не работили и затова подлъгали се. Съответно са много неопитни и не знаят къде какво...

Искам да попитам всички бивши служители: Нямате ли възможност да заведете колективен иск в съда, вярно е че адвокатските услуги са скъпи и чрез съда става бавно, но това също е един вариант да си потърсите неизплатените заплати? А колкото до измамите с кредитни карти, защо не уведомите ДАНС?

Вярно е, че сте лаинари,съжалявам че използвам тази дума.Вие сте гниди,да създавате ми трудности говеда на око бяхте прави до сега нямаше да пишете само ,ами щеше да има резултати.Забавлявам се с вас затова намирам време да влизам и да отговарям.Гоше твоят ред идва,споко,амо аз ще си свърша работата бързо,не като теб бавно,малоумнико.Да 4години плюеш бе кретен.