Перфект - Д ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Перфект - Д ЕООД

Митио тапаг мноо мълко ора ис избачкал тов ляйто

простете ме ас сам малко глопав. страдам от комблекси и мирижа шото се потя прекалено много. хуц хуц

Хаха. Браво, бе, митьо, докато обвиняваш хората, че си правели различни акаунти, само и само за да изказват грешни твърдения, май взе Й и да го правЙш това? Жалка работа. Поне да беше дал на някого другиго да ти напише мнението, че да не изглеждаш като наИ-жалкЙя и лУялен човек, обаче маИ е вече късно. Интересно ми е, чие мнение точно се опитваш да промениш, като стана ясно вече що за жалАк човек си и колко мизерна ти е фирмата всъщност. Не мисля, че едно полУжително мненЙе  след стотици негативни, написано от СОБСТВЕНИКА на въпросната фирма, но под друго Йме ще промени нещо?
НиколаИчо (мЙтьо) - интересно ми е едно нещо - що за човек не може да напише соПственото си име правилно?
Много те клевИтят нещо тука? Мисля, че по-жалкУто е, че въпреки, че хората са имали пряк контант с теб, въпреки това намираш време, за да се опитваш да Йм промениш мнението и да ги наричаш лаИнари.
Гледам и боИ си ял скоро време маИ, както е написало момчето, маИ пистолетчето ти не ти е свършЕло работа?

Пиша ти, с граматика на човек, родил се в някое племе, израстнал в Турция и се преместил да живее във Великата ни държава, защото не искам да ти обърквам глуповатата глава с правилно написани думи, че може да не ме разбИрЕш.
ПП: името ти не заслужава да бъде писано с главна буква.

Димитар Димитров собственик на перфект д еоод варна измамник боклук имам важна информация искам да се сваржа и с други служители

Не разбирам какво се занимавате с тоя тъп селски олигофрен, който не може дори да пише правилно !! Аз честно казано го съжалявам. Той е сам самичък на тоя свят  - жена му го напусна, има любовница която е с него само заради парите му -  това е факт, когато и нейните нерви не издържат и тя ще го напусне. Ще остарее и ще умре сам, няма кой да го погледне , а това е страшно ! Митьо, пожелавам ти да си жив и здрав, някой ден ще бъдеш съден за греховете си и ще гориш в ада заради това.

Не разбирам какво се занимавате с този олигофрен ? Аз честно казано го съжалявам. Той е сам самичък на тоя свят - жена му го е напуснала, има любовница която е с него само и единствено заради парите му. Ще остарее и ще умре сам самичък и няма кой да го погледне. Затова не се занимавайте с него, просто го оставете. Рано или късно животът ще му го върне, нищо не остава ненаказано, повярвайте ми нищо ! Митьо, пожелавам ти да си жив и здрав , защото някой ден ще бъдеш съден !!

Ей, научи се кога се пише "и" и кога "й", че само се самоиздаваш!!! Така и с НиколаИ... Ясно ни е кой е НиколаИ! хахаха

Aми лаинари като вас могат да измислят само това

Николай, ти истински ли си или г-н Димитров те измисли? Ако си истински означава, че нещо не е наред с теб. Това е написано под въздействието на г-н Димитров или от него. Все пак знаем, че всички сме писали такива суперлативи, след като "шефа" каже. Не можете да ни излъжете.

Тоя паляк е съден 2 пъти от човек който познавам...и 2-те дела са спечелени ... Не си мислете , че няма смисъл да бъде съден , просто ви трябва добър адвокат...тоя е психично болен и не става за нищо! Всеки ден виждам обявите му ( който пуска Сончето ) в джобс.бг ... Алкохолик,боклук...психясъл боклук,който се мисли за мутра...Влизал рядко във форума ?! А пише коментари всеки ден ... НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТОЯ ПОТЕН КАВАЛ ! Или ако се занимавате с него ... го направете така че , да му стане лошо ... ако усетите.че няма да ви плати .. просто си вземете парите от касата,заключете обекта и занесете ключовете в хотел Здравец или някои друг обект :))) НИКОЙ НЕ РАБОТИ БЕЗПЛАТНО ! РАЗБЕРИ МИТАК :)