Перфект - Д ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Перфект - Д ЕООД

Мисля,че няма какво повече да дискутираме - събираме се групово , като всеки събере по 1 торба лайна и отидем групово да ги обменим в кочината му на колохозният.Време е за противодействия,а не за виртуално мишкарстване. Ако не приеме лайната ще му омажем кочината.

А ние, измислен ми Николай, знаем, че освен Соня той други служители НЯМА!!! Особено служител от (уж) мъжки пол на име Николай! хахаха Ако искаш кажи на кой "обект" си да дойдем лично да те поздравим! Но тъй като не съществуваш няма как да ни кажеш... Нали?!

Работя при Димитров от месец май.Писах веднъж,макар че не бях сигурен що за човек е шефа.Никога до сега не съм обиждан,заплатите съм си ги получавал около 20 число на месеца,не знам измислен ми Гошо,NBA,Stefan и всички други които четете но след като работих толкова време и видях че след като шефа писа  Вие седите и чакате тои да напише,стана ми ясно че тои е прав,Вие сте нелуялна конкуренция.Прочетох назад много отдавна пак пишете за господари на ефира,повтаряте се.Виждам много написани клевети и не мога да се въздържа.Съжалявам,че съм против вашето мнение но това е истината.

Митак,сподели на публиката,как квадратната ти глава е отнесла два удара,миналата седмица!Май пистолетът,не те прави мъж!?

Стефане, твоята позната е героиня бе!!! Как се изкарват 40 дни при тоя?!?!

Здравейте,нямам пряко отношение към проблема,но имам позната,която работи при въпросния г-н Митко 40 дни и нищо не взе като пари..А този имаше късмет,че мъжът и на дамата го нямаше в момента,иначе госппод да му е на помощ на този.С различни фирми търси в Jobs кандидати за работа,тоест ШАРАНИ и докато не го спре някой,така ще си разиграва хората.А това,че кара пиян и без книжка вече е подадено там където трябва и да имат късмет да не вземат отношение по проблема компетентните органи...Разбрах,че и телевизия скоро ще посети чичо Митко.Защо не се направи на мъж на някой като мен бе,ЕХ боже тази малка душичка само пред изплашени момичета се гъзарее,но това скоро ще спре...НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ,има и по-нормали обменни бюра за работа...КЪСМЕТ

Г-н Димитров, не съм нито бивш нито настоящ служител, но ще Ви кажа, че Вие сам се закопавате с всичките си коментари и непристойно поведение, което имате. Помислете (ако можете да мислите, разбира се)Вие на колко години сте, на колко години са Вашите служители и направете оценка за отношението и поведението спрямо тях. Струва ми се, че доста сложна задача Ви поставих, но се надявам да се справите. Засрамете се, спрете да се излагате и подигравате с тези млади, умни, способни хора. Моля Ви не се наричайте работодател, защото Вие сте всичко друго не и работодател. Мисля, че дори нямате представа какво е да си работодател.

Не клеветя и не злословя! Казвам самата истина! Истина, която може да бъде потвърдена от всичките ти бивши, а и настоящи служители! Ти си крадец! Най-нагло крадеш от картите на хората!

Този толкова се е пристрстил. че както писах няма път да не напише до 1h,понякога и по-бързо.Негодяй,кажи бе за измамниците работиш и имаш очи да клевитиш и злословиш,боклук.

Крадецът вика "Дръжте крадеца!"... Буквално!!! Не забравяй, че има не малък брой бивши твои служители готови да потвърдят за измамите, които правиш... Пък не знам кое е "клевета"...