Агенция по заетостта /img/frontend/nomap.png"

Агенция по заетостта

Здравейте , пиша в този сайт , но смятам , че моето и на други хора мнението няма да стигне до определените инстанции.Нека да бъде направена проверка на всички обучаващи организации и фирми , които изпълняват дейността си на територията на град Плевен. Обучението им е проформа, фалшиви документи и т.н. Смятам , че по случая трябва да се самосезират определените от законодателството органи за контрол, тези фирми работят и без разрешение за ползване на информация от Комисията за защита на личните данни.

аз мисля,че като цяло във всички държавни институции е шуробажанащина. Не дай боже някой да допре до там! По -далеко, по-рахат както се казва. Служителите са неквалифицирани, арогантни и сърдити на данъкоплатците че им плащат заплати! Няма на кой да се оплачеш, защото всички ги мързи и се подкрепят.Аз лично се оказа че зная по - добре законите от тях и благодарение на кодекса на труда който носех със себе си, успявах да ги убедя в правотата си. ...чакай да ти защитят интереса ако си нямаш работа!!!!!!

Моят съвет е колкото се може по-далече от тази структура.Никаква координация на работа,всяка заповед е предпоследна,абсурди,корупция колкото щеш,пълно неразбиране от страна на ръководствата по структурни единици и отправям едно предложение-подмяна на кадрите/на началниците/.Само дето се хрантутят, а нищо не вършат.

Изказвам своето недоволство от компетентността за работа от началниците на ДРСЗ-Хасково,с които се наложи да контактувам и установих след многобройните си контакти,че г-жата от финансовия отдел не знае най-елементарни икономически неща.Такива незнаещи и неможещи хора защо са сложени на такъв отговорен пост,само да допринасят за лош имидж на службата.Да не говорим за най-елементарното-никакъв интелект и възпитано отношение към външни лица.Предлагам подбора на служители,т.е.на началници на възлови места да е по-прецизен в системата,защото така работата няма да е успешна.От София-АЗ си нямат представа какви хора работят в техните поделения-некомпетентни.

Цялата структура е пълна фалшива измама и пародия.Има корупция,безмислици,луди хора в АЗ-София,които управляват и получаване на големи комисионни от тъй наречените обществени поръчки.

Тази структура е напълно излишна. Няма човек, който си търси работа или желае да се пре/квалифицира, да се обърне към поделенията на АЗ. Финансират се само работни места за социално слаби, които не желаят да работят. Абсолютно неоправдано харчене на бюджет за съществуването на тази агенция. Безхаберие, толериране и ниска компетенция и грамотност.

Ако имате възможност не работете в структурите на Агенция по заетостта. Ръководството е некомпетентно, създава нездравословна работна среда, в която всеки ден освен здравето, губите и квалификацията си.Трудът ви не се уважава, а и смислена работа не ви възлагат

Аз съм възмотена от простотията в Б-я непрекаснати интриги Оценките ми са такива защото има много злоба от страна на моите колежки

Сегашното ръководство на Агенция по заетостта в лицето на Сотир Ушев,Росица Стилянова, Златко Недялков, Васил Тонков, Марияна Коева, Зина Андреева ... е създало работна среда в която некомпетентността и липсата на уважение към труда на служителите е на почит. Отношението към служителите е като към престъпници. Качествените служители или сами напускат, или ги гонят. Заболяванията сред работещите в тази система стават неизменен спътник, все по-често служители умират от ракови заболявания.

Мисля, че в тази институция всичко се урежда на приятелски начала.Обаждане по телефона отиди там и там на ушенце.Приемвливите работни места - служител, работник на добро заплащане и в фирми с изградено име на пазара се уреждат така от някой служители в тази институция.